Evlilikle Gelen Degisimlerden En Kafamı Karıstıran Meselee ..

Konu, 'Kadın ve Hukuk' kısmında Caanann tarafından paylaşıldı.

1. Caanann

Caanann Yeni Üye

Evlilikten sonra her sey gibi nüfus cüzdanlarımızda degisiyor .. :) Peki bi kadının nüfus cüzdanında degisecek ve degismeyecek bölümleri nerelerdir ? Mesela medeni hali evli olarak degisecek ama anne ve baba adı degismeyecek . En cok merak ettigim il, ilce, köy mahalle, aile sıra no ve aile cilt no degisiyormu ? Yardımcı olursanız sevinirim melekleeer :)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

tatlım evlenmedım ama ablamdan bılıorm ablam eskısehırlı doğal olarak kütük sımdıye kadr eskısehırdı . ama su an deıstı kütük eşinin memleketi olan uşak yazıladı ıl ilce deişio ama sıra no yu bılemem bence oda deişiyordur . tek degışmeyen ad dogum yerı ve tarıhı tc kımlık bıldıgım kadarıyla .. evlilerrr şş cvpp beklıoz hadeeeeeee

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

:S cok garip deilmi kocan nereliyse sende onunla aynı kütükten oluyosun :D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

HAKSIZLIK BENCE BEN 26 YILDIRRR ESKİŞEHIRLIYIM NE YANI ONUN KÜTÜK MÜ YAZCAK :p

5. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye

Benim de ablam evlendi. Sıra no falan değişti.

Son düzenleme: 18 Eylül 2010
  6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye

canımm bende bakarım ama kütük falan yani il, ilce, köy mahalle değişiyo diye biliyorum sadece anne baba adı doğum yeri doğum tarihi falan değişmiyo tabi bide t.c kimlik no :)

Evlilikle Gelen Degisimlerden En Kafamı Karıstıran Meselee .. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. telefonuza gelen en son sms???

Evet arkadaslar özelleri dökelim ortaya :D Bana en son arkadaşımdan sms geldi :D smsde şöyle yazıyor 5bin sms yemini: 39 knt karşılıgı hakketmiş oldugum 5bin smsimi parmaklarım uyuşsa, kollarımı kaldıramıyacak hale gelsem bile tüketecegime 1 tanesini bile daha önce gayimeşru yollarla knt yiyen aveaya bırakmıyacagıma ve her zor koşulda smslerimibertaraf edecegimi namusum şerefimve kalan knt...
  2. Sen...Başıma Gelen En Güzel Şey

Sen... ßaşıma gelen en güzel şey Sen Tüm yüreğimle tüm hücrelerimle sevdiğim Sen Hayatımın ilham kaynağı Sen Yüreğimin vazgeçilmezi arkadaştan dosttan öte herşey'm * Bir "nefes" kadar yakınsın bana Bir "hasret" kadar uzak Bir "kar" kadar sevgi dolusn bana Bir "yağmur" kadar huzur verici Bir "beyaz" kadar güzelliklerle sırlısın Bir...
  3. Sevgiliye en içten gelen sözler

unutan sevgiliye sözler en içten sözler sevgiliye destek mesajları içten icten gelen Sevgiliye en içten duygularınızı bu güzel sözcüklerle yollamak istermisiniz işte en güzel aşk nickleri Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun...
  4. melekler size en kolay gelen ev işi

melekler size en kolay gelen ev işi ....hepimiz ev işinden muzdaribiz,yaparız yaparız hiç bitmez tükenmez evolupta iş biteni gördnüz mü diyenleri görüyorum şimdiden hahaha Hele bride çalışan bayansa vay halimize!.......evişleri bahar temizlikleri yaa merhaba bayram temizliği derken hep temizlik ev işlerinde bize göre en kolayı hangisi bakalım?
  5. En Yeni Köşe Lavabo Modelleriyle Gelen Dekoratiflik

Yeni Trend Köşe Lavabo Modelleri Farklı Köşe Lavabo Çeşitleri Yeni Tasarım Köşe Lavabo Modelleri Banyo, mutfak gibi mekanlarda lavabo modeli değişimi gerçekleştirme arzusu içerisinde iseniz sizler için aşağıya ekllemiş olduğum resim galerisinde bulunan köşe lavabo modellerinden faydalanmaya ne dersiniz? Köşe lavabo modelleri en dar banyo ve mutfaklarda bile en fonksiyonel kullanabileceğiniz...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. evlenince tc kimlik no değişir mi

,
  2. evlenince kütük değişiyor mu

,
  3. evlenınce tc degısır mı

,
  4. evlenince kütük değişir mi,
  5. evlilikte kutuk degisimi,
  6. evlenince nufus cuzdaninda neler degisir,
  7. evlenince kimlikte neler değişir,