gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Evlilikte kavga olur

Konu, 'Karikatürler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

hamilelikte kavga [​IMG]

bizimforumlar.com

Evlilikte kavga olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  2. evlilikte oluşan kavgalar nedenleri yapılması gerekenler..!!!

evlilikte oluşan kavgalar nedenleri yapılması gerekenler..!!!

kavgada yapılması gerekenler kavga etmemek için dua kavgada yapılması gerekenler video sürekli kavga eden çiftler rüyada eşlerin etmesi Eğer bir arkadaşınız size, eşiyle hiç tartışmadıklarını söylerse, ona inanmayın. Her evde zaman zaman tartışma çıkabilir. Sadece bazı eşler çok seyrek tartışırlar. Sürekli kavga eden ailelerin sayısı ise insanı evlilikten kaçınmaya zorlayacak kadar fazladır....
  3. Mutlu evlilik için kavga şart! (mış)

Mutlu evlilik için kavga şart! (mış)

Mutlu evlilik için kavga şart! Uzmanlara göre iyi kavga edebilen çiftler mutlu bir evlilik sürdürüyor. İyi kavga edebilmek gereken önemli hususlar. İyi evliliklerle kötü evlilikleri birbirinden ayıran temel özelliklerden biri kavga edebilmek. İyi kavga eden çiftlerin mutlu bir evlilik sürdürdüğü belirtiliyor. Uzman Psikolog Erhan Özden'in Zaman Gazetesi'nde yer alan açıklamalarına göre...
  4. Evlilikte Kavgayı Bitiren 21 Cümle

Evlilikte Kavgayı Bitiren 21 Cümle

1-Haklısın! 2-Mümkündür! 3-Seni seviyorum! 4-Seni çok iyi anlıyorum! 5-Eline sağlık! 6-Sen bir tanesin! 7-Özür dilerim! 8-Senin yerin çok ayrı! 9-Hayırlısı olur inşallah! 10-Sen Allahın bir lütfusun! 11-Problem değil! 12-Teşekkür ederim! 13-Kızgınlığım sana değil! 14-Dualarım seninle! 15-Bana biraz zaman tanı! 16-Sen yapmazsın, biliyorum! 17-Canın sağ olsun! 18-Hakkını helal...
  5. evlilikte kavgayı bitiren 21 cümle

evlilikte kavgayı bitiren 21 cümle

aslında evlenmekle iş bitmiyor önemli olan o evliliği yürütmek her evlilikte kavga demeyelim de tartışma olur peki böle zamanlarda ne yapmalıyız tatlı sözlü olmalıyız unutmamız gerekn bir gercek varki yuvayı dişi kuş yapar...işte yuvanız için sizlere ufak öneriler.... Evlilikte Kavgayı Bitiren 21 Cümle 1-Haklısın! 2-Mümkündür! 3-Seni seviyorum! 4-Seni çok iyi anlıyorum! 5-Eline...

Sayfayı Paylaş