gebe
  1. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Evlilikte aile onayı

Konu, 'Kadınlar' kısmında solenzara tarafından paylaşıldı.

Sizce iki insan birbirini severken, fakat ailelerden biri (ya da ikisi birden :tilili:) sorun çıkarıyorsa, ne yapılmalıdır? aile onayı şart mıdır?

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    tabiki aile önemlii gençler onların izni olamdanda olur diyor ama dünya 1 gün 1 gece değill:D
    tamam onay olamdan evlendinizz ne oalcak aileniz size alınacak kırılacak ve artık hiç bişey eskisi gibi olmayacakk bi zamandan sonra bu size ağırr gelirr kendinizi ailenizden dışlanmış gibi hisedersinizz kardeşlerinize bakarsınız onlar hep ailenizle birlikteler ama siz uzaksınızz değermii peki?

bence sonuna kadar mücadele edinn ve ailenizin rızasıyla evleninn bugünün yarınıda varr çünküü yarınalrınızı düşünün:D

3. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle şart diyorum solen.bu durumu bizzat yaşamış biri olarak söylüorum,iki tarafın istemediği bi evlilikti eşimle ilişkmiz,ama sabrettim 3 sene bekledim ikna etmek için rızasını aldım ailemin ve öle telimle duağımla gelin oldum şükür.ailemin rızasını almadan kaçsaydım mesela su an çok ama çok pişman olurdum.dünya bi yana aile bi yana.sizi karşılıksız seven ve sadece sizi düşünen tek insanlar..

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Off şu an bu durumdayım işte ailem sevdiğim insanı istemiyo bekliyoruz sonuna kadarda beklicez. Bende istemiyorum, onların rızasını almayı sonuna kadar çabalıycam...

Evlilikte aile onayı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aİle - Evlİlİk Terapİsİ

Aİle - Evlİlİk Terapİsİ

Son yıllarda evlilik terapisine başvuran çiftlerin sayısı sürekli artmaktadır. Terapiye başvurular; ilişkinin kopma noktasına geldiği çiftler veya ilişkinin artık anlam ifade etmediği hatta zorladığı kadınlar tarafından yapılmaktadır. ''Evliliğimizde sorun var'', ''İlişkimizde problem var''diye başvuranların yanında, asıl sorunu örterek; depresyon, psikosomatik şikayetler, ve fobik...
  2. Evlilikte aile içi şiddet ve daha  sonrası

Evlilikte aile içi şiddet ve daha sonrası

Felakete maruz kalanların karşılaşabilecekleri psikolojik sorunlar ve bunlara karşı alabilecekleri önlemler: Bir Felaket ile Yaşayabileceğiniz Psikolojik Sorunlar Özellikle ilk birkaç gün içinde yaşayabilecekleriniz: ● Duygusal Olarak: Geçici bir şok yaşayabilir, korku, öfke, suçluluk, utanç, çaresizlik ve umutsuzluk duyguları hissedebilir ya da hiç birşey hissetmeden "donup...
  3. Evlilikte aile terapisinin önemi

Evlilikte aile terapisinin önemi

Evlilik ve aile terapileri, eşlerin iyi niyetine rağmen ortaya çıkan iletişimsizlik problemini ortadan kaldıracak, eşlere yardım amaçlı programlardır. Evliliğinizde eşinizle birlikte üstesinden gelemediğiniz uyum ve iletişim sorunlarınız varsa, tarafsız bir aile terapistine başvurmanız, çözüm için atabileceğiniz en önemli adım olabilir. Evliliklerde uyum sorunu ve iletişim bozukluğu yaşayan...
  4. Evlilikte aile içi tartışmaların en yaygın olan sebepleri:

Evlilikte aile içi tartışmaların en yaygın olan sebepleri:

Hepimizin zaman zaman evlilik hayatında irlli,ufaklı tartışmalarımız olmuştur muhakkak ama bunun sebeplerini bilirsek ve ona göre davranırsak bu tür kavga ve tartışmaları daha aza indirebilir yada tamamen ortadan kaldırabiliriz. İşte arkadaşlar evlilik hayatınıza yardımcı olabileceğini düşündüğüm bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum. Karakter farklılıkları: Bazen aranızdaki farklılıklar...
  5. Evlilikte aile içi parasal konuları nasıl aşabiliriz

Evlilikte aile içi parasal konuları nasıl aşabiliriz

evlilikte paranın önemi Ah bu parasal konular her ailede zaman zaman bu sorun karşımıza çıkıyor yapacağınız en önemli şey takım olmak, beraberce parasal sorunların üstesinden gelmek... Çiftlerden biri diğerinden habersiz para biriktiriyorsa? "Para biriktiriyor ve bana hiç bilgi vermiyor." Çiftlerden biri fütursuzca harcama yapıyorsa? "Parayı kazanan benim. O ise oyuncaklar,...

Sayfayı Paylaş