Evlilik Teklifi Almanız İçin Tavsiyeler

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. sevgilim evlenmek istemiyor evlilik teklifi almak için sevgilim benimle evlenmek istemiyor sevgiliniz istemiyorsa evlilik teklifi
  Erkek arkadaşınız var ve artık size evlenme teklif etmesini istiyorsunuz... Belki partnerinizde bunu istiyor fakat çekiniyor o zaman ne yapıcaksınız kızlar şimdi size vereceğim tavsiyeleri uygulayacak ve istediğiniz teklifi en kısa sürede alacaksınız...

  Hadi kızlar göreyim sizi :D:D

  [​IMG]

  1.Öneri
  “Ne kadar güzel bir düğün” değil mi sevgilim?
  Yapılan araştırmalar, erkeklerin en büyük korkularından birinin evlenmek olduğunu kanıtlamış. Aslında biz bunu zaten biliyoruz, değil mi? Ne kadar aşık olsalar bile, erkekler bu sorumluluktan genelde kaçmayı tercih ediyorlar.

  Onun korkularını ve endişelerini yok etmeye çalışın. Ona evlenmek istediğinizi yumuşak bir biçimde hissettirin. Örneğin, birlikte romantik bir film izlerken, ona hayalinizdeki evlilikten veya düğünden bahsedebilirsiniz.
  2.Öneri
  Kendinize yandaşlar bulun
  Sevgilinizin arkadaşları tarafından sevilmek kadar güzel bir şey olamaz. Çünkü onlar, sevgilinize sizden daha iyi bir kadın bulamayacağınızı söyleyecek olan kişilerdir.

  Onun arkadaşlarını bir maç akşamı için kendi evinize davet edin ve onları güzel bir şekilde ağırlayın. Ayrıca erkek arkadaşınızı arkadaşlarıyla buluşması ve dışarı çıkması için arada kendiliğinizden teşvik edin. Bu kadar toleranslı olan bir kadın her erkeği etkiler, tabi en yakın arkadaşları da!
  3.Öneri
  Sen benim kahramanımsın!
  Her erkeğin içinde kadınları kurtarma ve koruma içgüdüsü vardır. Onun içindeki kahramanı uyandırın.

  Bazı işlerinizde kendisinden yardım isteyin ve sonrasında övgüler yağdırın. Mutfakta işler yaratın ya da arabanızı park ettirin. Hatta işiniz olmasa bile ona kahraman olmak için fırsat yaratın. Erkekler iltifata bayılır! Sizin kahramanınız olmak onları cesaretlendirecektir. Ona sık sık hayatınızdaki en güzel, en değerli insan olduğunu söyleyin.
  4.Öneri
  Mükemmel bir ekip olacaksınız
  Erkekler hayatlarının sonuna kadar ayaklı banka olmak istemezler. Bu nedenle sizin onu “altın yumurtlayan tavuk” olarak görmediğinizi bilmesi gerekir.

  Ona evliliğiniz boyunca sizin de bir şeylerin ucundan tutmak istediğinizi gösterin. Şöyle ki: Siz de para kazanmaya, ona işinde yardım etmeye veya çocukları büyütmeye hazırsınız. Ona, sizin onu her şekilde destekleyeceğinizi ve birlikte yıkılmaz bir ekip olacağınızı anlatın. Sonuçta onu sevdiğiniz için evleniyorsunuz, maddi hırsınızdan dolayı değil.
  5.Öneri
  Rest çekin
  Evlilik konusu gündeme geldiğinde, her şeye rağmen hala sağır gibi davranıyorsa bu sefer rest çekin.

  Evlilikten korkan sevgilinize şunları söyleyin: Bana evlenme teklifi yapmak için 3 ayın var, sonra ben olmayacağım! Eğer güzellikle yaptıklarınız işe yaramıyorsa, bir de bu yöntemi deneyin. Son safhada kaybedecek neyiniz var ki! Ayrıca birçok evli erkek bu yöntemin işe yaradığını söylüyor. Buna rağmen sevgiliniz hala istemiyorsa, karşınızdaki adamın evlenmek istemediğini anlar ve kendinize yeni bir yol çizersiniz.
 2. ben bu teklifi alalı cok olduuu:deli::deli:bu tavsiyelerriii keşkee önceden verseydin gızzz:sinir: bu kadar ugraşmazdımm
  ellerine saglık güzel olmuş balım...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. erkek arkadaşım evlenmek istemiyor

  ,
 2. sevgilimle evlenmek istiyorum

  ,
 3. sevgilim benimle evlenmek istiyor mu

  ,
 4. sevgilim evlenmek istemiyor,
 5. sevgilim evlenmek istiyor mu,
 6. sevgilim benimle evlenmek istemiyor,
 7. erkek arkadaşım benimle evlenmek istemiyor,
 8. sevgilim evlenmek istiyor,
 9. sevgilim ne zaman evlenme teklifi edecek,
 10. benle evlenmek istemiyor mu,
 11. sevgilim benimle evlenir mi,
 12. sevgilin evlenmek istemiyorsa,
 13. evlenmek istiyorum ama sevgilim istemiyor,
 14. erkek evlenmek istiyor mu istemiyor mu,
 15. sevdigin adamin evlenme teklif etmesi icin