gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Evlilik yıldönümünü hatırlatan yüzük

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim bu yüzük çok güzel :laugh:evlilik yıldönümünü hatırlatıyomuşş:):) [​IMG]

Alaskalı mücevher satıcısı Cleve Oines,in Remember Ring adını verdiği yeni icadı evlilik yıl dönümünden bir gün önce ısı derecesi artmaya başlayarak önemli bir günün yaklaştığını haber veriyor.Bir dizi şirketle yüzüğün altın ve gümüş olarak üretilip pazarlanması için görüşmelere devam eden 31 yaşındaki Oines icadının 400 sterlin (bin tl)civarında fiyatla alıcıya ulaşmasını planlıyor.İcadını kadınlardan çok erkeklerin etkileyci bulduğunu belirten Oines yüzük hakkında Vücuttan ısıyı alarak elektrik enerjisine çeviriyor.Böylece içindeki pil devamlı şarj oluyor.Ve mikrochip saatini daimi olarak işlek tutuyor dedi

2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    walla o parmak yansa bile hatırlamayacak olan hatırlamıyor

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben hatırlarımm hele bi eşim hatırlamasın gözlerini oyarımm:D

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Yinede hatirlamazlar :):)

Takmazlar yüzügü :D

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    erkekler parmaklarına yüzükde taksalar boğazlarına zil çanıda taksalar yine de hatırlamazlar :D :D

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
Evlilik yıldönümünü hatırlatan yüzük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik Yıldönümünü Unutan Erkeklerin Bahaneleri

Evlilik Yıldönümünü Unutan Erkeklerin Bahaneleri

* "Bilerek unutmuş gibi yaptım hayatım. Sanki evlilik yıldönümümüz denince 1 yıl daha geçmiş, sen 1 yaş daha yaşlanmışsın, ben de senin yaşını yüzüne vuruyormuşum gibi geliyor da, o bakımdan yani!" * "Yahu Cavidan, tam sana en pahalısından bir hediye alıyorum, bir an düşündüm; evlilik yıldönümü, sevgililer günü, anneler günü... Bunlar hep tüketim ekonomisinin dayattığı harcama...
  2. Evlilik yıldönümünü unutan koca yalanları

Evlilik yıldönümünü unutan koca yalanları

evlilik yıldönümü kartları kocaya evlilik yıldönümü mesajları . "Bilerek unutmuş gibi yaptım hayatım. Sanki evlilik yıldönümümüz denince 1 yıl daha geçmiş, sen 1 yaş daha yaşlanmışsın, ben de senin yaşını yüzüne vuruyormuşum gibi geliyor da, o bakımdan yani!" * "Yahu Cavidan, tam sana en pahalısından bir hediye alıyorum, bir an düşündüm; evlilik yıldönümü, sevgililer günü,...
  3. evlilik yüzükleri.....

evlilik yüzükleri.....

gümüş nişan yüzükleri evlilik yüzükleri evlilik yuzukleri ve fiyatları
  4. Evlilik Yıldönümünü Hatırlatan Yüzük

Evlilik Yıldönümünü Hatırlatan Yüzük

unutkan eşlere iyi bir çözüm olduğunu düşünüyorum arkadaşlar :) Alaskalı mücevher satıcısı Cleve Oines'in 'Remember Ring' adını verdiği yeni icadı evlilik yıldönümünden bir gün önce ısı derecesi artmaya başlayarak önemli bir günün yaklaştığını haber veriyor. Bir dizi şirketle yüzüğün altın ve gümüş olarak üretilip pazarlaması için görüşmelere devam eden 31 yaşındaki Oines icadının 400...
  5. Evlilik Yıldönümleri İçin Anlamlı Sözler

Evlilik Yıldönümleri İçin Anlamlı Sözler

evlilik yıldönümü mesajları evlilik yıldönümü sözleri Sevgili melekler, hayatınızın aşkı, biricik eşinize, yaklaşmakta olan evlilik yıldönümüzü kutlayan sürpriz bir mesaj atmak ister misiniz? O halde buyrun aşağıdaki mesajları bir inceleyin, mutlaka size bir fikir verecektir.. Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep...

Sayfayı Paylaş