gebe
  1. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63

evlilik yıldönümü mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında *Melek* tarafından paylaşıldı.

Benim de evlilik yıldönümümün yaklaşmasından kaynaklanan tatlı bir telaş içine girmiş bulunmaktayım. Acaba eşime ne hediye alsam yada ne mesaj yazsam hoş olur diye? Sizde benim gibi merak ediyor ve kendinizden birşeyler katmak isterseniz buyrun hep birlikte paylaşalım Melekler

SadmiN bunu beğendi.
  2. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte.​

bebetoo bunu beğendi.
  3. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle ölmek istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem…​

bebetoo bunu beğendi.
  4. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    Sana nasıl anlatsam bilmiyorum. Ama bildiğim tek ama tek şey seni delicesine çok sevdiğim. Seninle öyle bütünleştim ki ayrılmak değil kopamıyorum senden. Ne seni bırakabiliyorum; ne de kendimi hiçe sayıyorum. Bunların ikisini de yapamıyorum. Çünkü artık düşünemiyorum. Kafama, benliğime o kadar yerleşmişsin ki; seni oradan çıkartmak olanaksız. Belki kendimi küçük düşürüyorum ama sevgide küçük düşme söz konusu olsa bile seve seve senin için her adımı atarım. Seni o kadar çok sevdim ki artık aşkım senden bile öte. Seni sevdiğimi dağlara, taşlara kısacası her yere; bütün kainata haykırmak istiyorum Seni Seviyorum!!
    Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun...

bebetoo bunu beğendi.
evlilik yıldönümü mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilik yıldönümü...

evlilik yıldönümü...

yıldönümü mekanları yıldönümü için mekanlar evlilik mekanları evlilik için mekanlar :dp47::dp47::dp47::dp47::dp47::dp47::dp47:
  2. EvLiLiğin 25. YıLdÖnüMü

EvLiLiğin 25. YıLdÖnüMü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları İki gün sonra tanışma yıldönümümüzü kutlayacaz sizden bunun için Tanışma Yıldönümü Mesajları istiyorum hanımlar:)
  4. Yeni Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa

Yeni Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa

Tanışma Yıldönümü Mesajları Tanışma Yıldönümü Mesajları Kısa Tanışma yıldönümünü kutlamak isteyenler ve kutlayacak oalnlar, sizler için en güzel tanışma yıldönümü mesajlarını bu sayfamızda topluyor ve aşkınız daimi olsun diyoruz :) Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum...
  5. Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri

Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri

bu konu evlilik yıldönümü kutlama sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. Eşinizle evliliğinizin yada birlikteliğinizin yıldönümü için en romantik sözlerden oluşan mesajlar arıyorsanız sizlere çok beğeneceğinizi umduğumuz farklı ve yeni evlilik yıldönümü kutlama sözlerini paylaşıyoruz. Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini...

Sayfayı Paylaş