gebe
?

Evlilikte; kadının erkekten daha fazla para kazanması sizce bir problem yaratır mı?

1. Evet

33,3%
  2. Hayır

33,3%
  3. Bence...

33,3%
  4. Fikrim yok

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Evlilikte; kadının erkekten daha fazla para kazanması sizce bir problem yaratır mı?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

bence yaratmaması lazım ama herkese göre değişebilir sizce??

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Normalinde problem olmamasi lazim elbette.
    Sonucta evlilikte senin paran benim param diye birsey yok.

Ama , evet Amasi var iste , neyazikki öyle bir toplumda yasiyoruzki (istisnalar var elbette)
    Kadin , erkekten daha fazla para kazandigi zmn, bunu bircok erkek gurur meselesi yapiyor.

Cok eskide kalan bir düsünce tavri olsada : evin diregi benim, daha cok parayi ben getiririm, düsüncesi olusuyor, kaldiki bircok erkek kendini erkeklik gurunda ezilmis hissedio...

Yani uzun lafin kisasi :D

Benim icin önemli olmaz, ama benden cok evlenecegim kisiye bagli bir durum bu :)

Tskler cnm anket icin :)

gzl bir konu acmissin :)

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bence hiçbir sorun yaratmaz. Kadın, aldığı paranın miktarını sürekli eşinin gözüne gözüne sokmadığı sürece hiçbir problem olmaz :) Zaten genellikle erkek bunu bile bile evlenmiştir eşiyle.İlk zamanlar biraz kötü olur,hemen hemen her erkek de vardır bu ama geçici ve halledilebilecek bir duygudur :)

4. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben ce problem olur cunku erkekler genelde kompleksli olurlar . yanı bı kadın odan daha fazla maas alıyor hayatta hazmedemezler. bende erkek arkadasımdan bılıyorum bnm meslegımde daha ıyı para alınıyor .sanıyorumkı bundan dolayı olucak ılerde evlendegımızde calısmanı ıstemıyorum dıyor.halbukı aılesındekı herkez calısıyor fazla kıskanclıgıda yoktur ama kompleklıdır :S bu nun gıbı !

Evlilikte; kadının erkekten daha fazla para kazanması sizce bir problem yaratır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üzgün insanlar daha fazla  para harciyor

üzgün insanlar daha fazla para harciyor

üzgün insanlar üzgün insan resimleri erkek resimleri erkek resmi olduğunu belirten mesajlar üzgün insanlar daha cok para harciyor Üzgün insanların, diğer kişilere göre çok daha fazla para harcadığı araştırmalarla da kanıtlandı. Carnegie Melon Üniversitesi, Stanford Üniversitesi, Pittsburg Üniversitesi ve Harvard Üniversitesi'ndeki araştırmacılar tarafından ortaklaşa yürütülen bir çalışma...
  2. Erkek mi Yoksa Kadın Mı Daha KOlay Unutur

Erkek mi Yoksa Kadın Mı Daha KOlay Unutur

erkekler kolay unuturmu Sİzce Hangisii hadii bakalımm
  3. Eşinizden daha fazla mı kazanıyorsunuz?

Eşinizden daha fazla mı kazanıyorsunuz?

Yapılan araştırmalara göre kadınların yüzde 30’u eşlerinden daha fazla para kazanıyor. Tabii bu durum her şeyden önce erkekleri etkiliyor.Ya siz kızlar...Si,zde durum nedir? Modern hayatta kadınlar sadece ev işleriyle kendilerini sınırlı tutmak istemiyorlar. Artık iş hayatında aktif olarak yerlerini aldılar ve hatta birçok meslek grubunda kadınlar erkeklerden çok daha başarılı. Kadınların...
  4. fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

fazla ilgili kadın ve fazla ilgisiz erkek?

ilgisiz erkek rüyada ilgisizlik 3 aydır birlikte oldugum terazi burcu ama özellikleri daha cok basak a yakın sevgilim ve ben aslan burcu.. en bastan beri ilgisizliginden dolayı ayrılıyorum sonra dayanamayıp birlesiyorum konusunca birkac gün düzeliyor ama sonra yine basa dönüyoruz. ben aramasam aramaz,görüselim demesem görüsmez,görüsünce gözleri hep üzerimde ellerimi bir an olsun...
  5. Adet olmamak bir problem yaratır mı ?

Adet olmamak bir problem yaratır mı ?

adet olamama nedenleri,adet olamama sebepleri,neden adet olmuyorum,adet olunmazsa ne olur,adet olamama kısırlık yaparmı,adet olamama hakkında bilgiler Adet görmemek genel kanının aksine yalnızca hamilelik sonucu oluşan bir durum değildir. Adet görmemek bir çok sebebten ortaya çıkmış olabilir. Bilhassa yeni adet görmeye başlamış genç kızların periyodları genelde oldukça düzensiz olur....

Sayfayı Paylaş