gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Evlilik nasıl kurtarılır ??

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

evlilik nasıl kurtarılır evlilikte huzursuzluk Evliliğim nasılmı kurtulcak diye düşünüyorsunuz alın sizlere küçük örnekler :asigim:

Bir Ara Sinemaya Ya da Tiyatroya Gidelim Mi?" Demek Yerine, 2 Kişilik Bilet Alın. Ona "Sürpriz, Yarın Akşam Sinemaya Gidiyoruz" Dediğiniz Zaman Sizinle Gelecektir.

İster İş Arkadaşlarıyla Geziye, İster Dil Ya da Dans Kursuna Gidin. Kendiniz İçin Birşeyler Yapın. Böylelikle Eşinize Anlatacağınız Farklı Şeyler Olacaktır.

Konuşma Tarzınızı Değiştirin. Örneğin "Çok Dağınıksın" Demek Yerine "Odanda Kendimi Rahat Hissetmiyorum" Deyin.

İhmal Ettiğiniz Vücudunuz İçin Harekete Geçin. Spor Yapmak Hem Vücudunuza Hemde İlişkinize Çok İyi Gelecektir.

Eşinizden İstediğiniz Şeyi Almayı Bilin. Sarılmasını İstiyorsanız, "Bana Sarıl" Deyin.

Çok Yoğun Duygusallık Beklentisi İçine Girmeyin. Yaptığınız Tartışmalar Bile İlişkiyi Canlandırmaya Yarayabilir.
    Çekinmeden, Yatak Odasında Eşinizi Canlandıracak Fanteziler Hayal Edin.

İlişkinize Biraz Temiz Hava Getirin. Ayda En Az Bir Kez Başbaşa Kalabileceğiniz Bir Hafta Sonu Ayarlayın. Hatta Mümkünse Bulunduğunuz Yerden Farklı Bir Ortam Seçin. Bunun Sonucunda Biraz Daha Yakınlaşabilirsiniz.

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    bazı evlilikler bunlarla bile kurtulamaz cnm

3. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Tabikide dilegim bazı evlilikler çok çıkmaz yollara giriyor ama gene biz kadınlara iş düşüyor herzaman ki gibi :S

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    hep kadınlar zaten ama erkeklerde kadınları çileden çıkarıyo benim kocam delirtiyo beni

5. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Az çok neler yaşadıgını biliyorum cnım o yüzden 2 canlısın sen sakın ol oglun için

6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    biten evlilik bitmiştir hayatım bence hiçbişey kurtaramaz zaten bi evlilik bitiyosa sevgide bitmiştir sevgisiz bi evlilik kurtarılsa bile hiçbişe olmaz

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evli değilim ama etrafımda ki evliliklerden gördüğüm kadarı ile bir evlilik sarsılmışsa şayet, ne yapılsada kurtarılamaz bence. Sadece eğreti bir şekilde kalır ve çiftler hep huzursuz olur. Zaten çoğunlukta sarsılmış evlilikler çocuklar için, zoraki devam eder. Bazen çiftlerden biri ''sorunlar bitti, düzeldi'' gibi düşünsede, aslında düzelen hiç birşey yoktur. Kimi zaman olmasın diye çaba sarfedilen son olur, kimi zaman ise mutsuz bir evlliğe sahip olarak ömür beyhude olur... Büyük konuşmak istemiyorum ama sarsılmış - güveni bitmiş bir evliliği kurtarmak imkansızdır. Sadece çekiştire çekiştire devam edilir...
    ALLAH kimsenin evliliğinin sarsılmasına izin vermesin...

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kesinlikle haklısın zuzum... Sevgi yoksa evlilik dünden yoktur... Sevgisiz bir evlilik ruh sağlığını bozmaktan başka birşeye yaramaz...

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Bir evlilikte herşey yolunda gidiyorsa eğer orda sorun var demektir...
    Mutlaka ki zaman zaman eşler arasında bir takım fikir uyuşmazlıkları yada iletişim eksikliğinden doğan sorunlar çıkacaktır.Önemli olan karşılıklı bir şekilde bu hataları anlayıp eksikleri tamamlamaya çalışmaktır en önemli şey iletişimdir.Eğer iletişimde sorun yoksa zaten o ufak tefek evlilik sorunlarıda zamanla ortadan kalkacaktır.Evli bir insan olarak ben de şunu söylemeliyim ki bir yuva kolay kurulmuyor arkadaşlar.Eğer armuta sap üzüme çöp derseniz zaten huzursuzluk sürekli olur ve çocuklar içinde bir evlilik sürdürülmez çünkü mutsuz giden bir evlilikten çocuklar olumsuz şekilde etkilenirler hatta bu ileriki hayatlarında olumsuz bir şekilde karşılarına çıkar ve antisosyal bir kişilik haline bürünebilirler.
    Karşılıklı sevgi ve saygı olduktan sonra Allah'ın izniyle hiçbir evlilik yıkılmaz...
    Allah kimsenin yuvasını bozmasın ve bozulmasına da izin vermesin(Amin)

10. *Gizemli Kıs*

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Mavi adminim gerçektende çok güzel konuştunuz bir yuvada çoçuklar üzülmesin diy o evlilik kötü diye yürütmek çok yanlış çünkü çoçuklar bunlara ister istemez sahit oluyor onların dahada bu sorunlara ortak olmasındansa bitmesi daha iyi

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

valla açıkcası ben erkek arkadaşıma karşı biraz odunsu yapım var :) yanı genelde kızlar erkeklere nazaran daha duygusal,romantık ve daha ince düşünen bir yapıdadırlar ancak bende tam tersi.Ne yaptıysam olmuyo.yapım bu demekki.ama internette çok para harcadım bısuru suprız,kıtap ama olmadı.

şu adresteki ürünü aldım EVLİLİĞİ KURTARMA FORMÜLÜ | KALITEDE ADRES bunada para bayıldım ama olsun.başda alırken yazılardan etkilendiğim için almıştım ama gerçekten işime yaradı.bilmiyorum hanım arkadaşlar ilgilenirmi

tsk ederim bu ortamda bana da söz hakkı verdiğiniz için...

12. nnllnn

nnllnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence haksızsınız o cocuklar sizin isteyerk gelmediler dünyaya sizin sorunlarınız yüzünden anasız babasız büyümeye mecbur değiller.sevgi bitti diye bir kenara atmaya hakkınız yok.o sevgiyi oaskı bir kere yakaladıysan bir daha yapabilirsin.benimde evliliğim su an koppa noktasında ama bırakıp gitmek cözüm değil 3 tane cocuğum var onlara asla babasızlığı yaşatmıycam.kendinizi koyun yerlerine.sevgi bittiyse geri kazanmanın yollarını arayın.ben şu an öyle yapıyorum ve işe yaradığına inanıyorum.her hata karşı taraftamı.birazda kendinizi sorgulayın.her şeyi ondan beklemeyin kazanana kadar uğrasın sabırlı olun,anlayışlı olun,bazen bigözünüz,bazen bi kulağınız duymasın,eğer istiyorsanız olur,istemiyorsanız sizin bencilliğizdendir zaten problem.

13. nnllnn

nnllnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mutluluk emek ister. Evlilikte saadet bahçesinin gülleri çapa ister. Sulanmak, çevresindeki yabani otlardan arınmak ister. Bu zahmeti esirgeyenler ne gülleri görür ne kokusuyla sarhoş olur. Bir çiftçi bile tarlasına ne emekler verir. Özenle tarlasını sürer, tohumunu ve gübresini atar. Döktüğü alın terinin ve emeğinin karşılığını ise sapsarı başaklarla alır.

- - - Updated - - -

bence haksızsınız o cocuklar sizin isteyerk gelmediler dünyaya sizin sorunlarınız yüzünden anasız babasız büyümeye mecbur değiller.sevgi bitti diye bir kenara atmaya hakkınız yok.o sevgiyi oaskı bir kere yakaladıysan bir daha yapabilirsin.benimde evliliğim su an koppa noktasında ama bırakıp gitmek cözüm değil 3 tane cocuğum var onlara asla babasızlığı yaşatmıycam.kendinizi koyun yerlerine.sevgi bittiyse geri kazanmanın yollarını arayın.ben şu an öyle yapıyorum ve işe yaradığına inanıyorum.her hata karşı taraftamı.birazda kendinizi sorgulayın.her şeyi ondan beklemeyin kazanana kadar uğrasın sabırlı olun,anlayışlı olun,bazen bigözünüz,bazen bi kulağınız duymasın,eğer istiyorsanız olur,istemiyorsanız sizin bencilliğizdendir zaten problem.

Evlilik nasıl kurtarılır ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır?

Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır?

Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır? Şişle yaptığımız örgülerimizde ilmek kaçırıyorsak sakın üzülmeyin ve örgümüzü de sakın söküp bozmayın. Aşağıdaki resimler sizlere şişle örgülerinizde ilmek kurtarma konusunda yardımcı olacaktır..
  2. Sorunlu Evlilikler Kurtarılır

Sorunlu Evlilikler Kurtarılır

1- Daima neşeli, bakımlı, pozitif görünün. Güzel kokun, temiz olun ve en baştan çıkarıcı kıyafetleri kocanız için giyin. 2- Münakaşalarınızda yapıcı, arabulucu, şahsiyetli fakat ısrarcı olmayın. Sakın aşağılamayın, erkeklik veya kazanç ile ilgili bir şey söylemeyin. 3- Seksi asla bir ceza olarak uygulamayın. Yatak ayırmak yapılacak en büyük hatadır. 4- Birbirinizle daima flört edin....
  3. Sorunlu Evlilikler Nasıl Kurtarılır

Sorunlu Evlilikler Nasıl Kurtarılır

sorunlu evlilikler Evliliğiniz yolunda gitmiyor. İyice canınız sıkılmaya başladı. Ama durun!... Önereceğimiz yöntemlerle bu kötü olayı değiştirmek elinizde... 1- Daima neşeli, bakımlı, pozitif görünün. Güzel kokun, temiz olun ve en baştan çıkarıcı kıyafetleri kocanız için giyin. 2- Münakaşalarınızda yapıcı, arabulucu, şahsiyetli fakat ısrarcı olmayın. Sakın aşağılamayın, erkeklik veya...
  4. İlmek Nasıl Eksiltilir &Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır

İlmek Nasıl Eksiltilir &Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır

Tersten ilmek eksiltme tekniği Şişle ilmek eksiltme tekniğini öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki resimli anlatımımızdan yararlanabilirsiniz..Bu teknikte 2 ilmeği birden şişi üstten batarak tek seferde örüyoruz.. Kaçan İlmek Nasıl Kurtarılır Şişle yaptığımız örgülerimizde ilmek kaçırıyorsak sakın üzülmeyin ve örgümüzü de sakın söküp bozmayın. Aşağıdaki resimler sizlere şişle...
  5. Suya Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır?

Suya Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır?

Bu konu; Suya Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hepimiz zaman zaman türlü sakarlıklar yaparız, önemli olan bu sakarlıkların bedelinin ağır olmaması :) Teknolojinin hızlı gelişimiyle artık herkesin elinde olan cep telefonları da bu sakarlıklara arada sırada konu olabiliyorlar. En çok yapılan da cep telefonunu suya düşürmek oluyor. Biz de bu...

Sayfayı Paylaş