gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ey Aşk Nerdesin (ATV)

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Oyuncu Kadrosu

Tayanç Ayaydın
    Burçin Terzioğlu
    Görkem Yeltan
    Serkan Keskin
    Füsun Demirel
    Berke Hürcan
    Gülden Avşaroğlu
    Metin Coşkun
    Şebnem Dilligil

Senaryo

Arzu Birol
    Yönetmen

Emre Kabakuşak
    Yapımcı

Filmfabrik İstanbul/Serkan Acar

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    1.Bölüm Özeti

Bekar bir boşanma avukatı olan Zeliş, 30 yaşına basmasıyla bir takım şeylere geç mi kaldım duygusuna kapılır. En yakın arkadaşları Hande ve Ceyda’nın gazıyla Serdar’ın doğum gününde bir sürpriz yaparak ona evlenme teklif edeceğine inanır. Oysa Serdar evlenmeyi aklından bile geçirmemektedir. Çünkü ilişkinin en başında Zeliş’e evlenmek istemediğini söylemiştir. Gecenin asıl sürprizi Ceyda’nın doğum sancılarının başlaması olur. Zelişler’in evinde ise ayrılık rüzgarları eser. Zeliş’in küçük kardeşi, Hakan’ın Amerika’ya eğitim için gitmesi, annesi Süheyla’nın hayatında büyük bir boşluk yaratır.

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    2. Bölüm

Zeliş doğumdan çok etkilenir.

Ceyda’nın doğum yapması Zeliş’i çok etkiler. En yakın arkadaşının artık anne olması gerçeği, Zeliş’e kendi ilişkisini ve hayatını sorgulatır. İçten içe Serdar’a öfkelenmeye başlar. Serdar’ın Zeliş’le sözleştikleri halde sabredemeyip Tunç’la baktığı ilk daireyi tutması ve bu konuda Zeliş’e yalan söylemesi, bardağı taşıran son damla olur. Zeliş’le Serdar ayrılma noktasına gelirler.
    Ceyda cephesinde “acaba anne oldum diye kişisel özgürlüklerimi kayıp mı ettim” korkusu baş gösterirken;

Hande Bahadır’ı yanında yeni sevgilisiyle görür ve hayatı ona dar etmeye başlar.
    Kamil’in köydeki karısına zamanında ev aldığını yeni öğrenen Suzi, Kamil’i terk edip Süheylalar’a gelir. Süheyla ise Hakan’ın gidişinin ardından duygusal bir boşluğa düşm
    üştür

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    3. BÖLÜM ÖZETİ:

Tunç ve Nana ayrılırlar. Nana üzgün bir halde dertleşmek için Serdar'ın muayenehanesine gider. Tam o esnada Serdar'la aralarındaki gerginliğe bir son vermek amacıyla muayenehaneye gelen Zeliş, Nana ve Serdar'ı birlikte görüp aldatıldığı fikrine kapılır.

Zeliş bir yanlış anlamalar silsilesi yüzünden bütün gününü Nana'yı takip ederek geçirip kendini kahrederken, Serdar telefonlarına çıkmayan Zeliş'e ulaşmak için evinin kapısına gidip beklemeye koyulur.

Çevredeki hırsızlık olaylarına kurulan Necati ise, apartmanın çevresini ablukaya almış kuş uçurmamaktadır.

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    4. BÖLÜM ÖZETİ:

Ferhat ilk defa evde Mehmet'le yalnız kalır ve işleri yüzüne gözüne bulaştırır. Zeliş, Hande'yi zayıflatma çalışmalarına başlayıp onunla birlikte spora yazılır. Süheyla, Serdar ve Necati'nin arasını düzeltmek için Serdar'ı yemeğe çağırmak ister. Zeliş ve Necati buna karşı çıkınca, Serdar'ı onlardan gizli arayıp çağırır. Akşam yemekte gergin bir kaç saatin ardından tam işler yoluna giriyor derken, yine bir felaket onları beklemektedir.

8. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    5. BÖLÜM ÖZETİ:

Necati ile Serdar arasındaki buzlar biraz olsun eriyince, Serdar ve Zeliş romantik bir akşam yemeği planlarlar.

Şirin hasta numarasıyla Ceydalar'ın evinde kalmaya başlar. Ceyda ve Şirin arasındaki bitmeyen çekişmeden bıkan Ferhat sonunda isyan eder. Bahadır ise Hande'nin yüzünden işten kovulur. Bahadır ve Ferhat'ın dertleşmek için Serdar'a gitmesi, Serdar ve Zeliş'in programlarını bozar. Bir de Hakan'ın okulunu bırakıp herkesten habersiz İstanbul'a dönmesi, her şeyin üzerine tuz biber ekecektir.

9. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    6. BÖLÜM ÖZETİ / Final

Serdar'ın hasta olduğunu zanneden Süheyla, ona geçmiş olsuna gider. Evde Hakan'ın kız arkadaşı Adriana'yla karşılaşınca, Serdar'ın Zeliş'i aldattığı fikrine kapılır. Serdar ise Zeliş'in üstü kapalı olarak duygularının değiştiğinden bahsetmesiyle Zeliş'in kendisini sevmekten vazgeçtiğini düşünmektedir. Diğer taraftan Tunç, Hande'yi tanıştırmaya hazırlamak için, onunla yakından ilgilenerek bilgi edinmeye çalışan Zeliş'in davranışlarını, "en yakın arkadaşımın kız arkadaşı bana aşık oldu" olarak algılar. Hande cephesinde ise işler yine sarpa saracak ve Bahadır'dan özür dilemeye giden Hande istemeden de olsa ona yine zarar verecektir.

10. 99karanfil

99karanfil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ne desem bilemedim cnmm evlilik kadar güzel bişey yok ama artık bu zamanda ne kadar doğru yapılıyor buda ayrı bir sohbet konusu doğrusu çünki niye dersen evlenmek bir o kadar kolay bir o kadarda zorr çünkü sürdürmesi zorr süreceli olması için çokk çaba sarfetmek lazımm bence yazdığın yazıda dediğin gibi biz insaların hayatımızı garantiye artı bir o kadar hayat kalitesini düzenini sağlamak için evlenme gereksinimi hissediyoruz yoksa çokta önemli değil evlilik çünki devamlılığını sürdürmek çokk zor en azından bazen zorlaştırılıyorr kişiler tarafından

Ey Aşk Nerdesin (ATV) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Ey Aşk Nerdesin

Mirkelam - Ey Aşk Nerdesin

mirkelam ey aşk nerdesin mirkelam hey aşk nerdesin ey akor hey Zor zor işlermiş Zar bir bir gelmiş Tan ağarırken ten ister seni Biz gelince hep burdayız Adı kaybedenler kulübü Tıklım tıklım ağzına kadar dolu Kaybedenler kulübü Dur bekçi hoppa benim bu aldığınız hava Adem döndü sonra Havva'ya hmm ne güzelmiş bu elma Adem bir müddet düşündü sonra Elma deil bu yediğimiz galiba ayvaaaa ayvaaa...
  2. Ey aşk!..

Ey aşk!..

Nereye baksam “gel beni bul” diye haykırıyor AŞK. Takılıp gidiyorum ardından aşkın sesinin. Ulaşmaya çalışırken o sese, yakalamaya çalışırken; tökezliyorum her defasında ona giden yolda Düşüyorum… Her düşüşten sonra, yamalı bir sevda daha bırakıyorum ardımda. Ve anlıyorum her defasında neden hep kaçtığımı sevdalarımı yaşamaktan… Ve anlıyorum her defasında neden hep yarım...

Sayfayı Paylaş