gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

exp için twitter geyikleri yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. Bir arkadaşım exp ile ilgili twitterda çok komik şeyler okuduğunu söyledi .Nasıl bulabilirim o tweetleri yardımcı olurmusunuz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    CanerTomruk Yeni yılınız kutlu olsun (internet explorer'dan yazıldı)

Mahmut_Dye_Biri
    Tarkan yılbaşında konser vermiyor -İnternet Explorer

sergen_atti
    İnternet Explorer açıp Google Chrome indirmek sevgiliyi bırakıp kankasıyla çıkmak gibi sanki.

Mahmut_Dye_Biri
    Göktürk 2 uzaya fırlatıldı -İnternet Explorer

vefacaglar
    bazen yanlışlıkla internet explorer logosuna tıklıyorum. onu kapatmak için ilk önce 10 dk açılmasını bekliyorum.

barisgdk
    Haftasonu zaman Google Chrome hızında geçerken, hafta içi İnternet Explorer hızını aşamıyor !

Beyefendicik
    Okullar salı günü tatil!!! İnternet Explorer

MetinCan
    Biz arkadan bıçaklamayı internet explorer'a "Google Chrome Download" yazarken öğrendik.

Fikretturkoglu
    internet explorer bana çok hata yaptı. Yoksa ben ondan vazgeçmezdim...

AtaySuay
    Fizik dersi adeta bir İnternet Explorer ,bi ders bu kadar mı uzun sureer!?

Babylon2735
    Kızların hazırım demesi ve evden inme süresi İnternet Explorer dan bile yavaş olması gibi bir gerçek var

AhmetUnal93
    internet explorer deyip küçültmeyın bi bayanın makyaj yapabılmesıne göre jet...

deon
    Google Chrome 23, Firefox 18, Opera 12, Internet Explorer 10, Safari 6

aleynaturkylmz
    Yanlışlıkla internet explorer sayfası açan gencin, sayfayı kapatma mücadelesinde 36. dakikaya girildi..

salihhikmet
    Bilgisayar başındayken zaman, Google Chrome hızında geçerken okulda/işyerinde İnternet Explorer hızında geçiyor..

BoraHaldun
    internet explorer kadar ömrünüz olsun ...

TokusMurad
    ''Sen gider Firefox, Chrome kullanırsın ama cenazene İnternet Explorer gelir.'' -Windows

daltazar
    Microsoft ailesi olarak Genç Türkiye Cumhuriyeti"nin 4. kuruluş yıldönümünü saygıyla kutluyoruz - internet explorer

?LeventEmreYurda
    Bazı günler İnternet Explorer gibi

?omrsngz
    Bugün deprem olmuş, internet explorer gibiyim daha yeni öğreniyorum.

exp için twitter geyikleri yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözde Umay Twitter Geyikleri

Gözde Umay Twitter Geyikleri

Gözde Umay Twitter Geyikleri paylaşırsanız çok sevinirim :)
  2. Gözde Umay Twitter Geyiklerinden Seçmeler

Gözde Umay Twitter Geyiklerinden Seçmeler

gözde umay twitter gözde umay geyikleri gözde umay kim milyoner olmak ister Dün akşam yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında sunucu Kenan Işık'ın karşısına öyle bir yarışmacı geldi ki melekler, evlere şenlik :D:D Verdiği cevaplarla isanları hayrete düşüren bu yarışmacının ardından twitter çalkalanmaya başladı. İşte konuyla ilgili ayrıntılar :tik: Kim Milyoner Olmak...
  3. Ttnet internet çöktü twitter geyikleri

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri yazarmısınız bana yani Ttnet twitter geyikleri yazmanızı istiyorum arkadaşlar.
  4. Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri istiyorum

Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri istiyorum

Kızlar magazin dünyası son günlerde Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç aşkından sallanıyor hatta duyduğum kadarıyla Çağatay Ulusoy Berrak Tüzünataç Twitter Geyikleri bile çıkmış işte bende o geyikleri paylaşmanızı istiyorum:)
  5. Kuzey Güney Dizisi İçin Twitter Geyikleri!

Kuzey Güney Dizisi İçin Twitter Geyikleri!

kuzey güney dizisi kuzey güney twitter kuzey güney twitter geyikleri Sevgili melekler, iki, sezondur devam eden ve izleyicinin beğenisini kazanan Kuzey Güney dizisi ekranlara veda etti. Perşembe günü yayınlanan son bölümüyle final yapan dizinin ardından twitter geyikleri havada uçuştu. İşte dizinin bitmesiyle birlikte atılan twitlerden bazıları... Babama "Kuzey mi, ben mi?"...

Sayfayı Paylaş