gebe
  1. esmer melek evli

esmer melek evli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evlilikte eşimize nasıl olmalıyız

Konu, 'Mesleklerimiz ve Biz' kısmında esmer melek evli tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben yeni evlendim ama davrancamı bilmiyorum bebisim

evlilikte eşimize nasıl olmalıyız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Eşi OLmalı insanın

Bir Eşi OLmalı insanın

İnsanın eşi olmalı, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı...aşık olduğu bir eşi olmalı! Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını. Uyuyan eşine şefkatle bakıp, usulca dokunmalı yüzüne, varlığını hissedebilmek için. Parmakları titremeli, incitirim korkusuyla. Sürekli çağlayan bir pınar olmalı gönlü...kramplar...
  2. Evlilik ve düğün hazırlığı nasıl olmalı ?

Evlilik ve düğün hazırlığı nasıl olmalı ?

açık gelinlik modelleri alyans modelleri ve fiyatları alyans fiyatları gümüş nikah şekerleri Evlenecek melekler düğün hazırlığı telaşesi başlamıştır şimdi.Bu telaşede eliniz yağaınız birbirine dolanır.Ne yapacağınız şaşırırsınız.Nerden başlayacağınızı bile bilmezsiniz.Biz sizi bu dertten kurtarıyoruz.Buyrunuz:D EVLİLİK VE DÜĞÜN HAZIRLIĞI NASIL OLMALI ? GELİNLİK Her genç kızın rüyasıdır...
  3. Oya Germen'in Kızı ve Eski Eşinin Evliliğine Bakışı Nasıl?

Oya Germen'in Kızı ve Eski Eşinin Evliliğine Bakışı Nasıl?

oya germen, kızının evliliği, neconun evliliği, düşünceleri, neler söyledi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Oya Germen'in başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemişir herhalde.Önce eski eşi Neco kalktı kendinden kaç yaş küçük bir kadınla Bodrum'da evlendi.Sonra kızı kalktı kendinden kaç yaş büyük bir adamla yine Bodrum'da evlendi.Yani Oya Germen Bodrum'u yasak...
  4. İdeal eş nasıl olmalı..?

İdeal eş nasıl olmalı..?

ideal eş ideal sevgili ideal koca ideal eş seçimi ideal hanım. Sevgili melekler ideal eş yada sevgili nasıl olmalıdır? İdeal eş yada ideal sevgili sevgisini, ilgisini ve birkaç kelimelik güzel sözünü milyon dolarlara satmaz. yaptığım bu paylaşım ideal eşinizi yada ideal sevgilinizi bulmada yardımcı olur umarım ... İdeal eş arayanlar kendilerinin ne kadar ideal olduğuna baksın. İşte birkaç...
  5. Arkadaşlar İslamiyette Evlilik Nasıl Olmalı

Arkadaşlar İslamiyette Evlilik Nasıl Olmalı

İslamiyette Evlilik Nasıl Olmalı bu konuda bilgisi olan yani dini bilgisi olan arkadaşlarım bana cevap verirse çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş