gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ey deli aşk......

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

deli aşk aşk deli gibi aşkın en hali Hani hayattan en koptuğunuz an'lar vardır… Kimseyi duymaz olursunuz, hayatı bile... Herşey bir karmaşa olur... Günler aynı geçer, saatler aynı... Bir şeyin ihtiyacındasınızdır, sizin bile bilmediğiniz... İşte o an'da geldi AŞK...
    Hani baktığınız da anlarsınız ya; aynı şeyleri düşündüğünüzü, aynı frekans da olduğunuzu ve "O" olduğunu, işte o an'da geldi "O"...
    Yeni bir şeye başlamak zordur, ama bunu kolaylaştıran şeyler vardır... Hayat hiç beklemediğiniz bir an'da sizi bir uçurumun kenarından alıp başka bir insanın gözlerinin içindeki parıltıyla bir karnavala götürebilir... Rüya olmadığını anlamanız için gözlerinizi iyice açmanız ve kendinizi çimdiklemeniz yetmeyebilir... Gerçek karşınızda kendi gerçekliğinden emin duruyorsa, size gülümsüyorsa ve size yeni bir hayatın anahtarını veriyorsa kaçırmayın…
    O geldiği için mi aşk daha güzel geliyor bilinmez...
    Aşk her daim mi güzel yoksa?
    Yoksa sen misin asıl güzel olan?
    Tek bildiğim kalbime, hayatıma, gözlerime sende olan parıltıyı getirdiğin...
    Başkası için var oluş sebebini bilemem ama benim için Aşk'sın sen...
    Yeni geldin, hep benle kal diye bencillik edemem ama mümkünse hiç gitme deli Aşk...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: ey deli aşk......
    umarım hiç gitmez deli aşk;)emeğine sağlık fearım:D

ey deli aşk...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Ey Aşk Nerdesin

Mirkelam - Ey Aşk Nerdesin

mirkelam ey aşk nerdesin mirkelam hey aşk nerdesin ey akor hey Zor zor işlermiş Zar bir bir gelmiş Tan ağarırken ten ister seni Biz gelince hep burdayız Adı kaybedenler kulübü Tıklım tıklım ağzına kadar dolu Kaybedenler kulübü Dur bekçi hoppa benim bu aldığınız hava Adem döndü sonra Havva'ya hmm ne güzelmiş bu elma Adem bir müddet düşündü sonra Elma deil bu yediğimiz galiba ayvaaaa ayvaaa...
  2. Ey aşk!..

Ey aşk!..

Nereye baksam “gel beni bul” diye haykırıyor AŞK. Takılıp gidiyorum ardından aşkın sesinin. Ulaşmaya çalışırken o sese, yakalamaya çalışırken; tökezliyorum her defasında ona giden yolda Düşüyorum… Her düşüşten sonra, yamalı bir sevda daha bırakıyorum ardımda. Ve anlıyorum her defasında neden hep kaçtığımı sevdalarımı yaşamaktan… Ve anlıyorum her defasında neden hep yarım...

Sayfayı Paylaş