gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evlilik Yıldönümleri İçin Anlamlı Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

evlilik yıldönümü mesajları evlilik yıldönümü sözleri

Sevgili melekler, hayatınızın aşkı, biricik eşinize, yaklaşmakta olan evlilik yıldönümüzü kutlayan sürpriz bir mesaj atmak ister misiniz? O halde buyrun aşağıdaki mesajları bir inceleyin, mutlaka size bir fikir verecektir..

Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yanyana olmak tek dileğim... Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım... Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun...

Düğünümüz yıllar önceydi... İlk günkü heyecan, neşe ve mutluluk hala gözlerinde... Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle...

Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize... İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun...

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun

Evlilik Yıldönümleri İçin Anlamlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilik yıldönümünü unutan erkekler için yol rehberi

evlilik yıldönümünü unutan erkekler için yol rehberi

* "Bilerek unutmuş gibi yaptım hayatım. Sanki evlilik yıldönümümüz denince 1 yıl daha geçmiş, sen 1 yaş daha yaşlanmışsın, ben de senin yaşını yüzüne vuruyormuşum gibi geliyor da, o bakımdan yani!" * "Yahu Cavidan, tam sana en pahalısından bir hediye alıyorum, bir an düşündüm; evlilik yıldönümü, sevgililer günü, anneler günü... Bunlar hep tüketim ekonomisinin dayattığı harcama...
  2. hayatın içinden anlamlı sözler

hayatın içinden anlamlı sözler

hayatın içinden anlamlı sözler hayatın içinden sözler anlamlı hayat yazıları hayatin icinden güzel 1-Düşünmeksizin söylenen söz, nişan almaksızın tüfek atan avcıya benzer. Türk Atasözü 2-Kişi kalbinde düşündüğü gibidir. Hz.Davut 3-Rüzgar mumu söndürür, yangını alevlendirir. Anonim 4-İnsanın hayatı, insanın hayalidir. Andre Gide 5-Size ne yapacağınızı söyleyebilirler ama ne...
  3. Evlilik yıldönümünü hatırlatan yüzük

Evlilik yıldönümünü hatırlatan yüzük

Melişlerim bu yüzük çok güzel :laugh:evlilik yıldönümünü hatırlatıyomuşş:):) Alaskalı mücevher satıcısı Cleve Oines,in Remember Ring adını verdiği yeni icadı evlilik yıl dönümünden bir gün önce ısı derecesi artmaya başlayarak önemli bir günün yaklaştığını haber veriyor.Bir dizi şirketle yüzüğün altın ve gümüş olarak üretilip pazarlanması için görüşmelere devam eden 31 yaşındaki Oines...
  4. Evlilik Yıldönümünü Hatırlatan Yüzük

Evlilik Yıldönümünü Hatırlatan Yüzük

unutkan eşlere iyi bir çözüm olduğunu düşünüyorum arkadaşlar :) Alaskalı mücevher satıcısı Cleve Oines'in 'Remember Ring' adını verdiği yeni icadı evlilik yıldönümünden bir gün önce ısı derecesi artmaya başlayarak önemli bir günün yaklaştığını haber veriyor. Bir dizi şirketle yüzüğün altın ve gümüş olarak üretilip pazarlaması için görüşmelere devam eden 31 yaşındaki Oines icadının 400...
  5. Evlilik Teklifi için Sözler

Evlilik Teklifi için Sözler

evlilik teklifi sözleri evlilik teklifi ederken neler söylenmeli evlilik sözleri evlilik teklifi nasıl edilmeli diye merak edenler yazımıza buyrun Evlilik teklifi etmeye mi hazırlanıyosunuz :D:D ozaman ilk işiniz gidip 2012 Tek taş Yüzük Modelleri nden birtane beğeniyor ve alıyorsunuz güzel bir evlilik teklifi için süprizinizi yada güzel bir mekan ayarlıyorsunuz elinizde çiçekler ve son...

Sayfayı Paylaş