gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

evlilikte güven bitti nolcak şimdi?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

mesajımı sildim çünkü çok şükür arayı düzelttik ben fedakarlığımı gösteriyorum sonunda da karşılığını alacağıma inanıyorum.Onu ne kadar çok sewdiğimi we onunda beni nekadar çok sewdiğini anladım bugüne kadar yaşadığımız bütün olumsuzlukları unutmak we mutlu olmak istiyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Mayıs 2010
  2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Olabilir böyle şeyler. Kıskanmış olabilir. Eşini tanıyorsundur artık.. Bence bu konuda rahat olmasını, onu nasıl ikna edebileceğini sor..

Onu seviyorsan ikna et. Susman yada ayrı yatmanız çözüm değil canım..
    Ha olmadık yerde bunu bahane ediyorsa ozaman bu yazdıklarını düşün derim...

Böyle şeyler konuşmayla çözülür. Lütfen moralini bozma.

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Basit bir olay ama çok yıkıcı.Bence o teknik servisi tekrar ara ve görüştür eşinle.Ya da kendi haline bırak bakalım eninde sonunda pes edecek olan eşin olacaktır yani eğer ki seviyorsa.

Sevmiyora saten yapacak bişey yok.

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Canım belliki kıskandığından yapıyor ve bu seni sevdiğini gösteriyor.Ama ayrı yatmanız hiç iyi bişey diğil sende eşini seviyorsan ve bu bahaneyi koz olarak kullanıp senden uzaklaşmaya çalışmadığna inanıyorsan ikna edebilirsin..çok üzüldüm inşallah eskisinden daha iyi olur aranız:ar4fd:

5. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun arkadaşlar desteğiniz için umarım düzelir

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    senden yasca kücügüm ama bence onu konusturabilecek şeyler yap ilgisini çek hatta inanması icin sürekli ilgi göster ilgilen zamanla boşuna süpelendiğini anlar bence... zaten oda seni benimsiyor ve kıskanıyor belli sonucta eşisin. zamanla düzeleceğine inanıyorum ben bi ömür cok mutlu gecebilir pozitif düsün ve çok iyi düşünerek hareket ett :)

7. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    canım ılk baslarda bızdede aynı sorun vardı ama zaman gectıkce anladı dogruyu gordu...eger cok bunalıyosan bu durumda bır evlılık danısmanına gıdın derım esın gıtmese bıle sen gıt ınan duzelıcek ozaman....allah yardımcın olsun zor bır durum....

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bu durum dönem dönem tüm evliliklerde olmuştur. Hatta şunu diyelim, çiftler birbirlerine söylemeseler bile içlerinde bu tür durumları yaşarlar. Genelde bunu kadınlar yaşarken erkeğin bunu yaşamasını biraz garipsedim. Ama emin ol bu olayın üstesinden geleceksiniz. Karşı taraf özveri vermiyorsa bile sen özveride bulun. Birgün hazırlan tak takıştır sür sürüştür güzel bir yemek hazırla hatta öncesinde belki bir iki kadeh parlatmasını sağla eşinin sonrasının çorap söküğü gibi geleceğini düşünüyorum.

9. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    YESSS!!:ehi:

10. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    eşinle konuşmalısın...sana güvenmesini sağla...eğer güven duymuyorsa zaten bu iş bitmiştir...kıskanmış olabilir....umarım tatlıya bağlarsınız canım

11. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun arkadaşlar ben gittim 2 defa ona ama tavırlar aynı bi çabası yok hep benden bekllyor giden hep ben oluyorum bu sefer onun bişeyler yapmasını bekliyorum ama bu gidişle çok beklerim heralde inatçı bu durumda ne yapmalı beni suçladığı için cezalandırmalımı yoksa sevgimi gösterip inandırmalımı

12. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Çok yalın bir soru olacak am canım sen eşini seviyomusun?

13. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    seviyorum ama davranışları beni kendinden soğutuyor

14. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Anlıyorum eğer gerçekten eşini seviyorsan ve onunla devam ettiğinde pişmanlık yaşamıyacağını düşünüyorsan sevgini göster ve onu ikna etmeye çalış bitanem.Ama artık bende soğudum böyle gitmiycek diyosan kendinide yıpratma inşallah hakkında hayırlısı olur.Seni tanımıyorum ama inan çok üzüldüm. senin için Dua etcem.:kiamam:

15. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sağol gerçekten duaya ihtiyacım var

evlilikte güven bitti nolcak şimdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mola bitti şimdi iş zamanı

mola bitti şimdi iş zamanı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Evlilikte Güven Eksikliği

Evlilikte Güven Eksikliği

Mutlu ve huzurlu bireyler, mutlu ve huzurlu yuvaların eseridir. Evinde olumlu enerjiyle dolan, anlayışı ve sevgiyi bulan insanlar, kendine güvenen ve çevrelerine neşe saçan, pozitif insanlar olurlar. Aksi de mümkündür tabi. Çevremize bakıp, nerden çıktı bu asık suratlı, acı dilli, ters bakışlı insanlar dersek, bakışlarımızı önce kendimize, sonra da evlerimize çevirmeliyiz. Ailedeki mutluluğun...
  3. Evlilikte güven sağlamanın yolları..

Evlilikte güven sağlamanın yolları..

güven sağlama yolları Kendini değersiz hisseden eş evliliği sürdüremiyor. Uzmanlardan mutlu bir beraberliğin kapılarını aralayan evlilik tüyoları... Evlilik terapilerine gelen kadınların önemli şikayetlerinden birisi, ´benim evimdeki eşyalardan hiç farkım yok, evimde değerli değilim´ şeklindedir. Kendini böyle kıymetsiz hisseden bir insan evliliği yürütemez. Bu bakımdan, değerli olma duygusu,...
  4. Evliliğe giden aşk bitti!

Evliliğe giden aşk bitti!

Ünlülerin evlilikleride çok uzun sürmüyor malesef bu ikilininkide aynı olacaktı evlenip ayrılcaklarına şimdi ayrılmaları daha iyi olmuş:Dşaka bi yana üzüldüm yakışıyolardı birbirlerine ne diyelim hayırlısı:) ÖZCAN DENİZ'İN ÜNLÜ BİR TELEVİZYON SUNUCUSUYLA MESAJLAŞTIĞINI ÖĞRENEN FAHRİYE EVCEN, EVİ TERKETTİ Ünlü sanatçı Özcan Deniz ve Fahriye Evcen aşkı, bitti. Uzun süredir birlikte...
  5. 6 yıllık evlilik bitti!

6 yıllık evlilik bitti!

sibel tüzün evli mi Sibel tüzün de boşandı meleklerimm çocuğa yazık ya... 6 YILLIK EVLİLİK BİTTİ! Ünlü popçu Sibel Tüzün’ün, 6 yıldır evli olduğu eski bankacı eşi Engin Güven’den geçen ay sessiz sedasız boşandığı ortaya çıktı. 5 YAŞINDA BİR KIZLARI VAR Sibel Tüzün cephesinden üzücü haber var! Ünlü popçunun 6 yıl önce evlendiği eski bankacı Engin Güven'den boşandığı ortaya çıktı....

Sayfayı Paylaş