gebe
  1. selenselen

selenselen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Eximia ile bölgesel zayıflayan var mı?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında selenselen tarafından paylaşıldı.

eximia merhaba forum kısmında çok aradım ama eximia ile ilgili konu açılmamış sanırım açılmışsada bulamadım buraya konu açma gereği duydum araştırma içerisindeyim eximia ile zayıflayan var mı? bunu merak ediyorum bide eximia noter sonuçlu bir cihazmış çok söylentilerini duymaya başladım gerçekten işe yaradığını ancak burada seansına girmiş olan bayan arkadaşlarımdan öğrenebilecem ona göre bende paket almayı düşünüyorum cevaplarınızı bekliyorum...

2. cuce

cuce Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ilk kez dün denedim eximiayı..forumlarda okuduklarım yüzünden biraz ön yargılıydım ama gerçekten sonucu çok şaşırtıcı oldu. pek fazla su içmeden seansa girdiğim için ilk seans sonunda 4 cm incelmiştim..sabah uyandığımda şişliklerim de geçmişti vekarın bölgemde toplam 8 cm gittiğini kendi ölçümlerim sonunda gördüm.. inanamadım! beni gören herkes fark etti zaten noldu, naptın 1 günde dediler.. sıkılaşma da oldu..etlerim yumuşak değil yani. daha ilk seansta böyle olduysa sonunu düşünemiyorum. 3-4 seans daha girip daha sonra bacak ve kol için de girmeye karar verdim.. kesinlikle tavsiye ediyorum..gittiğim salon için ise ankara eryamanda bir salon ayrıca bilgilendirebilirim. cihazın güvenirliğinden de süphem yok çünkü zaten medicana, medicalpark gibi hastanelerde bile kullanılıyor. mail adresim: [email protected]

Eximia ile bölgesel zayıflayan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asit yağmurları ile ilgili sloganlar var mı

Asit yağmurları ile ilgili sloganlar var mı

Asit yağmurları ile ilgili slagonlar bu yağmurlar hakkında yani varmı öyle sloganlar arkadaşlarım.
  2. hulohop'la zayıflayan var mı aranızda?

hulohop'la zayıflayan var mı aranızda?

★Dynamic S HEALTH HULA HOOP Weighted Exercise No Box | eBay bu siteyi inceledim, çok begendim. ama türkiyede bulamadım. veya yurt dışında havaleyle satılan bir site de bulamadım. hulahop'la zayıflayan oldu mu?
  3. soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır kızlar selam, sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?
  4. Yeşil çayla zayıflayan var mı?

Yeşil çayla zayıflayan var mı?

Yeşil çayla zayıflayabilen var mı :( internette zayıflattığına forma soktuğuna dair çok bilgi olsa da 2 arkadaşım 15 gündür düzenli olarak içiyor daha bir faydasını göremediler. Bende başlayacağım ama hem tadını bilmiyorum hemde yanlış tüketmekten çekiniyorum :fear:
  5. Koşu Bandı ile zayıflayanların yorumları var mı kızlar ?

Koşu Bandı ile zayıflayanların yorumları var mı kızlar ?

Kızlar bugünlerde koşu bandı ile zayıflayanların yorumlarına ihtiyaç duyuyorum. Bu bi ykm mağazasında heralde outlet mağaza ( yanlış yazmış olabilirim kusura bakmayın ) indirime girmiş durumda alayım mı almayayım mı bilmiyorum lütfen koşu bandı kullananlar zayıfladı mı ? Bu band ile zayıflayan arkadaşlarımız aramızda ise lütfen bana bilgi verebilir mi ? Nasıl sonuç aldınız zayıfladınız mı? Bu...

Sayfayı Paylaş