ewlilk sendromuu

merveç

Yeni Üye
Üye
ewlilk sendromuu
ewlilkten korkuyorumm ewlenmeme az bır süre kaldı nısanlımada delı glbl asık olduğum halde ewlılıkle ıllgılı hazırlıkllarımız bıle gundeme gelse her yerıme bı ağrı saplanıyo kalbıme çarpıntı tutuyo bunun nedenını anlamıs değılımm herkese mı boyle oluyo yoksa bana özgü bısey mı anlamak ıstıyorumm ama napıcağımı bılemıyoruumm :tasu:

canım bende nişanlıyım ama senin gibi değilim:D:Dben bir an önce evleneyim diye bekliyorum:D:D
ama sıkıntı etme kendine ne ilk gelin nede son gelin sen olmayacaksın:)

ya tatlım emın ol bak bende ıstıyorum delı gıbı ıstıyorum hemde ben kaç yıl oldu onu beklıyorum ewlılık tarıhımız yaklasıo ama bıde su war yadaa ben bundan kaynaklandığını dusunuyorum ayrı bı aılenın çocukları olarak belkı boylesıne gerılıo olabılırım annem babam ayrı belkıde bundandırr yada pskolojık yardım mı alsam dıyedusunuyorum bazenn yada bazı arkadaslarımda gecıceğını söyluyo ama bakçaz artıık ..:)

Canım bende nişanlıyım rahat ol herkez evlendiği insanla ayrılcak diye bişey yok korkulcak bişey yok sadece endişeleniyosun sen Allah herkeze mutlu huzurlu yuvalar nasip etsin AMİN..

amiinn cnm ..çok doğru allah kimseyi ayırmasın..ama bu sıralar daha ıyıyım yanı ne bıleyım geçti gibi korku endişe yerini heycana bıraktı yanı ne bıleyım içim kıpır kıpır gerçektende geçiçiymiş artık ewliliğe sevdiğimle beraberr mutluluğun sınırlarını zorladığımız ilk adım olarak bakıyorum onun daima benım yanımda olması olarak bakıyorum arkamda dağ gibi duran bi eşle ayaklarımın yere daha sağlam basıcağını we bir gün aşkımızın meyvesi yawrumuzu dünyaya getireceğimizi düşünüpp tüümm endişelerimi bir bir sawurup atıyorum...bana göre ewlilik bir kumar we insanlar doğar büyür evlenır yuwa kurar ürer we ölür hayatın kuralı da bu.o kumarı zamanı gelen herkes bir gün oynar ama kazanır ama kaybeder..kimsenin kaybetmemesi temenniğimdir.weee çok zaman oldu galba galbasınıda geçtim artık kawuşmak istiyorum..we bu anlamda tüm bu problemlerimi atmama yardımcı olan başta nişanlıma ailesine aileme dostlarıma we de sizlere sonsuzz teşekkür ediyorum .. çünkü bu problemı her ne kadar basit gibi görünsede çok ciddi yaşadığıma inanıyorum ama bir gün böyle atlatıcağımı we geçiceğini bilseydim hiç dert etmezdim rabbime şükürler olsunn wee tüm sewenleri allah sewdiğine kavustursunn...aminn...

Geri