Evlilikle Gelen Degisimlerden En Kafamı Karıstıran Meselee ..

Konu, 'Kadın ve Hukuk' kısmında Caanann tarafından paylaşıldı.

1. Caanann

Caanann Yeni Üye

Evlilikten sonra her sey gibi nüfus cüzdanlarımızda degisiyor .. :) Peki bi kadının nüfus cüzdanında degisecek ve degismeyecek bölümleri nerelerdir ? Mesela medeni hali evli olarak degisecek ama anne ve baba adı degismeyecek . En cok merak ettigim il, ilce, köy mahalle, aile sıra no ve aile cilt no degisiyormu ? Yardımcı olursanız sevinirim melekleeer :)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

tatlım evlenmedım ama ablamdan bılıorm ablam eskısehırlı doğal olarak kütük sımdıye kadr eskısehırdı . ama su an deıstı kütük eşinin memleketi olan uşak yazıladı ıl ilce deişio ama sıra no yu bılemem bence oda deişiyordur . tek degışmeyen ad dogum yerı ve tarıhı tc kımlık bıldıgım kadarıyla .. evlilerrr şş cvpp beklıoz hadeeeeeee

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

:S cok garip deilmi kocan nereliyse sende onunla aynı kütükten oluyosun :D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

HAKSIZLIK BENCE BEN 26 YILDIRRR ESKİŞEHIRLIYIM NE YANI ONUN KÜTÜK MÜ YAZCAK :p

5. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye

Benim de ablam evlendi. Sıra no falan değişti.

Son düzenleme: 18 Eylül 2010
  6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye

canımm bende bakarım ama kütük falan yani il, ilce, köy mahalle değişiyo diye biliyorum sadece anne baba adı doğum yeri doğum tarihi falan değişmiyo tabi bide t.c kimlik no :)

Evlilikle Gelen Degisimlerden En Kafamı Karıstıran Meselee .. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kafa karıştıran gizemli silah

Glock tabancanın sırrı çözülemedi. Aygün'ün banyosundan çıkan silah hakkında sorular yanıtını bulmuş değil. ATO Başkanı Sinan Aygün’ün ofisindeki tuvaletin bozuk termosifonunun tamiri sırasında ’düşen’ Glock marka tabancanın esrarı henüz çözülemedi. 8 Mayıs'ta bulunan silah neden kamuoyuna açıklanmadı? Çok az kişinin girebildiği Aygün'ün ofisinin güvenlik sistemi neden aylardır bozuktu? Ve...
  2. almanyayı karıştıran genç kız fotoğrafları

kız fotoğrafları kız fotoları genç fotoğrafları genç foto fotoları [IMG] Almanya'da bir hobby fotoğrafçısı ormanda bir mizansen oluşturarak kanlar içinde kalmış bir kadının fotoğraflarını çekti. Fotoğrafçı çekimi bitirdikten sonra fotomodellerle birlikte çekim yapılan ormanlık alanı terk etti. Ancak işgüzar fotoğrafçı arkasında kan yerine kullandıkları boya ve bir tane de yırtık mini...
  3. Evlilikle altın kurallar

Cinsel Tıp Derneği Başkanı Dr.Cem Keçe evlilikte mutlu olmanın sırlarını açıkladı Keçe çiftlere Emir cümlesi kullanmayın yargılayıcı ve suçlayıcı olmayın rolleri paylaşın iletişime ve karşılıklı anlayışa önem verin, kıyaslamayın cinsel hayatınızı renklendirin eşinizi değil kendinizi değiştirin önerisinde bulundu Kültür anlayış ve davranış farklılıklarının evliliklere zarar verdiğini...
  4. Yardımm...Evlilikle İlgili Hadis Ve Ayet...

nikahla ilgili ayetler davetiyeye yazılacak hadisler evlilikle ilgili hadisler evlilikle ve ayetler Slm kızlar.Konusu evlilik olan Hadis Ve Ayet ler hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?Nikah davetiyesinde bulunsun istiyorum.Yada farklı önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürleeer....
  5. Ortalığı Karıştıran Anket!

2 gün önce Sanki Gazetesi'nin başlatmış olduğu ''Hangi Ünlü Kime Yakışır'' anketi olayların çıkmasına ve magazin dünyasında karışıklığa sebep oldu.Ankette okurdan istenen hangi ünlümüz kime yakışır? ,şöhretlerin en ideal çiftleri kimlerdir? sorularınd agelen cevaplar magazin camiası tarafından büyük eleştiri aldı. KİM KİMİN YANINDA MÜNASİP DURUYOR? Sanki Gazete’ciler diyor ki, “Amacımız...
  6. Ortalığı karıştıran Survivor dedikodusu

survivor dedikodusu, zeynep tunuslu, nihat doğan, özge ulusoy, ebru destan, haberleri burada arkadaşlar. Survivor bitti bitmesine ama dedikoduları, haberleri bitmek nedir bilmiyor. "Nihat, Özge ve Ebru ile birlikte oldu, yemek yediler, sigara içtiler" gibi dedikodular ortalığı karıştırdı. Bu dedikoduya olay isim Zeynep Tunuslu yanıt verdi, işte o haber Melek'ler! Zeynep Tunuslu...
  7. Güzel Sözler Evlilikle İlgili

Yakında evlilik yıldönümümüz var. Güzel Sözler Evlilikle İlgili sözler bekliyorum sizden
  8. evlilikle ilgili güzel sözler

evlilikle ilgili güzel sözler güzel sözler evlilikle ilgili mesajlar Evliliğinizle ilgili güzel düşüncelerinizi, çok güzel sözlerle ve kelimelerle dile mi getirmek istiyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz. çünkü bu yazımızda evlilikle ilgili mükemmel güzel sözler sunuyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz evliliğinizde. Buyrun Melek'ler:) Benim dusunebildigim en mutlu evlilik, sagir...
  9. İstanbul'a Konser İçin Gelen Pitbull'un Başına Gelen Fıkra Gibi Olay....

Pitbull İstanbul Konseri Pitbull'un İstanbul'da Yaşadığı Fıkra Gibi Olay 30 Haziranda İstanbul'da Konser veren ünlü rap şarkıcı Pitbull konserden sonra dinlenmek için gittiği Suada'da rezervasyon yaptırdığı görevli ile aralarında komik fıkra gibi olay başına geldi...Baklalım Pitbull'un başına gelen komik olay neymiş.... "Evcil Hayvan Almıyoruz Abi" Dünyaca ünlü rapçi...
  10. evlilikle ilgili hangi hadisler var

Selamlar. Ben peygamber efendimizin evlilikle ilgili olarak söylediği hadisleri merak ediyorum.Paylaşırsanız çok mutlu olurum.Şimdiden sağolun..

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. evlenince kütük değişiyor mu

,
  2. evlenince kadının kütüğü değişir mi

,
  3. evlenince kütük değişir mi

,
  4. evlendikten sonra nüfus cüzdanında neler değişiyor,
  5. evlenince kütük,
  6. evlendikten sonra kütük değişir mi,
  7. evlenınce kutuk degısıyormu,