gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evlilikleri Ebru yüzünden mi bitti?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Evlilikleri Ebru yüzünden mi bitti? Eşinden boşanan Osmantan Erkır'ın Ebru Gündeş ile aşk yaşadığı söylentisinin çıkmasının ardından akıllara bu soru geldi.

'Popstar Alaturka' yarışmasının jüri üyesi Ebru Gündeş ile programın yapımcı ve sunucusu Osmantan Erkır'ın üç haftadır aşk yaşadığı, hatta Londra'da baş başa beş gün geçirip 'Chicago' müzikalini birlikte izlediği haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Sürpriz aşk, bazı soruları da beraberinde getirdi.
    EVLİYKEN Mİ BAŞLADI?
    Çifte yakın çevrelerde konuşulanlara göre bu yıldırım aşk, 15 Haziran'da eşinden boşanan Osmantan Erkır henüz evliyken filizlendi. Hatta Osmantan Erkır'ın evliliği bu ilişki yüzünden noktalandı. Kimilerine göre de Gündeş-Erkır birlikteliği üç hafta önce başladı; yani genç sunucu boşandıktan çok sonra... Kimi yakınları ise 'Ebru, evli bir adamla birlikte olmaz' yorumunu yaptı.
    EVLENECEKLER Mİ?
    Londra sokaklarında el ele dolaşırken görüldükleri, müzikali de yine el ele izledikleri söylentisi kulaktan kulağa dolaşan sevgililerin çok mutlu oldukları ve her an nikah masasına oturabilicekleri konuşuluyor. Ancak ikisi de evlilikten yana bir kere de olsa nasibini alan sevgililerin bu konuda aceleci davranmayıp birbirlerini iyice tanıdıktan sonra evleneceği de söyleniyor

Evlilikleri Ebru yüzünden mi bitti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evliliğe giden aşk bitti!

Evliliğe giden aşk bitti!

Ünlülerin evlilikleride çok uzun sürmüyor malesef bu ikilininkide aynı olacaktı evlenip ayrılcaklarına şimdi ayrılmaları daha iyi olmuş:Dşaka bi yana üzüldüm yakışıyolardı birbirlerine ne diyelim hayırlısı:) ÖZCAN DENİZ'İN ÜNLÜ BİR TELEVİZYON SUNUCUSUYLA MESAJLAŞTIĞINI ÖĞRENEN FAHRİYE EVCEN, EVİ TERKETTİ Ünlü sanatçı Özcan Deniz ve Fahriye Evcen aşkı, bitti. Uzun süredir birlikte...
  2. Bittik (mi)

Bittik (mi)

Ayrılık kapımızı çaldı mı yanı.. bitti mi.. bittik mi? senınle yaşadığım 6 ay masal gibiydi ne kadar tartışsakta ayrılsakta benımdın. bu ayrılışımızda artık bız olmaktan çıktık sankı. sankı herşey bitti ayrı ayrı sen ve ben olduk .. biz değiliz artık.. sen hayatına başka yerde ben hayatıma başka yerde devam edıcem.. hayat ne kadar acımasız dimi. Bi zamanlar benım bıtanemdın.. bi zaman sonra...
  3. 6 yıllık evlilik bitti!

6 yıllık evlilik bitti!

sibel tüzün evli mi Sibel tüzün de boşandı meleklerimm çocuğa yazık ya... 6 YILLIK EVLİLİK BİTTİ! Ünlü popçu Sibel Tüzün’ün, 6 yıldır evli olduğu eski bankacı eşi Engin Güven’den geçen ay sessiz sedasız boşandığı ortaya çıktı. 5 YAŞINDA BİR KIZLARI VAR Sibel Tüzün cephesinden üzücü haber var! Ünlü popçunun 6 yıl önce evlendiği eski bankacı Engin Güven'den boşandığı ortaya çıktı....
  4. Dizi Evliliği Çabuk Bitti

Dizi Evliliği Çabuk Bitti

ipek tuzcuoğlu, boşandı, haberleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. dizi evlilikleri hızlı başladığı gibi hızlıda bitiyor sevgili melekler. bu kervana ipek tuzcuoğluda katıldı:D:D işte haberimizin ayrıntıları melekle; Takvim gazetesinin haberine göre Muğla'da çekilen "Dürüye'nin Güğümleri" dizisinin setinde tanışıp aşık olan İpek Tuzcuoğlu ve...
  5. Ebru Gündeş İhanet Yüzünden mi Eşini Ziyaret Etmiyor?

Ebru Gündeş İhanet Yüzünden mi Eşini Ziyaret Etmiyor?

ebru gündeş reza zerrab, ebru gündeş, ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, yolsuzluk ve rüzvet operasyonu kapsamında eşi tutuklanarak cezaevine konulan Ebru Gündeş'in, ilk günlerde savcılıktan özel izinle eşini ziyaret ederken son zamanlarda ziyareti kesmesinin sebebinin ihanet olduğu iddia edildi. Telefon dinlemesine takılan Zarrab'ın, 'Arap asıllı kadını bana getirin. Sırf bana hizmet...

Sayfayı Paylaş