evlilikten sonra aşk devam eder mi?

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
evlilikten sonra aşk devam eder mi?
Bence aşk devam eder....Ben inanıyorum melekler... Tükenmeyen bir aşk vardır. B u da zamanla sevgiye dönüşür..
Her yeni güne uyandığında eşine tekrar aşık olan eşlerde vardır. Ömür boyu süren aşklar, tutkular gerçektir bence.

Ben evlilikten sonra meşkin devam edebileceğine inanan birisiyim. Ama elbette bu sizin elinizde ilişkinizi klasikleştirmemelisiniz, canlı tutmalısınız. Oturarak sadece aşkın ölmesini
sağlarsınız ve bir kaç sene sonra klasik monotonluktan şikayet eden bir çift olursunuz.

Aşkınız için birşeyler yapmalısınız her zaman. Sevginizi ayakta tutacak girişimlerde bulunmalısınız.
Özellikle aranızdaki cinsel tutkuya hakim olmalı öldürmemelisiniz.
Tutkunuz aşkın en ince köşelerindendir, onu köreltmemelisiniz.
cinsel hayatınıza da cinsel tutkularınıza da hakim olmalı, eşinizle bu bağı koparmamalısınız.
Bunlar eğer koparsa dediğim gibi bu kopukluklar sürer sürer birikir birikir ve monoton klasik bir evlilik ve birer eş olursunuz.

harikasın tam benim gibi düşünüyosun insanlar hem saygısına dikkat etmiyo sevgisini taze tutmak için çaba sarfetmiyo hemde karşısındakinden sürekli heyecan bekliyo bencede evlendikten sonra aşk ölmezzzzzzzz
ölse benimki ölürdü 13 yıldır ben hala kocam işteyken bile onu özlüyorum toplum içindeyken bile bazen bana öğle bakıyoki onuda bana karşı aynı olduğunu biliyorum inanın kendimi övmek için söylemiyorum pelincim sana sonuna kadar katılıyorum

Aynen pelin bende sana sonuna kadar katılıyorum eşimi 10 yıldır tanıyorum ve yaklaşık 3 yıllık evliyiz evliliğimiz mükemmel gidiyo ben onu yanımdayken bile çok özlüyorum toplum içindede parmakla gösteriliyoruz herkez bizim sevgimize saygımıza hayran allahım bozmasın ama sevgiden çok saygıyı muhafaza etmek gerekiyo ben buna sonuna kadar katılıyorum ve ilişkini her anlamda taze tutmakda lazım..bunları yaptıktan sonra ben aşkın da meşkinde biticeğine asla inanmıyorum allahın izniyle..

ben eşimle 11 yıl olcak evleneli hala kocişime çok aşıkım yaa...canım o benim.
her akşam işten gelmesini sabırsızlıkla beklerim

doğru söylüyorsun arkadaşım...ben de aynen senin gibi düşünüyorum..ben de kocişimle 7 yıllık evliyim ve hala ilk gün gibi ona aşığım..rabbim kem gözden saklasın inş tüm evlilikleri...

LAMİYA işte mutlu olmayanlar da burayı okusunlar ve acaba neden mutlu değiliz ne eksik bizde diye düşünsünler..bence bu yazı çok yardımcı olacak onlara

ben de katılıyorum, aslında biz kadınlar çoğumuz hala ayıp gördüğümüzden bazı şeyleri kocalarımıza naz yapamıyoruz veya işveli davranamıyoruz halbuki kadın sadece anne değildir!!!

Geri