gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ewt iyanlıs duymadınız aslında pasii finduk dark ve özdoyu sevmiyorum hatta hicc

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

ewtt sevgili yönetici arkilerim öncelikle yigidi öldür ama hakkını ver:Dniye diceksiniz acıklıyım:Dbu itirafı yapmak bna hic zor gelmedi cünki:Dyani o medeni cesaret bnde fazlasıyla mevcut oldugu icin ehee mm neyse sözü fazla uzatmıyalım diycegim o kii gecenin 4'nde muzurluk tuttu bni:D hee yanii ayy valla kafa basmadı benim yhaa:(( bugün hic kahve icmedim ondan heral:D finduk=bazen cok cekilmez espriler yapıyosun seni kaynar kazana atmak istiyorum:zuha:
    pasiii=bazen cok relaks rahat tavırlara giriyosun sinir oluyorum:zuha:
    darkcık=bazen cok yapmacık davranıyosun deli oluyorum :zuha:
    özdo=bazen cok soguk ve hanımaga tavırlarına giriyosun manyak oluyorum:zuha:

not:eger bu kezde sutlamazlarsa bni hic sutlanmam heralde:zuha:

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ewt iyanlıs duymadınız aslında pasii finduk dark ve özdoyu sevmiyorum hatta hi
    hiiiiiiiiiii aboooo sekeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr :sin:
    ay manyak o saatte ne isin var nette senin, ugrayamadim gece özledin beni dimi:zuha:
    hmmm :seker: espirilerimin nesi varmis huh sana uyuz:D

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ewt iyanlıs duymadınız aslında pasii finduk dark ve özdoyu sevmiyorum hatta hi

kısss delüü şeker bana bak :sinir: ne varmış ralaks tavırlarımda kıskanıyorsun demi :seker::D:D

4. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D:D:D içini dökmüşsün valla maşallah

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    döktüm valla bii rahatladım bii rahatladımm:D:D:D:D

ewt iyanlıs duymadınız aslında pasii finduk dark ve özdoyu sevmiyorum hatta hicc konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aslında hiç birini sevmiyorum

aslında hiç birini sevmiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. :::özdo:::

:::özdo:::

Beyaz bir gülde tomurcuğa durmuştu umutlar. Çiğ düşmüştü yapraklarına, Hüznün şarkısını mırıldanmaktaydılar. Ağlarda çırpınan maviye susamış balıktılar, Yosun gözlü bir denizkızının avuçlarında özgürlükle buluştular. Kanatlarında umut yüklü bulutlar; Sevgi sevgi beyaz gülün tomurcuklarına yağdılar. Tomurcuklar yorgun, susamış, mutsuzdular. Gökkuşağından süzülen...
  3. hamişş arkilerim özdo ve esraya

hamişş arkilerim özdo ve esraya

hamilelikte yusuf suresi hamileliğin 3.ayı: [lıst] perşenbe ve cuma günleri ali imran süresini oku. Sonra 140 salâvat getir. namazlardan sonra elini karnının üzerine koy ve salâvat getir. Her hafta buğday, et ve süt al. sabahları biraz bal ye. Hergün aç karnına 1 adet elmaya ayetelkürsüyü oku ve ye [/lıst] 9 ay boyunca devamlı yapabileceğin genel tavsiyeler 1-hep abdestli olmaya çalış....
  4. Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısı sözü

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısı sözü

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısı sözü var mı ya da aranızda Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözlerini bilen var mı?
  5. Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri

Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkı sözü Multitap Aslında Kimse Sevmiyor sözleri Multitap Aslında Kimse Sevmiyor şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'leri, gelen yoğun istekler üzerine sizlere bu sayfamızda Multitap Aslında Kimse Sevmiyor adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz. Uyku yok bu kafa susmuyor Oradan oraya akıp gidiyor Sıcak bi yaz yine kaçık biraz tadım Yok uykum yok...

Sayfayı Paylaş