gebe
  1. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

evlilik sanatıyla cennete dönen evlilikler

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında Beyazca tarafından paylaşıldı.

evliliksanatinet selin özkök karacehennem web sitesi selin karacehennem evlilik sitesi evlilik terapisti wwwevliliksanatinet [​IMG] Selin Özkök KARACEHENNEM… Bu ismi duymadıysanız, evliliğiniz cennete henüz dönüşmemiş demektir.
    Kendisi evlilik ve aile terapisti. Türk halkı onu Sabah Gazetesi Günaydın eki ve ELMAX Digiturk, Kanal 17’de hazırlayıp sunduğu “EVLİLİK SANATI” programıyla tanıyor. Evliliği bir sanata benzeten bu alımlı yol gösterici; hem bir bilir kişi oluşu hem de danışanlarıyla kurduğu abla kardeş diyaloğu sayesinde kitlesini gün geçtikçe genişletiyor. Mutlu ve uyumlu evliliğin sırları konusunda etkili tavsiyeler vermekle kalmayıp, sorunları paylaşarak çözme konusunda da izleyicilerinin yol katetmesini sağlıyor.

İşlediği canalıcı konularla sizi televizyonun başına nasıl çakılı bıraktığına şahit olmak istiyorsanız ELMAX Digiturk’teki başarılı programının 12:30 - 13:00’da olduğunu bilmenizde fayda var. Aynı bölüm akşam 20:00 – 20:30 saatleri arasında da tekrarlanıyor.
    Evlilik terapisi kavramına henüz alışık olmayan bir toplum olmamamıza rağmen ilişkinize dair fikir almak isterseniz;
    www. evliliksanati. com sitesini takip edebilir, [email protected] com adresinden e-mail gönderebilir, (0536) 263 04 05 ve (0212) 352 52 25-26 numaralarından da kendisine ulaşabilirsiniz.
    Kimbilir belki uçuruma gittiğini düşündüğünüz bir ilişkiyi kurtarmak sandığınızdan da kolaydır…
    Sevgilerimle,

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: evlilik sanatıyla cennete dönen evlilikler
    hummm:) emeğine sağlık canım

3. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Gül_çiçeğii nerdesin işte sana yardımcı olabilecek kişi bencee
    fikir alabileceğin en doğru adres gerçekten bazen o kadar büyük fayda görüyorsunuzki
    niye daha önce aramamışım diyen arkadaşlarımdan çevremden biliyorum.Her zaman en doğrusu bilirkişi olan bir uzmandan yardım almak taraftarıyımm...

4. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende sana katılıyorum semazen

5. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    faydalı bir site.teşekkürler.:)

6. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cok tsk ederim semazen en kısa zamanda hatta bugün bu konuyla yakından ilgilencem cok tsk ederim beni düsündügünüz icin evet inanin buna benim cook ihtiyacim var annem yanımda olsa bunlari ondan duyardım annem yok ama onun yerine burda bir sürü ablam var coook tsk ederim hepinize.... bende en kısa zamanda iletişime gecicem.... hepinizi cook sevıyorumm

7. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    www. evliliksanati. com bu adressi yazdıgımda sitesine gıremıyorum ???

8. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canım telde var orda istersen telde ulaşmayı dene

9. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tamam öyle yaparım eşimin bigün evde olmadıgı zaman ararım cok tsk ederım hepinize ....

10. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

canımm .com değil .net olarak yazarsan girebiliyorsunn...Telefonlada yardım alabilirsin.. Siteyi bulup adresini sana kopyaladım gerçi burda yine com. diyor ama site açılınca görüceksin .net ile bitiyor neysee önemli olan senin içinde bulunduğun durum
    Umarım faydasının görürsünn....Sevgi ile kal

evliliksanati.com

evlilik sanatıyla cennete dönen evlilikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik bir sanattır

Evlilik bir sanattır

Bir çift ayrılmadan, bağlılıklarını bozmadan, bunca sene beraber kalabilmişse, biz bunu takdir ediyor ve "mutlu" kabul ediyoruz. Acaba bu her zaman böyle mi? İsterseniz bu orta yaş evliliklerini biraz irdeleyelim. İlk yıllarda problemler görmezlikten gelinir. Zira çocuklarımız ya yeni doğuyordur ya küçüktürler ve biz çok doluyuzdur. Birbirimize toleransımız boldur. Sorunlarımız varsa...
  2. Evlilik

Evlilik

Evlilige baslamak, bitirmekten daha kolaydir. Ve suçlu daima esinizdir... Eger size evlilikten söz eden yalnizca anne ve babanizsa durum sizin için son derece mutsuzdur. Sakin para için evlenmeyin. Çok daha uygun kosullarda borç bulabilirsiniz. Eger evlilik eglenceli bir sey olsaydi, nikahi belediye memuru kiymazdi. Evli bir çiftin ayni konuda "evet" dedigi son yer nikah...
  3. evlilik bir sanattır

evlilik bir sanattır

Orta yaş evliliği nedir? Biz bunu "20 seneyi aşmış" evliliklere diyoruz. Bir çift ayrılmadan, bağlılıklarını bozmadan, bunca sene beraber kalabilmişse, biz bunu takdir ediyor ve "mutlu" kabul ediyoruz. Acaba bu her zaman böyle mi? İsterseniz bu orta yaş evliliklerini biraz irdeleyelim. İlk yıllarda problemler görmezlikten gelinir. Zira çocuklarımız ya yeni doğuyordur...
  4. Evlilik....

Evlilik....

alıntı
  5. Evlilik :))‏

Evlilik :))‏

Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? Damat: Tabiki hayır. Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin? Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne. Gelin: Peki bana bir gün vuracakmısın? Damat: Asla!...

Sayfayı Paylaş