gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

ewet bendimm :D

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

(bu olayların hepsi yatılı kız yurdunda geçmiştir) evet iki arkadaşımı yanyana tuvaletlere hemde kırmızı kurdaleyle kapatan bendim:D:D:D arkadaşımın abisi onu gezmeye çıkaracakken ayakkabıların saklayan bendim:D:D:D
    toplu yemek yerken masanın altında ekstra 2 karpuzu kesip yiyen bendim:D:D:D
    ranzaları deprem oluyomuş gibi sallayan bendim:D:D:D
    ilk önce çöp kovasını temizleyip bi poşet geçirdikten sonra arkadışım dolabına 'borcunuzu zamanında ödemediğinizden dolayı dolabınıza haciz gelmiştir' diye bir not bırakıp bütün eşyasını çöp kovasına tıkan bendim:D:D:D
    evet evet bunların hepsini hatta daha fazlasını yapan hep bendim:D:D:D

2. sevgi meleğim

sevgi meleğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ewet bendimm :D
    Tbrk canım mükemmel bir hayal gücü:))

3. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    valla çöp kovası kısmı dahice helal diyorum :D

ewet bendimm :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :D bende geldim :D

:D bende geldim :D

slm arkadaşlar umarım iyi vakit geçiririz hepinize kolay gele :D :g102:
  2. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

(D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
  3. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...
  4. ewet kızlar işte sonuç!!!

ewet kızlar işte sonuç!!!

kızlar bilen biliyor bilmeyene ise burda kısaca anlatayım.ben 11 aylık ewliyim we 9 aydır bebek için çalışıyoruz.ilk gittiğim doktor bana 6 ay klomen tedawisi uyguladı.rahim filmi çekti rahimin tertemiz tüplerinde açık dedi.anlayacağınız oyalandım boş yere we hiç bir sonuç alamadım.gittiğim başka bir doktor rahimde perde olduğunu we histereskopi ile buna bakıp laparoskopi ile de sol tüpdeki...

Sayfayı Paylaş