gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

evlilik sonrası erkeğin evrimi

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

EVLİLİK SONRASI ERKEĞİN EVRİMİ

6. HAFTA DA 6. AY DA 6. YIL DA Seni seviyorum Tabii ki, seni seviyorum Seni sevmesem çoktan çeker giderdim Aşkım, ben geldim Selam! Annen ne yemek yapmış? Zahmet etme, ben açarım Ben açayım mi kapıyı? Yahu su kapıya baksanıza! Sevgilim, Ayşe telefonda Seni arıyorlar Telefoooon! Zor bir çocukluk geçirmişsin Senin anan da cins ha Ulan tam da anana çekmişsin Bu yaz seni Venedik'e götürecegim Tatilde Ankara'ya gitsek ne olur? Niye, evin suyu mu çıktı? Bu yüzüğü inşallah seversin Resim çerçevesi aldım, her zaman lazım Su parayla kendine bir şey al Hangi filmi görmek istersin? Evita'ya gidelim mi? Evita'yi gör, ben çok beğendim Üzülme sevgilim, leke yapmaz Dikkat etsene yahu! Amma da sakarsın be kadın! Ben pek bu fikirde değilim Bu konuda yanlış düşünüyorsun Saçma sapan konuşma, Alla'sen Yaptığın yemeklere de bayılıyorum Bu aksam ne yiyoruz? Gene mi makarna! Bir şey içer misin? Bir Martini içerim Gene buz koymayı unutmuşsun Bu elbise sana çok yakışmış Bir elbise daha mi aldın? Kaç para verdin buna? Özür dileyecek bir şey yapmadın ki Biraz dikkat etsene be kızım Hay senin eline...
    E R K E K L E R

yahu kızlar cidden evlenince böle mi olunuyor....

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    :haha::haha:bu ne bacım ya aboo evlenmeyecem ben vazgeçtiç iyi böyle:D

evlilik sonrası erkeğin evrimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EvlİlİĞİn Evrİmİ

EvlİlİĞİn Evrİmİ

1. yıl: Koca şöyle der: "Oooo sevgilim, böyle kesik kesik öksürmen beni endişelendiriyor. Bilmiyor musun artık her yerden her türlü mikrobu kapabiliyoruz.. İşimizi şansa bırakamayız Şimdi doğruca hastaneye gidiyoruz. Seni bir görmelerini istiyorum. Sanırım birkaç gün orda dinlenmen gerekecek. Biliyorum hastane yemekleri kötü ,o yüzden sana sevdiğin ev yemeklerinden getiricem....
  2. evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası Önce, senınle ruyada gıbıyım sonra,bu evlılık tam bır kabus önce, bogazda balık , etılerde ıstakoz sonra,evde hamsı buglama balkonda mangal önce, para su gıbı akar sonra, musluk kesılır önce aşkın gozu kordur sonra,koca kor karı nankor önce fısıldıyan aşk şiirlerı sonra,gurultulu kahkahalı mustehcen aşk şarkıları önce mıraldanılan romantık melodıler...
  3. Erkeklerin evrimi

Erkeklerin evrimi

Erkekler evlendikten sonra nasıl değişir? İşte 6. haftadan 6. yıla kadar evli bir erkeğin evrimi.. 6. hafta: Seni seviyorum 6. ay: Tabii ki, seni seviyorum 6. yıl: Seni sevmesem çoktan çeker giderdim 6. hafta: Aşkım, ben geldim 6. ay: Selam! 6. yıl: Annen ne yemek yapmış? 6. hafta: Zahmet etme, ben açarım 6. ay: Ben açayım mı kapıyı? 6. yıl: Yahu şu kapıya baksanıza! 6. hafta: Sevgilim,...
  4. Evli erkeğin evrimi

Evli erkeğin evrimi

:boink:EVLİ ERKEĞİN EVRİMİ: :dilektut:6. hafta: Seni seviyorum :boink:6. ay: Tabii ki, seni seviyorum :rtfm:6. yıl: Seni sevmesem çoktan çeker giderdim :dilektut:6. hafta: Aşkım, ben geldim :boink:6. ay: Selam! :rtfm:6. yıl: Annen ne yemek yapmış? :dilektut:6. hafta: Zahmet etme, ben açarım :boink:6. ay: Ben açayım mı kapıyı? :rtfm:6. yıl: Yahu şu kapıya baksanıza! :dilektut:6. hafta:...
  5. Erkeklerin evlilikten neden korkar...

Erkeklerin evlilikten neden korkar...

Erkekler evlilikten neden korkar... Evlilik korkusu Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir? Çok basit... Erkekler sorumlulukların ilişkiyi bozacağını düşünüyor! Erkek için evlilik bilgiye dayalı bir tahminler dizisidir. Öte yandan , hepsi olmasa da bazı kadınlar için ise hayat sezgiden ibarettir. Durumun erkekler için...

Sayfayı Paylaş