Evlilik Teklifi Almanız İçin Tavsiyeler

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

sevgilim evlenmek istemiyor evlilik teklifi almak için sevgilim benimle evlenmek istemiyor sevgiliniz istemiyorsa evlilik teklifi Erkek arkadaşınız var ve artık size evlenme teklif etmesini istiyorsunuz... Belki partnerinizde bunu istiyor fakat çekiniyor o zaman ne yapıcaksınız kızlar şimdi size vereceğim tavsiyeleri uygulayacak ve istediğiniz teklifi en kısa sürede alacaksınız...

Hadi kızlar göreyim sizi :D:D

1.Öneri
    “Ne kadar güzel bir düğün” değil mi sevgilim?
    Yapılan araştırmalar, erkeklerin en büyük korkularından birinin evlenmek olduğunu kanıtlamış. Aslında biz bunu zaten biliyoruz, değil mi? Ne kadar aşık olsalar bile, erkekler bu sorumluluktan genelde kaçmayı tercih ediyorlar.

Onun korkularını ve endişelerini yok etmeye çalışın. Ona evlenmek istediğinizi yumuşak bir biçimde hissettirin. Örneğin, birlikte romantik bir film izlerken, ona hayalinizdeki evlilikten veya düğünden bahsedebilirsiniz. 2.Öneri
    Kendinize yandaşlar bulun
    Sevgilinizin arkadaşları tarafından sevilmek kadar güzel bir şey olamaz. Çünkü onlar, sevgilinize sizden daha iyi bir kadın bulamayacağınızı söyleyecek olan kişilerdir.

Onun arkadaşlarını bir maç akşamı için kendi evinize davet edin ve onları güzel bir şekilde ağırlayın. Ayrıca erkek arkadaşınızı arkadaşlarıyla buluşması ve dışarı çıkması için arada kendiliğinizden teşvik edin. Bu kadar toleranslı olan bir kadın her erkeği etkiler, tabi en yakın arkadaşları da!
    3.Öneri
    Sen benim kahramanımsın!
    Her erkeğin içinde kadınları kurtarma ve koruma içgüdüsü vardır. Onun içindeki kahramanı uyandırın.

Bazı işlerinizde kendisinden yardım isteyin ve sonrasında övgüler yağdırın. Mutfakta işler yaratın ya da arabanızı park ettirin. Hatta işiniz olmasa bile ona kahraman olmak için fırsat yaratın. Erkekler iltifata bayılır! Sizin kahramanınız olmak onları cesaretlendirecektir. Ona sık sık hayatınızdaki en güzel, en değerli insan olduğunu söyleyin.
    4.Öneri
    Mükemmel bir ekip olacaksınız
    Erkekler hayatlarının sonuna kadar ayaklı banka olmak istemezler. Bu nedenle sizin onu “altın yumurtlayan tavuk” olarak görmediğinizi bilmesi gerekir.

Ona evliliğiniz boyunca sizin de bir şeylerin ucundan tutmak istediğinizi gösterin. Şöyle ki: Siz de para kazanmaya, ona işinde yardım etmeye veya çocukları büyütmeye hazırsınız. Ona, sizin onu her şekilde destekleyeceğinizi ve birlikte yıkılmaz bir ekip olacağınızı anlatın. Sonuçta onu sevdiğiniz için evleniyorsunuz, maddi hırsınızdan dolayı değil.
    5.Öneri
    Rest çekin
    Evlilik konusu gündeme geldiğinde, her şeye rağmen hala sağır gibi davranıyorsa bu sefer rest çekin.

Evlilikten korkan sevgilinize şunları söyleyin: Bana evlenme teklifi yapmak için 3 ayın var, sonra ben olmayacağım! Eğer güzellikle yaptıklarınız işe yaramıyorsa, bir de bu yöntemi deneyin. Son safhada kaybedecek neyiniz var ki! Ayrıca birçok evli erkek bu yöntemin işe yaradığını söylüyor. Buna rağmen sevgiliniz hala istemiyorsa, karşınızdaki adamın evlenmek istemediğini anlar ve kendinize yeni bir yol çizersiniz.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

ben bu teklifi alalı cok olduuu:deli::deli:bu tavsiyelerriii keşkee önceden verseydin gızzz:sinir: bu kadar ugraşmazdımm ellerine saglık güzel olmuş balım...

Evlilik Teklifi Almanız İçin Tavsiyeler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hayalerdeki evlilik teklifi:)

Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem kardeşim hem kızım olur musun? Üstünde...
  2. Yeni yöneticilere tavsiyeler,yöneticiler için tavsiyeler

yöneticilere tavsiyeler yöneticiye tavsiyeler yönetici ünvanları yeni yönetici İlk yöneticilik deneyiminiz heyecan verici olabilir. Ama işe başlayınca bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. 15 yıl önce hazır yemek sektöründe yöneticiliğe atanan Jill Nelsen kendini aynı durumda buldu. Muhasebe üzerine eğitim almıştı. İnsanları işe almak ve rakamlarla uğraşmak gibi şeyler yapacağını...
  3. 30 yaşından sonra evlilik için dikkate almanız gereken 6 fark

30 yaşından sonra evlenmek 40 yaşında bekar erkek 35 yaşında bekar erkek 35 evlenmek 30 evet arkadaşlar ben daha eviliği düşünmüyorum yada bekarlık sultanlıktır daha erken diyenler bunları göze alabilecekmisiniz 30 yaşından sonra koca aramak gerçekten farklıdır. Artık dikkate almanız gereken altı önemli fark vardır: Aciliyet: 30 yaşını geçtiniz ve biran önce evlenmek istiyorsunuz. Çocuk...
  4. Evlilik Teklifi Mesajları

evlenme teklifi sözleri evlilik teklifi sözleri evlenme teklifleri benimle evlenirmisin mesajları iLk Gördüğüm Gibi Kalbim Seviyor Seni Liseli Aşıklar Gibi Seviyorum Seni Anılarımızın Güzelliği Adına Benimle Evlenirmisin? Kısacık hayatımda Benimle en uzun hayatı yaşamak için benimle evlenirmisin? hayatımızda Hep yazlar Olsun Soğukluk aramızı kurutmasın nneşe ve sevinç ile hayatımıza adım...
  5. Evlilik Teklifi için Sözler

evlilik teklifi sözleri evlilik teklifi ederken neler söylenmeli evlilik sözleri evlilik teklifi nasıl edilmeli diye merak edenler yazımıza buyrun Evlilik teklifi etmeye mi hazırlanıyosunuz :D:D ozaman ilk işiniz gidip 2012 Tek taş Yüzük Modelleri nden birtane beğeniyor ve alıyorsunuz güzel bir evlilik teklifi için süprizinizi yada güzel bir mekan ayarlıyorsunuz elinizde çiçekler ve son...
  6. Mutlu bir evlilik için “kadınca kararınca” tavsiyeler ....

- Daima neşeli, bakımlı, pozitif görünün. Güzel kokun, temiz olun ve en güzel kıyafetleri kocanız için giyin. -Münakaşalarınızda yapıcı, arabulucu, şahsiyetli olun fakat ısrarcı olmayın. Sakın aşağılamayın, erkeklik onurunu aşağılayacak şeyler söylemeyin. -Birbirinize daima sevecen davranın. Elinize geçen her anı birbirinize yakınlaşarak değerlendirin. Mesela el ele tutuşarak veya...
  7. Evlilik teklifi yapmak isteyenler için taktikler ve öneriler

Evlenme teklif etmek için en güzel taktikler Evlenme Teklifi için öneriler Ona çok aşıksınız, onunda size aşık olduğunu anlamak için bir kaç taktik uyguladınız ve oda size aşık bundan artık eminsiniz. Hayat arkadaşınız olacak kişi o... Sıra evlilik tekllifine mi geldi:) O halde biz de size bu konuda yardımcı olalım ve evlilik teklifi için güzel taktikler verelim ve bununlada yetinmeyip...
  8. Baylar Bayanlar İşte Evlilik Teklifi İçin Sizlere Bazı Tüyolar....

Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır Evlilik Teklifi İçin Bazı Tüyolar Aşkınız ve ilişkiniz artık gerekli gelişimi geçirip evlilik için gerekli olgunluğa eriştiyse sıra evlilik teklifinde...Evliliğe ikna kadının göreviyse, evlilik teklifi de erkeğin görevidir. Peki ya hanımlar evlilik teklifi yapamazlar mı?Ama evlilik teklifini yapmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar...
  9. En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

Sevgili Cem EROĞLU ile İstanbul Reklamz ziyaretine giderken Tarık Kara vasıtası ile tanıştım. Yine Türkiye'nin önde gelen Reklam firmalarından Reklam Store Global Satış Direktörü Kendisi. Çok şeker inanılmaz pozitif bir insandı. E insandı diyorum korkmayın birşey olmuş değil. Şimdi Sevgili Cem Bir inanılmaza imza atmış değerli Melekler. Acayip bi evlenme teklifinde bulunmuş. Şimdi sizlerle onu...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. sevgilimle evlenmek için ne yapmalıyım

,
  2. erkek arkadasim evlenmek istemiyor

,
  3. sevgilimle evlenmek istiyorum

,
  4. sevgilim evlenmek istemiyor,
  5. sevgilim benimle evlenmek istiyor mu,
  6. sevgilimin benimle evlenmesi için ne yapmalıyım,
  7. evlenmek istiyor mu testi,