gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

evlilikten sonra aşk devam eder mi?

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bence aşk devam eder....Ben inanıyorum melekler... Tükenmeyen bir aşk vardır. B u da zamanla sevgiye dönüşür.. Her yeni güne uyandığında eşine tekrar aşık olan eşlerde vardır. Ömür boyu süren aşklar, tutkular gerçektir bence. Ben evlilikten sonra meşkin devam edebileceğine inanan birisiyim. Ama elbette bu sizin elinizde ilişkinizi klasikleştirmemelisiniz, canlı tutmalısınız. Oturarak sadece aşkın ölmesini
    sağlarsınız ve bir kaç sene sonra klasik monotonluktan şikayet eden bir çift olursunuz.

Aşkınız için birşeyler yapmalısınız her zaman. Sevginizi ayakta tutacak girişimlerde bulunmalısınız.
    Özellikle aranızdaki cinsel tutkuya hakim olmalı öldürmemelisiniz.
    Tutkunuz aşkın en ince köşelerindendir, onu köreltmemelisiniz.
    cinsel hayatınıza da cinsel tutkularınıza da hakim olmalı, eşinizle bu bağı koparmamalısınız.
    Bunlar eğer koparsa dediğim gibi bu kopukluklar sürer sürer birikir birikir ve monoton klasik bir evlilik ve birer eş olursunuz.

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    harikasın tam benim gibi düşünüyosun insanlar hem saygısına dikkat etmiyo sevgisini taze tutmak için çaba sarfetmiyo hemde karşısındakinden sürekli heyecan bekliyo bencede evlendikten sonra aşk ölmezzzzzzzz ölse benimki ölürdü 13 yıldır ben hala kocam işteyken bile onu özlüyorum toplum içindeyken bile bazen bana öğle bakıyoki onuda bana karşı aynı olduğunu biliyorum inanın kendimi övmek için söylemiyorum pelincim sana sonuna kadar katılıyorum

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Umarım bir ömür boyu böyle devam edersiniz...

4. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen pelin bende sana sonuna kadar katılıyorum eşimi 10 yıldır tanıyorum ve yaklaşık 3 yıllık evliyiz evliliğimiz mükemmel gidiyo ben onu yanımdayken bile çok özlüyorum toplum içindede parmakla gösteriliyoruz herkez bizim sevgimize saygımıza hayran allahım bozmasın ama sevgiden çok saygıyı muhafaza etmek gerekiyo ben buna sonuna kadar katılıyorum ve ilişkini her anlamda taze tutmakda lazım..bunları yaptıktan sonra ben aşkın da meşkinde biticeğine asla inanmıyorum allahın izniyle..

5. azizee

azizee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben eşimle 11 yıl olcak evleneli hala kocişime çok aşıkım yaa...canım o benim. her akşam işten gelmesini sabırsızlıkla beklerim

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ne mutlu kızlar ....ALLAH bozmasın

7. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylüyorsun arkadaşım...ben de aynen senin gibi düşünüyorum..ben de kocişimle 7 yıllık evliyim ve hala ilk gün gibi ona aşığım..rabbim kem gözden saklasın inş tüm evlilikleri...

8. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    pelinim mutlu olmayan kızlar buraya pek cevap vermezler allah herkezin yuvasına sıcaklık versin

9. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    LAMİYA işte mutlu olmayanlar da burayı okusunlar ve acaba neden mutlu değiliz ne eksik bizde diye düşünsünler..bence bu yazı çok yardımcı olacak onlara

10. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de katılıyorum, aslında biz kadınlar çoğumuz hala ayıp gördüğümüzden bazı şeyleri kocalarımıza naz yapamıyoruz veya işveli davranamıyoruz halbuki kadın sadece anne değildir!!!

11. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar güzel söylüyorsun...:)ayıp düşüncesinden bir türlü kurtulamıyoruz:hasta:

12. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bence evlilikten sonra aşk devam eder kızlar.Benim açımdan kesinlikle eder ben aşkımı kolay kolay bırakacak biri değilimdir:)

13. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize katılıyorum mutlu meleklerim ayrıca allah herkezin yuvasına sıcaklık versin aradaki sıcaklığıda kimsenin bozmasına izin vermesin....amin....

14. azizee

azizee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim aşkım da sevgimde ilk günkü gibi decam ediyo kızlarr...
    eşimi çoooooookk seviyom ve aşıkımmm...
    10 yıllık evliyim.

15. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    bir ömür boyu devam eder inşallah

evlilikten sonra aşk devam eder mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evliliğinizden memnunmusunuz ve evlenince aşkınız devam ettimi

evliliğinizden memnunmusunuz ve evlenince aşkınız devam ettimi

Arkadaşlar Evlilik Aşki öldürür Derler Sizde De Oldu Mu Sizce Doğru Mu Bu.evlendiniz Ve Her şey Yolunda Mi Yada Yolunda Olcak Mi.eşiniz Ne Kadar Sizi Memnunediyor Yoksa Evlenmeden önce Daha Mi Iyiydi Neler Değişti Hayatinizda Evlenince.
  2. mecburen evliliğe devam

mecburen evliliğe devam

basından eşi ile şiddetli geçimsizliği olduğunu duyduğumuz Ece Erken'in mahkemesi bi türlü sonuçlanamadı..... BOŞANMA YİNE YOK! ECE ERKEN VE KOCASI TUNCER ÖZTARHAN ARASINDAKİ BOŞANMA DAVASI YİNE SONUÇLANMADI.. Sunucu Ece Erken ile karısına şiddet uygulamakla suçlanan kocası işadamı Tuncer Öztarhan arasında “papatya falına” dönen boşanma davası yine sonuçlanmadı. Sarıyer Aile...
  3. eder misiniz???

eder misiniz???

lütfen yardım edinnnn mrb ben yeni üye oldum sizden yardım istiorum.erkek arkadaşımla yıl dönümümüz yaklaşıo ne hediye alcağımı ve nasıl bir süpriz yapacağımı bilmiorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. Eylem Hayat Devam Eder

Eylem Hayat Devam Eder

giden gider hayat devam eder Eylem Hayat Devam Eder şarkı sözü Bazen senli düşler kurdum öyle bağlandım Bazen zincir oldun ayaklarıma dolandın Bazen yara açar bazen savar geçer Olan olur biten biter hayat devam eder Şimdi bu tümsekli yolun çukurundayım Ben tırmandıkça geride kalır güller Karşılaşırsak sor ki pişman mıyım Olan olur biten biter hayat devam eder Bazen gözün görmez kulaklarınla...
  5. hayat devam eder şarkı sözü

hayat devam eder şarkı sözü

arkadaşalrım kimin söylediğini bilmiyorum ama şöyle bi parça vardı " hayaaat devaaam edeeer " diye bu parçanın bana sözleri lazım yaa hadi canımsınız lütfeeeen :S

Sayfayı Paylaş