gebe
  1. cylnmhmt

cylnmhmt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

evlilik rüyası

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında cylnmhmt tarafından paylaşıldı.

Bendee bu sabah rüyamdaa hayırlara vesile olsun inşallah da esimle tekrar evlendim gelinlik giyerek oda damatlık giymiş bildiğin uzun boylu düğün oldu pasta merasimi filan sonra uyandım saate baktım erken die geri uyumuşum rüyaya devam ettimm düğün bitti rüyamda mutlu bi şekilde uyandım sabah :D Yorumlarsanız sevinirim...

2. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    beyza abla göreydi bu yazdığını anında yorumlardı ve yorumladığı şey de genellikle çıkıyi nası oliyi bende bilmiyim :D ben bekarım sevgilim de yok ama bende evlendiğimi gördüm hatta sevdiğim biriyle kimse artık o :D gelinlik saç baş yüz her şeyimi gördüm hatta inanamadım Allah ım gerçekten onla mı evleniyorum diye çok seviceksem demekki :D

evlilik rüyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvanların rüyası

hayvanların rüyası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. her kızın rüyası gelinlikler

her kızın rüyası gelinlikler

2008 Modası Gelinlikler
  3. Gençkızların rüyası Kıvanç

Gençkızların rüyası Kıvanç

Kıvanç Tatlıtuğ türkiye'ye sığmıyor........ TATLITUĞ'A BÜYÜK İLGİ! BAŞROLÜNDE OYNADIĞI “GÜMÜŞ” DİZİSİNİN “NUR” ADIYLA GÖSTERİLDİĞİ ARAP ÜLKELERİNDE REYTİNG REKORLARI KIRMASIYLA BÖLGENİN EN ÇOK BEĞENİLEN SANATÇILARI ARASINA GİREN KIVANÇ TATLITUĞ, DÜZENLENEN ÖZEL DAVETTE SURİYELİ HAYRANLARIYLA BULUŞTU... Firmanın Suriye ve diğer Ortadoğu ülkelerinde gösterilen reklam filminde rol alan...
  4. Portakal Rüyası

Portakal Rüyası

Malzemeler 4 portakal 4 su bardağı süt 2 orta kaşık nişasta 2 çorba kaşığı un 1 su bardağı toz şeker 1 paket yulaflı biskuvi 4 çorba kaşığı damla çikolata Hazırlanışı Önce portakalları ortadan ikiye kesip içlerini boşaltın.Muhallebisi için süt , un toz şeker ve nişastayı pişirelim.Portakal çanaklarının içine birer tane biskuvi koyup Muhallebiyi dolduralım.Üzerine damla çikolata ve...
  5. istihare rüyası

istihare rüyası

s.a benim kardeşimin bie kız arkadaşı var onunla evlenebilecek mi o kız onun için hayırlı mı diye istihareye yatmış. rüyasında kızı beyaz gelinlik içinde görmüş kendisinde ise kırmızı ceket varmış.ayrıca bide yeşil bi tabak görmüş bunun anlamı nedir. yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş