gebe
  1. terapi

terapi Forum Okuru

evlilik terapisi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında terapi tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar son zamanlarda evliliğimde sıkıntılar başladı ciddi anlamda boşanmayı düşünüyoruz ama aslında birbirimizi çok seviyoruz çevremdeki arkadaşlarım evlilik terapisi almamızı ve bunun iyi geleceğini söylediler bana bununla ilgi bilgi verebilirmisiniz aranızda benim durumumda olupta evlilik terapisine gidip olumlu sonuç alanlar oldumu

evlilik terapisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağışlama Terapisi

Bağışlama Terapisi

Bağışlama Terapisi İnsan küçücük, dünyadan habersiz olarak biçare halde doğar. Ama oysa bütün kainatı içine alabilecek ve zemine halife olabilecek istidatta yaratılmıştır. Dünyaya gözünü açmasından itibaren, o çocuk kendi aklının görmediği ama istidat gözünün çok iyi gördüğü kemaline doğru inkişafa başlar. Hem de ne başlangıç… her kemale karşı duyulan iştiyakin, insana layık olan haliyle...
  2. Aİle - Evlİlİk Terapİsİ

Aİle - Evlİlİk Terapİsİ

Son yıllarda evlilik terapisine başvuran çiftlerin sayısı sürekli artmaktadır. Terapiye başvurular; ilişkinin kopma noktasına geldiği çiftler veya ilişkinin artık anlam ifade etmediği hatta zorladığı kadınlar tarafından yapılmaktadır. ''Evliliğimizde sorun var'', ''İlişkimizde problem var''diye başvuranların yanında, asıl sorunu örterek; depresyon, psikosomatik şikayetler, ve fobik...
  3. Davranış Terapisi

Davranış Terapisi

Bu terimin kapsadığı tedavi yöntemleri arasında duyarlılığın giderilmesi (bkz.), aversiyon (bkz.), zorlama (bkz), model tedavisi (bkz.), biçimleme tedavisi (bkz.), pozitif ve operant şartlama terapileri (bkz.) vardır. Dolayısıyla «davranış terapisi» tek bir yöntem değildir ve «davranış terapileri» yahut «davranış tedavi yöntemleri» olarak söz etmek daha doğru olur. Hayvanlarda yapılan deneysel...
  4. Evlilik terapisi nedir, gereklimidir?

Evlilik terapisi nedir, gereklimidir?

Sorunlu bir birliktelik yaşan kişilerin, evlenme kararı aldıktan sonra ki, endişeleri için evlilik terapisi gereklidir, benim nacizane fikrimce... Peki sizce de gerekli midir Melek'lerim? Bu sorumuza cevap vermeden önce, evlilik terapisinin ne odluğunu öğrenelim... :) Evlilik eşlerin ekonomik, sosyal, duygusal, cinsel vb bağlarla birbiriyle sağlıklı iletişim kurabilmeyi amaçladıkları bir...
  5. Evlilik terapisi hakkında bilgi istiyorum

Evlilik terapisi hakkında bilgi istiyorum

Arkadaşlar eşimle aram limoni, ama hep böyle ve evlilik terapisi öneriyor çevremdekiler. Nedir bu olay biraz açarmısınız ?

Sayfayı Paylaş