gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Evrim teorisine inananlara güzel bir cevap :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

evrim teorisine inananlara süperrr bir cavap:))))
    Küçük kız annesine "İlk insan nasıl dünyaya geldi" diye sormuş, "Tanrı Adem ve Havva'yı yarattı, çocukları oldu ve insanoğlu yeryüzüne yayılmaya başladı yavrum" diye izah etmiş annesi..
    Birkaç gün sonra küçük kız aynı soruyu babasına sormuş.. "Binlerce yıl önce maymunlar vardı" demiş babası, "Bizler de evrim geçirerek onlardan türedik.."
    Farklı iki cevaptan aklı karışan kız annesine gidip "Nasıl olur anne" demiş "Sen bana insanın Tanrı tarafından yaratıldığını, babam da maymunlardan geldiğini söylüyor.. Karıştırıyorum.."
    "Karıştırıcak bir şey yok" demiş annesi gülerek, "Ben sana kendi ailemin geçmişini anlattım. Baban da kendi ailesininkini anlatmış, bir tanem..!"

Evrim teorisine inananlara güzel bir cevap :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlü kişilerden güzel cevaplar!!!

ünlü kişilerden güzel cevaplar!!!

doğum günü mesajlarına verilen cevaplar doğum günü mesajlarına güzel cevaplar mesajına verilecek cevap kutlamalarına verilecek Sokrat ölüme mahkum edildiğinde, eşi: - Haksız yere öldürülüyorsun, diye ağlamaya başlayınca, Sokrat: - Ne yani, birde haklı yere mi öldürülseydim! Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayışı ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta...
  2. güzel cevaplar:))

güzel cevaplar:))

bir telefoncuya giren çocuk nakia 3310'ları incelemektedir. gülen bir yüzle onu izleyen kasiyere döner ve sorar: -abi bunun şarjı bi hafta gider mi? -sırtında bi aküyle dolaşırsan gider----------------------------------------------------------- bir toplantıda bir genç mehmet akif'i küçük düşürmek için sorar; -affedersiniz, siz veteriner misiniz? mehmet akif'in cevabı; -evet, bir yeriniz mi...
  3. Embrİyolojİ Evrİm Teorİsİnİ Reddedİyor

Embrİyolojİ Evrİm Teorİsİnİ Reddedİyor

embriyoloji ve gebelik balık embriyolojisi Çok üstün bir yaratılışın delili olan doğum olayını evrimciler, insanın evrimi yalanı için bir delil olarak kullanmaya kalkışmışlardır. Yeni bir insanın yaratılış sürecindeki her aşamanın çok hassas bir tasarıma göre gerçekleştiği, bugün embriyoloji biliminde tartışılmaz bir gerçektir. Peki o halde evrimciler bu yaratılış gerçeğini nasıl kendilerine...
  4. Dna'nin MÜkemmellİĞİ Evrİm Teorİsİnİ Yalanlamaktadir!

Dna'nin MÜkemmellİĞİ Evrİm Teorİsİnİ Yalanlamaktadir!

İnsanın tek bir DNA molekülünde bir milyon ansiklopedi sayfasını dolduracak bilgi bulunmaktadır. Bu bilgilerin tamamı çok önemli bir sıralamaya sahiptir.Şimdi düşünün, milyonlarca harfi rastgele caddeye serpsek, serpilen bu harflerin hepsi bir makale haline dönüşse, sonra bu milyonlarca harf gazete sayfasındaki yazılar gibi yazılar oluştursa, bunun kör bir tesadüf eseri olduğunu söylemek...
  5. güzel bir cevap

güzel bir cevap

İki sevgili varmış... ve gün gelmiş erkek olan sevgili vatani görevini yapmak üzere askere gitmiş. kız bu arada başka birini bulmuş. askerdeki sevgilisine "kusura bakma, hayatıma bir başkası girdi. sendeki fotoğrafımı gönderir misin lütfen..." şeklinde bir mektup yazmış. askerdeki çocuk çok üzülmüş. ama kıza öyle bişi yapması lazımmış ki; askerlik güzel geçsin... hemen alaydaki tüm...

Sayfayı Paylaş