gebe
  1. ELAEMIRELA

ELAEMIRELA Forum Okuru

Evlılık tazmınatı hakkında

Konu, 'Çöplük' kısmında ELAEMIRELA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar Gökhan bey,

Ben dünya markası 5yıldızlı bır otelde 2 yıl çalıştım ve bu arada da evlendım. işten ayrıldıgımda ıse henuz 10. ay dolmustu evlılıgımın. İnsan Kaynkaları muduru istifamı yazarken "evlilik sebebii ile " kısmına ıtıraz ettı ustune benım karıyerıme engel olacagını ıs hyatımı bıtırecdgını soyleyıp normal bır ıstıfa yazmamı söyledı. ben de yazdım. su an cok pişmanım. onun yuzunden ıs bulmam da zorlandı hep taş koydu yoluma...

velhasıl aradan 3 ay gectı. 2yıl calıstım ama benı ıs yerımden 3 kez gırdı cıktı yapmıslar SGK dökümümden gördüm. ve alamadıgım primlerim var hala.
    nasıl şikayetçi olurum da her seyımı alırım o otelden bana bılgı verır mısınz?
    teskkurler.

Evlılık tazmınatı hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlılık mesajları:):)

evlılık mesajları:):)

evlılık evlılık mesajları nikah dilekleri Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle... Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar! Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasınıdilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle... Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız...
  2. Evlılık yasası

Evlılık yasası

Evliliğe başlamak, bitirmekten daha kolaydır. Ve suçlu daima eşinizdir... Eğer size evlilikten söz eden yalnızca anne ve babanızsa durum sizin için son derece mutsuzdur. Sakın para için evlenmeyin. Çok daha uygun koşullarda borç bulabilirsiniz. Eğer evlilik eğlenceli bir şey olsaydı, nikahı belediye memuru kıymazdı. Ve evli bir çiftin aynı konuda "evet"...
  3. Demirdikeni Hakkında

Demirdikeni Hakkında

Demirdikeni (Tribulus terrestris); tek yıllık, çiçekli bir bitkidir. Dünyanın birçok yerinde doğal olarak yetişir. Genellikle bahçelerde yabani ot olarak bilinmektedir. Hindistan ve Afrikada bol miktarda yetişmektedir. Toprak üzerine yatık olarak bulunur. Yaprakları bileşik, 10-16 yaprakçıklı olup, çiçekleri küçük ve açık sarı renklidir. Meyveleri 10 mm kadar çapında ve boynuz şeklinde sivri...
  4. Evlılık  korkusu

Evlılık korkusu

Evlilik Korkusu Her zaman cesur olarak bildiğimiz erkekler, evlilik denilince korkmaya başlarlar. Nedeni ise erkeklerin alacakları sorumlulukların, ilişkilerini bozacağını düşünmesi.. Her zaman cesur olarak bildiğimiz erkekler, evlilik denilince korkmaya başlarlar. Nedeni ise erkeklerin alacakları...
  5. kırlentler hakkında

kırlentler hakkında

merhaba ekte gordugum fusya pembe kırlentlere bayıldım tamda benım koltugun rengınden olan koltuklarla kombıne edılmıs acaba nerden bulabılırm?

Sayfayı Paylaş