gebe
  1. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0

ewet kızlar işte sonuç!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sea34 tarafından paylaşıldı.

kızlar bilen biliyor bilmeyene ise burda kısaca anlatayım.ben 11 aylık ewliyim we 9 aydır bebek için çalışıyoruz.ilk gittiğim doktor bana 6 ay klomen tedawisi uyguladı.rahim filmi çekti rahimin tertemiz tüplerinde açık dedi.anlayacağınız oyalandım boş yere we hiç bir sonuç alamadım.gittiğim başka bir doktor rahimde perde olduğunu we histereskopi ile buna bakıp laparoskopi ile de sol tüpdeki tıkanıklığı açacağını söyledi.gittiğim başka doktorlarda aynısını söyleyince ameliyata karar werdik.gecen cuma ameliyatımı oldum.bugün ise kontrole gittim.doktor direk yüzüme sizinle açık konuşacağım aşılama yapmamız gerekiyor tutmazsa tüp bebek yapacağız başka türlü olmaz dedi.ben eşimin huyunu bildiğim için diek gözümün önüne eşim geldi.olmayacak dedim eşim kabul etmez diye düşündüm.doktorun yanından ayrıldım we kendimi hastanenin kapısında ağlama krzine grmiş buldum.nefesim kesildi ağlamaktan.kayınwalideme gittim durumu anlatttım.gayet rahat bi şekilde Allah böyle uygun görmüşse böyle olucak diyip bana destek oldu.ben eşimden çok korkuyordum kabul etmez dedim ama gayet olumluydu.herşeyden önce biz dedi.bak ameliyattan daha yeni çıktın iyileş tamam söz yapacağız bunu dedi.çok rahatladım.ama inşlh aşılama we tüp bebeğe gerek kalmaz dua ediyorum hepiniz için kendim için.sizde dua edin nolur müminin mümine duası kabul olurmuş. :uhu: :uhu: :uhu::bebeğim::bebeğim::bebeğim:

VİŞNE, TUNAA, 19bjk03 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. pamukşekeri

pamukşekeri Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    canım öncelikle ççççooooooooookkkkkk geçmiş olsun..rabbim yüreğindekileri hayırlı zamanlarda nasip eder inşallah..güzell allahım hem senin hemde tüm bebiş isteyen herkesin yar ve yardımcısı olsun..

sea34 bunu beğendi.
  3. pamukşekeri

pamukşekeri Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    bu arada eşinin olumlu karar vermesi niyetine kur'an-ı Kerimde FETİH süresi var onu oku yada bilen biri okusun..önce eşinin karar vermesi niyetine okuyun. sonrada aşılama yapacağınız zamn aşılamanın başarılı olması niyetine YİNE FETİH SÜRESİNİ okuyun.ne niyetle okunursa allahın izniyle feth edilmesi(olması )sağlanıyor.defalarca denenmiş ve hayrını gördüğüm bir süredir.şimdiden allah kabul etsin ..acil şifalar senle olsun..

sea34 bunu beğendi.
  4. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    çok geçmiş olsun öncelikle,inşallah dualarınız kabul olur daha doğrusu dualarımız kabul olur,inşallah Rabb'im gönlünüze göre verir,en hayırlısını eyler sizin için..

sea34 bunu beğendi.
  5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım umarım gönlündeki gibi olur yas gereği senden kücük olduğum icin pek anlamıyorum ama bunlara gerek kalmaz insallah

sea34 bunu beğendi.
  6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    seammm canım benimm çok geçmiş olsun bitanem. rabbim inşallah annelik gibi kutsal olan o güzel duyguyu sana yaşatır bitanem. umudunuzu kaybetmeyin canım. allahım izin verdiği sürece herşey olur. olmaz denen hiç bir şey yoktur. dualarımız seninle bitanem. inşalah burada bize o güzel haberi verirsin. moralini yüksek tut ve bol bol dua et canım. rabbim gönlünden geçenleri sana nasip etsin bitanem. allahım yar v yardımcınız olsun.

sea34 bunu beğendi.
  7. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hepinize çok teşekkür ederim.biliyorum inanıyorum ki ilerleyen günlerde herşey daha güzel olacak.dün oldukça kötü bir gündü benim için.bugün daha iyiyim daha da iyi olacağım Allahın izniyle inşlh.

pamukşekeri ve nese355 bunu beğendi.
  8. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Sea cımm üzülme canım allahdan ümit kesilmesss inş hiçbişiyede gerek kalmadan hamile kalırsın canımm ve bu güzel haberide bizimle paylaşırsınnnn. dualarımız seninle sea cımmm.muckss.

sea34 bunu beğendi.
  9. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili Sea tekrar geçmis olsun...sizin için hangisi hayirliysa öyle olsun ins. allahin izniyle en kisa zamanda Hamile haberini aliriz..üzülme varsin geç olsun ve hayirlisi olsun..hem surda mubarek günlere ne kaldi ki (hergün mubarekde ) üç aylar Ramazan vs..gök kapilari ardina kadar Açik ve hayirli Dualarimizin geçek olmasi için..sizin içinde yer var Dualarimizda bütün güze MMlere özelikle bebek istiyenler...bol bol Dua edeçez..önçe saglik :kiamam::d040:Allahin izniyle hayirliysa olur ins...

sea34 bunu beğendi.
  10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim hayirlisi olsun ama daha zamaniniz var yani laparaskopiden sonra en az 3 ay korunmaniz gerekmiyor mu?

sea34 bunu beğendi.
  11. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim ya...
    çok geçmiş olsun....
    Allah ın izniyle olur bebeğiniz üzülme sen moralini yüksek tut...!
    bak ben inanıyorum sanada HAMİŞ deyeceğimiz günler GELECEK...!

sea34 bunu beğendi.
  12. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    çok çok geçmş olsun tatlım, inş Allah en kısa zamnda meleğini gönderir. hayırlısı olsun inş kendiliğinden olur ama olmazsa da tüp bebek denersiniz canım eşin de ikna olacaktır buna. Allah gönlünüze göre versin..

sea34 bunu beğendi.
  13. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun inş. kısa zamanda hamile kalırsın...evet doktor çok önemli ama biz de araştırmalıyız aslında ...ben de ilk doktora gitmeden önce nette çok araştırma yaptım ...hangi tedaviler nasıl uygulanıyor ,hangisi sakıncalı ,hangisi nasıl yapılır v.s. sonra ilk aşamanın klomen olduğunu öğrendim ..sonra araştırdım nasıl yapılıyor diye ...meğer çatlatma iğnesi ile beraber kullanılmazsa çatlamayan yumurtalar kiste dönüşüyormuş ..bunu öğrenince doktora gittim ..doktor klomen + iğne verdi ..ama vermeseydi ben isteyecektim diyecektim kist oluyormuş iğne de istiyorum diye ..yani bu araştırmamın bana faydası oldu ..hepimiz bu şekilde araştırmalıyız ..doktorlara da ALLAH vicdan versin diyorum ..

sea34 bunu beğendi.
  14. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    sea geçmiş olsun ..üzülme cnm gönlünüze göre verir allahım inşallahhhbebisim

Son düzenleme: 26 Mayıs 2011
    sea34 bunu beğendi.
  15. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim gittiğim ilk doktor klomeni bana tam 6 ay iğnesiz kullandırdı.doktorunu iyi araştır tawsiye bile edilse hemen gitme iyice araştır doktorların hiçbrinde vicdan yokkkk.Allahım sana da tez zamanda kucağına meleğini wersin inşlh..

ewet kızlar işte sonuç!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızların İşten Kaçma Bahaneleri..?

Kızların İşten Kaçma Bahaneleri..?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kızlar & Erkekler işte farkları...

Kızlar & Erkekler işte farkları...

TAKMA iSiMLER Başak, Ayşe, Zeynep ve Özlem birlikte yemeğe çıktıklarında birbirlerine Başak, Ayşe, Zeynep ve Özlem diye hitap ederler. Ama eğer yemeğe çıkanlar Kerim, Ozan, Cenk ve Emre ise birbirlerine, "Taş kafa", "Godzilla", "Armut" ve "Sibop" dediklerini fark edersiniz. DIŞARDA YEMEK Hesap geldiğinde Kerim, Ozan, Cenk ve Emre, 5'er...
  3. İşte kadınların anket sonuçları

İşte kadınların anket sonuçları

İşte kadınların anket sonuçları Kadınlar erkeklerde kısa saç, uzun kollu beyaz gömlek görmeyi tercih ediyor. Takım elbiseden hoşlanıyor ve kaliteli jean'i de seksi buluyorlar. Yani kadınların tercihi klasik çizgilerden yan. Atlet giymiş bir erkeğe, çiçekli gömleklere ve birkaç sezondur moda olan uzun burunlu ayakkabılara ise tahammülleri yok. Elli kadınla yapılan ankette kadınların bir...
  4. İşte 31 Aralık Milli Piyango Sonuçları

İşte 31 Aralık Milli Piyango Sonuçları

31 Aralık Milli Piyango Sorgulama 31 Aralık Milli Piyango Sonuçları Yılbaşı gecesi çekilecek olan milli piyango yılbaşı ikramiyesi sonuçları ve sorgulaması için, aşağıda ki vereceğimiz linke tıklayabilir ve belkide talihli numaralar elinizde ki biletinizde ki numaralarda olabilir :) Evet Melek'ler 31 Aralık Milli Piyango Sonuçları öğrenmek için BURAYA TIKLAYIN lütfen.

Sayfayı Paylaş