gebe
  1. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0

ewlilik yıldönümümüz!!!

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında sea34 tarafından paylaşıldı.

kızlar bu hafta sonu pazar günü ewlilik yıldönümümüz...tam 1 yıl dolacak...cuma günü tatile çıkacağız:ohoh::ohoh::ohoh:orda nete girebilirmiyim bilmiyorum.inşlh dönüşte güzel haberlerle dönerim :hamileyim: kendinize iyi bakın Allah'a emanet olun.

2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    nice yıllara seaa...ii çalışın heee hahaha dönünce anlat da ayrıntılara fazla girme hahaha
    hadi ii eğlenceler .
    bu arada ağvayı yıkmayın hahaha

3. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Sea cım ömür boyu mutluluklar canımmm.. iyi eğlenceler.....:)

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ne güzel yaa daha nice yıllara inş :)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Seacımm rabbim evliliğinizi hayırlı güzel bir evlatla taçlandırsın ...Nice yılları devirmeniz dileğimle.Yıldönümünüz kutlu olsun canımm:kiss:

6. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Tebrik ederim seacım, inşallah sağlıklı mutlu nice uzun ve tabikide bebekli yıllar dilerim :)

7. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    seacım canım eşinle mutlu huzurlu nice seneler yaşarsınız tabi bunun yanında Rabbim bide bebek verir size inş güzün hep gülsün hiç solmasın güzel haberlerle gel.........

8. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Sea cım evlilik yıldönümünüzü kutlarım güzel haberlerle seni bekliyoruz:)

ewlilik yıldönümümüz!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu gün ewlilik yıkdönümümüz.............

bu gün ewlilik yıkdönümümüz.............

kızlar bu gün 4.senemizi bitiriyoruz...............allahım nice senelere inşallah cocuklarımla.... aminnnnnnnnnn:minik:
  2. Evlilik Yıldönümünü Unutan Erkeklerin Bahaneleri

Evlilik Yıldönümünü Unutan Erkeklerin Bahaneleri

* "Bilerek unutmuş gibi yaptım hayatım. Sanki evlilik yıldönümümüz denince 1 yıl daha geçmiş, sen 1 yaş daha yaşlanmışsın, ben de senin yaşını yüzüne vuruyormuşum gibi geliyor da, o bakımdan yani!" * "Yahu Cavidan, tam sana en pahalısından bir hediye alıyorum, bir an düşündüm; evlilik yıldönümü, sevgililer günü, anneler günü... Bunlar hep tüketim ekonomisinin dayattığı harcama...
  3. Kemal Sunal'ın Yıldönümünde

Kemal Sunal'ın Yıldönümünde

Türk sinemasının unutulmaz ism Kemal Sunal, aramızdan ayrılışının 8. yılında, ailesi, dostları ve tüm sevenleri tarafından anılacak. Oyunculuk hayatına “Zoraki Tabip” adlı tiyatro oyunuyla başlayan, 30 yıllık oyunculuk hayatında sayısız filmlerde canlandırdığı karakterlerle zihinlerde yer edinen Kemal Sunal; 03 Temmuz 2000 tarihinde “Balalayka” adlı filmin çekimlerine gitmek amacıyla...
  4. Evlilik yıldönümünü hatırlatan yüzük

Evlilik yıldönümünü hatırlatan yüzük

Melişlerim bu yüzük çok güzel :laugh:evlilik yıldönümünü hatırlatıyomuşş:):) Alaskalı mücevher satıcısı Cleve Oines,in Remember Ring adını verdiği yeni icadı evlilik yıl dönümünden bir gün önce ısı derecesi artmaya başlayarak önemli bir günün yaklaştığını haber veriyor.Bir dizi şirketle yüzüğün altın ve gümüş olarak üretilip pazarlanması için görüşmelere devam eden 31 yaşındaki Oines...
  5. Evlilik Yıldönümünü Hatırlatan Yüzük

Evlilik Yıldönümünü Hatırlatan Yüzük

unutkan eşlere iyi bir çözüm olduğunu düşünüyorum arkadaşlar :) Alaskalı mücevher satıcısı Cleve Oines'in 'Remember Ring' adını verdiği yeni icadı evlilik yıldönümünden bir gün önce ısı derecesi artmaya başlayarak önemli bir günün yaklaştığını haber veriyor. Bir dizi şirketle yüzüğün altın ve gümüş olarak üretilip pazarlaması için görüşmelere devam eden 31 yaşındaki Oines icadının 400...

Sayfayı Paylaş