Evlilikte aile onayı

solenzara

Yeni Üye
Üye
Evlilikte aile onayı
Sizce iki insan birbirini severken, fakat ailelerden biri (ya da ikisi birden :tilili:) sorun çıkarıyorsa, ne yapılmalıdır?
aile onayı şart mıdır?

tabiki aile önemlii gençler onların izni olamdanda olur diyor ama dünya 1 gün 1 gece değill:D

tamam onay olamdan evlendinizz ne oalcak aileniz size alınacak kırılacak ve artık hiç bişey eskisi gibi olmayacakk bi zamandan sonra bu size ağırr gelirr kendinizi ailenizden dışlanmış gibi hisedersinizz kardeşlerinize bakarsınız onlar hep ailenizle birlikteler ama siz uzaksınızz değermii peki?

bence sonuna kadar mücadele edinn ve ailenizin rızasıyla evleninn bugünün yarınıda varr çünküü yarınalrınızı düşünün:D

kesinlikle şart diyorum solen.bu durumu bizzat yaşamış biri olarak söylüorum,iki tarafın istemediği bi evlilikti eşimle ilişkmiz,ama sabrettim 3 sene bekledim ikna etmek için rızasını aldım ailemin ve öle telimle duağımla gelin oldum şükür.ailemin rızasını almadan kaçsaydım mesela su an çok ama çok pişman olurdum.dünya bi yana aile bi yana.sizi karşılıksız seven ve sadece sizi düşünen tek insanlar..

Off şu an bu durumdayım işte ailem sevdiğim insanı istemiyo bekliyoruz sonuna kadarda beklicez. Bende istemiyorum, onların rızasını almayı sonuna kadar çabalıycam...

Geri