gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

evlilik teklifi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

evlilik teklifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayalerdeki evlilik teklifi:)

Hayalerdeki evlilik teklifi:)

Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem kardeşim hem kızım olur musun? Üstünde...
  2. En özel evlilik teklifleri

En özel evlilik teklifleri

evlenme teklifi sözleri evlilik teklifi sözleri evlenme teklifleri en güzel ilginç teklifleri Ona çok özel bir şekilde evlenme teklif etmek istiyorsunuz. Birkaç orjinal öneri duymak ister misiniz? Marjinal bir evlenme teklifi Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi...
  3. Evlilik tekliflerinde son moda

Evlilik tekliflerinde son moda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Evlilik Teklifi Mesajları

Evlilik Teklifi Mesajları

evlenme teklifi sözleri evlilik teklifi sözleri evlenme teklifleri benimle evlenirmisin mesajları iLk Gördüğüm Gibi Kalbim Seviyor Seni Liseli Aşıklar Gibi Seviyorum Seni Anılarımızın Güzelliği Adına Benimle Evlenirmisin? Kısacık hayatımda Benimle en uzun hayatı yaşamak için benimle evlenirmisin? hayatımızda Hep yazlar Olsun Soğukluk aramızı kurutmasın nneşe ve sevinç ile hayatımıza adım...
  5. Evlilik Teklifi için Sözler

Evlilik Teklifi için Sözler

evlilik teklifi sözleri evlilik teklifi ederken neler söylenmeli evlilik sözleri evlilik teklifi nasıl edilmeli diye merak edenler yazımıza buyrun Evlilik teklifi etmeye mi hazırlanıyosunuz :D:D ozaman ilk işiniz gidip 2012 Tek taş Yüzük Modelleri nden birtane beğeniyor ve alıyorsunuz güzel bir evlilik teklifi için süprizinizi yada güzel bir mekan ayarlıyorsunuz elinizde çiçekler ve son...

Sayfayı Paylaş