gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

evlilik sakız gibiymiş

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] kaynak:mumsema.com

evlilik sakız gibiymiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **evlilik sakız gibidir**

**evlilik sakız gibidir**

Edit by: **ÖzDo** SEBEP: Telif haklı içerik ...
  2. Şeker gibi 2012 nikah şekeri modelleri yemede sakla

Şeker gibi 2012 nikah şekeri modelleri yemede sakla

2012 nikah şekeri modelleri 2012 nikah şekerleri burada arkadaşlar. Bir zamanlar, nikah şekeri koleksiyonu yapıyordum, sonradan ne olduysa hepsini toz oldu uçtu (sahi ne oldu onlara yahu) :D Neyse bunu konu sonu düşünürüm:D Kusursuz bir düğün için, küçük görünen detaylar çok önemlidir Melek'lerim. Gelin ve damadın şıklığı kadar önemli olan düğün mekanı ve düğün menüsü düğün davetiyeleri (düğün...
  3. Evlilik sakız gibiymiş :D

Evlilik sakız gibiymiş :D

Bu konu; komik evlilik karikatürleri ile ilgili bilgi vermektedir. Bu karikatürü görünce kesinlikle sizlerle paylaşmalıyım dedim meleklerim :D:D Evlilikle ilgili yapılan ince esprileriyle bu zor günlerimde dahi beni güldürmeyi başaran sakızlı karikatür bu hahaha
  4. Böyle Evlilik Teklifi Görmediniz! Rüya Gibi! :D

Böyle Evlilik Teklifi Görmediniz! Rüya Gibi! :D

komik videolar ilginç evlilik teklifi Sevgili melekler, şimdi izleyeceğiniz videoda bir evlilik teklifine ve evlilik törenine şahit olacaksınız ama bu her zaman görülebilecek bir tören değil :D:D Aslında bir evlilik programı ve buraya başvuran koca adayı, evlilik programı yetkililerin olağanüstü komplosuyla sevgilisine muazzam bir oyun oynuyor ve ardından muhteşem bir evlilik teklifinin...

Sayfayı Paylaş