gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Evlilikte aşk mı huzur mu?

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Eşinize çok aşıksınız ancak anlaşamıyorsunuz.Geriye dönme şansınız olsa yine aşkı mı yoksa huzuru mu seçersiniz? ZOR SORU AŞIK OLDUĞUMDA HUZURSUZLUĞA KATLANABİLİRİM BELKİ, AMA AŞIK OLMADIĞIM BİRİ İLE HUZURUN DA ANLAMI YOK GİBİ GELİYOR....

Ya siz meleklerim sizce aşk mı huzur mu?

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    aslında aşıksan huızuruda kendin sağlayabiliyosun birazcık sağır kör dilsiz olarak :D ne diyeyim ya nediyeyim aşk olmasa huzur olmasa nasıl olcak hem aşık hemde huzurlu olmak bukadar zormu :D önceleri aşıktım gerçektende huzurum hiç ama hiç yoktu :D ama şimdide aşığım eşime huzurum da var bence bu biraz insanların kendilerini karşısınmdaki,yle bağdaştırmasıyla onla butun olmasıyla oluyor:D

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    AŞIK OLUNCA HUZUR HER ZAMAN OLMAYABİLİYOR...ama huzur olunca aşık olup aşkını yaşayabiliyorsun...:)

Evlilikte aşk mı huzur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evliliğinizin huzur içinde sürmesi için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Evliliğinizin huzur içinde sürmesi için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Evliliğinizin huzur içinde sürmesi için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Eleştiri "Sen hep böylesin. Zaten bir gün bile olsun beni dinlemedin. Hep bağırıyorsun. Beceriksizsin. Filanın eşinden ibret al. Beni üzmekten zevk alıyorsun" şeklindeki ifadeler, eşi suçlayıcı, yargılayıcı ve kırıcı eleştirilerdir. Oysa iletişimde "ben" dilini kullandığımızda eşimize...
  2. Evliliğinizin huzur içinde sürmesi

Evliliğinizin huzur içinde sürmesi

Evliliğinizin huzur içinde sürmesini istiyorsanız yapmamanız gerekenleri bilmeniz gerekir. Eleştiri "Sen hep böylesin. Zaten bir gün bile olsun beni dinlemedin. Hep bağırıyorsun. Beceriksizsin. Filanın eşinden ibret al. Beni üzmekten zevk alıyorsun" şeklindeki ifadeler, eşi suçlayıcı, yargılayıcı ve kırıcı eleştirilerdir. Oysa iletişimde "ben" dilini kullandığımızda...
  3. evlilikte huzurun sırrı...........

evlilikte huzurun sırrı...........

Huzurun sırrı: Sesini yükseltme! * Hiçbir zaman ikiniz de aynı anda sinirlenmeyin. * Ev yanmadıkça birbirinize bağırmayın. * Kılık kıyafet almakla ilgili kendiniz ve eşiniz arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız, eşinizi tercih edin. * Tenkitlerinizi onu sevdiğinizi hissettirerek söyleyin. * Geçmişteki hatalarını gündeme getirmeyin. * Birbiriniz dışındaki hiçbirşeyi kafanıza takmayın....
  4. aşk mı?? dostluk mu??

aşk mı?? dostluk mu??

sizce aşk mı önemli dostluk mu??:melek::melek:
  5. Aşk mı Gurur mu

Aşk mı Gurur mu

Evet bayanlar bir kişide aşk duygusu mu yoksa gurur duygusu mu daha fazla olmalı??? buyrun ankete. yazarsanız düşüncelerinizi sevinirim:):)

Sayfayı Paylaş