gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evlilik programları hakkında

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bazı kanallarda biliyorsunuz evlilik programları var ama ben gerçekmi kurgumu bazen düşünmüyor değilim sizce durum nasıl yada evlilik programına çıkıp evlenmeye cesaret edebilirmiydiniz

evlilik programları hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akraba Evliliği Hakkında

Akraba Evliliği Hakkında

Her insanda 23 çift kromozom vardir. Her bir çift kromozomun bir tanesi anneden, digeri babadan gelmektedir. Kromozomlar, kalitimimizla ilgili olan DNA'yi içerir. DNA'nin fonksiyonel ürün kodlayan bölümler ise Gen denir. Herbir kromozomda binlerce gen vardir. Her gen, kromozom üzerinde özel bir yere sahiptir. Genler bir kusaktan digerine aktarilan kalitsal birimlerdir. Bazi hastaliklarin...
  2. Finansbank Evlilik Kredisi Hakkında

Finansbank Evlilik Kredisi Hakkında

düğün kredisi finansbank kredi hesaplama finansbank evlilik kredisi ara ödemeli konut hesaplama düğün kredileri Evlilik Kredisi Evleniyoruz. Mutluyuz. Büyük gün yaklaştı. Ama telaşınız, stresiniz yok. Her şey yolunda çünkü Finansbank'tan Evlilik Kredisi aldınız. Nişan, düğün, balayı ve oturacağınız evle ilgili yapacağınız her türlü harcamanın faturalarını bankanıza getiriyorsunuz,...
  3. evlilik hakkında komik sözler

evlilik hakkında komik sözler

erkekler hakkında komik sözler komik evlilik sözleri sözler evlilik sözleri hakkında Bazen bunları dedirtir evlilik hahaha Karınızı araklayan adama verebileceğiniz en büyük ceza, "sende kalsın" demektir. Sacha Guitry Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler. Hemant Joshi Her durumda evlenin. Iyi bir Eşiniz olursa...
  4. Evlilik hakkinda bilmeniz gerekenler

Evlilik hakkinda bilmeniz gerekenler

evlilik hakkinda bilmeniz gerekenler evlilik hakkinda evlilikte neler olur evlilik sorunlari evlilikte degisiklikler konulari burada melekler Merhaba Melekler, Evlilik hayalleri kuran bircok cift tabiki herseyin mukemmel olacagina inanir ve oyle olmasi icin elinden geleni yapar, Fakat butun bu tatli telasin ve dugun hazirliklari arasinda gozden kacan ve asil bizi bekleyen gercekler...
  5. erken evlilik hakkında düşünceleriniz

erken evlilik hakkında düşünceleriniz

selam hanımlar ben şu an 18 yaşındayım liseden sonra okumadım ve şu an çok iyi bir kısmetim çıktı. ailem olumlu bakıyor görücü usulu bir evlilik olacak ama ben kararsızım nedeni ise hem yaşımın biraz küçük olması hemde acaba ilerde karşıma daha iyi biri çıkarmı diye.. Erken evlenmek hakkında ne düşünüyorsunuz aranızda erken evlenen varsa olumlu olumsuz yorumlarını alabilirmiyim çok...

Sayfayı Paylaş