gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

evlilikte yaş farkı sorun yaratıyor mu

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

evlilikte yaş farkı yaş farkı olan evlilikler evlilikte kadının yaşının büyük olması
    slm melekler bence evlilikte yaş farkı önemli değildir önemli olan iki kişinin olgunluk dereceleridir aşk ve sevgi olduktan sonra yaş geri planda kalıyor düşüncesindeyim.........sizce evlilikte yaş farkı önemlimidir ? önemli ise ne kadar olmalıdır?

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: evlilikte yaş farkı
    ben eşimin benden en az 5 yaş daha büyük olmasını tercih ederdim hep nitekimde öyle oldu

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

benim eşimde benden 5 yaş büyük bence böylesi güzel nede olsa kadın olmak zor bizler çok çabuk yıpranıyoruz yaşlanıyoruz erkeğin biraz büyük olması gerek tabi benim düşüncem

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

benim eşimde benden 9 yaş büyük ama bazı zamanlar genelde çocuk gibi oluyo valla o yüzden yaşın bi önemi yok saygı ve sevgi versin yeterli dimi ama :)

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    bencede öyle zaten hemfikiriz canım katılımın için teşekkür ederim

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

bence yaşın bir önemi yok önemli olan kafaların uyuşması gerisi boş ;)

7. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Genellikle uzmanlar erkeğin yaşça büyük olmasının daha avantajlı olduğunu söylüyorlar, erkek daha geç olgunlaştığı için kadından... Gerçi günümüzde artık yaş farkı falan gözetilmiyor. Kadın bile büyük olabiliyor erkekten. Benim eşimle aramda 7 yaş var ve bundan memnunum gerçekten.

8. belma

belma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benimde esimle aramda 8 yas var,o yuzden yasin hic bir onemi yok onemli o
    lan karsilikli sevgi ve sayginin olmasi

evlilikte yaş farkı sorun yaratıyor mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlişkilerde Yaş Farkı

İlişkilerde Yaş Farkı

ilişkilerde yaş farki ilişkilerde yaş farkı farkı olan ilişkiler kadın erkekten büyükse ilişkide Birbirine aşık bir kadınla bir erkek ve evlilikle gelen mutlu son... Peki ya aradaki büyük yaş farkı? İlişkinin geleceği için belirgin bir tehdit mi, yoksa avantaj mı? Bir kadın yaşça kendisinden çok büyük ya da çok küçük bir erkekle ilişki kurarsa mutlu olabilir mi? Böyle bir ilişkinin çok zayıf...
  2. Televizyon sertleşme sorunu yaratıyor

Televizyon sertleşme sorunu yaratıyor

Amerika da yapılan bir araştırmaya göre erkeklerde görülen sertleşme probleminin kaynağı televizyona bağlandı Konuyla ilgili uzmanların yaptığı açıklama şöyle: Amerika’da 31 bin 742 kişi üzerinde yapılan 14 yıllık bir araştırma, erkekte görülen sertleşme bozukluğu ile fazla televizyon izleme arasında bir bağlantı olduğunu ortaya çıkardı. Haftada 20 saatten fazla zamanını televizyon...
  3. Evlilikte Yaş Farkı Meselesi

Evlilikte Yaş Farkı Meselesi

yaş farkı olan evlilikler 12 yaş fark 20 farka rağmen evlilikte 10 fark evlilikte farkı Ben kesinlikle bunu sorun eden biri değilim.Çünkü ben 21 eşim 31 yaşında.Aramızda 10 yaş fark var ama hiç önemli değil.Biz birbirimizi seviyor ve anlaşıyoruz.Erkeğin kadından yaşça mutlaka büyük olması lazım.Çünkü evilikte bir kişinin daha bilinçli olması gerekiyor ee buda erkek olmalı.:) Evlilikte Yaş...
  4. evlilikte yaş farkı hakkında bilgiler

evlilikte yaş farkı hakkında bilgiler

evlilikte yaş farkı evlilik,evlilik hayatı,geç olgunlaşan erkekler,erkek ve kadınlar,cinsellik,eşler arasında ideal yaş farkı,kadınların evlilik yaşı. ben hep bir erkeğin 25 yaşından sonra olgunlaşacağına inanırım erkekler kadınlara göre daha geç olgunlaşıyorlar çünkü meleklerim :D:D Bir evlilikte eşler arasında ideal yaş farkı ne olmalıdır? Bu sorunun tek bir yanıtı yok...
  5. aradaki yaş farkı

aradaki yaş farkı

ben 34 aşık olduqum kız 20 yaşında bu yaş farkı ilerde sorun olurmu acaba

Sayfayı Paylaş