gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

evlilik perisi

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: evlilik perisi

Hahahaaaa :hhh: :hhh: İşte bu kadar... Ellerine sağlık canım, çok hoştu.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: evlilik perisi

harikadı ya adam hak etti bunu oh olsun:hhh:

evlilik perisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leman Sam - Masal Perisi

Leman Sam - Masal Perisi

masal perisi akor masal perisi tab notaları elini son defa yanağıma koy istemiyorsan giderim giderim serin bir sonbahar akşamında söz ismini unutur silerim silerim tuttuğun kalme olsa yüreğinin elleri bir defa daha yazsa bebeğim bebeğim bebeğim eğer bir masal perisi girerse rüyalarına öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetmiş... __________________
  2. Su PeriSi Geldiiii

Su PeriSi Geldiiii

Selam ßen GeLdim. ßazıLarınız ßeni tanıyordur ßen Su PeriSi. hepinize keyifli forumlar melekler:melek:
  3. Ben bir ....... Perisiyim!

Ben bir ....... Perisiyim!

ben masal perisiyim ben masal perisiyim şiiri Evet arkadaslar boslugu dolduralim bakalim, ben basliyorum. Ben bir sohbet perisiyim :D
  4. ilham perisi geldi =))

ilham perisi geldi =))

ilham perisi tab dert ilham perisi akor akor herkese selamlar tuğçe ben çok neşeli aktif bir foruma benziyor burası =))
  5. Burcunuzun Perisi

Burcunuzun Perisi

Burcunuzun Perisi .. Eski çağlarda insanlar doğduğu zaman kulağina sihirli sozcukler fisildayan perilerin olduğuna inanilirmis. Sizin periniz size neler soyledi? Koc burcunun perisi: Paradise Paradise yani Cennet isimli perinin engelleri ortadan kaldiran Salamanderlerin (bir tur kertenkele, ejderha) ruhlarinin prensesi olduguna inanilir, o yuzden bir kertenkele resmiyle temsil edilir. Ates...

Sayfayı Paylaş