gebe
  1. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Ey aşk sen nelere kadirsin

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında DENİZ-MAVİSİ tarafından paylaşıldı.

ey aşk sen nelere kadirsin [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    süpermişş canımm ellerine saglık :)

Ey aşk sen nelere kadirsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allahim Sen Nelere Kadİrsİn

Allahim Sen Nelere Kadİrsİn

allahım sen nelere kadirsin sen nelere kadirsin allahim ne demek ne demek Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x583dır.Ve 172 KBdır. Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 700x528dır.Ve 83 KBdır. Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu...
  2. ...aşk sen neymişsin böyle...

...aşk sen neymişsin böyle...

AŞK SEN NEYMİŞSİN BÖYLE... NASIL BİR AŞIKSINIZ ANTRENÖR: Geleceğinizin güvende olmasını mı istiyorsunuz? Çevrenizdeki insanların sizinle aynı düzeyde olmasını mı istiyorsunuz? Bu durumda siz ilişkinizi 'bir takım' olarak görüyorsunuz. Aşka aslında çok da inanmıyorsunuz. Aşkı ve ilişkiyi çıkarların uyumu olarak niteliyorsunuz. Sevgilinize sürekli taktikler veriyorsunuz....
  3. **İktidar, sen nelere kadirsin**

**İktidar, sen nelere kadirsin**

Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın beyaz tülbentli resmini her Atatürk köşesinde gördüğümde şu fikre kapılırım: Acaba İnönü’nün şevket devrinin önü 1950’de kesilmemiş olsaydı bugün biz okul köşelerinde Zübeyde Hanım yerine Cevriye Hanım’ın resmini mi görecektik? Cevriye Hanım da kim mi? İsmet İnönü’nün siyah başörtüsünü son nefesine kadar çıkarmayı reddetmiş olan sevgili annesinden...
  4. Ey aşk!..

Ey aşk!..

Nereye baksam “gel beni bul” diye haykırıyor AŞK. Takılıp gidiyorum ardından aşkın sesinin. Ulaşmaya çalışırken o sese, yakalamaya çalışırken; tökezliyorum her defasında ona giden yolda Düşüyorum… Her düşüşten sonra, yamalı bir sevda daha bırakıyorum ardımda. Ve anlıyorum her defasında neden hep kaçtığımı sevdalarımı yaşamaktan… Ve anlıyorum her defasında neden hep yarım...
  5. ey aşk sen nelere kadirsin!!!

ey aşk sen nelere kadirsin!!!

ey aşk sen nelere kadirsin video Aşk büyük tutku bağlılık sadakat ve özel anlar. Aslında kimimize göre tehlikeli kimimize göre de sempatik olan bu aşk.. Yararları da olan birşey. Neler mi ? Bir kere aşk insanı daha çok sosyalleştirir. Güven duygusunu besler ve başarılı bir insan olabilir. Motivasyonu artar. Enerjik kendine güvenen bir binyeye sahiptir. Motivasyonu arttırır. Cilt...

Sayfayı Paylaş