gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ey gönlüm

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

askkupasi.com

Ey gönlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hoşgeldın gönlume

Hoşgeldın gönlume

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dayan Gönlüm

Dayan Gönlüm

Söylenmeyen sözlerin ağırlığı, demir balyalar gibi çöktü yüreğime...Bir yanardağ misali gönül dağım!Hani bazen diyorum ki patlasa bu yanardağ!...Dökse içindeki her şeyi dışarı!...Boşalsa!...Rahatlasa artık!... Sonra duruyorum...Sonra susuyorum...İçimden çıkan lavların etrafı yangın yerine çevireceğini düşününce kilit vuruyorum dilime...."Yan!" diyorum içime!..."Sadece sen...
  3. Ey Ey Yavrularım İlahisi

Ey Ey Yavrularım İlahisi

giyindir kuşandır bayram gününde ey ey yavrularım yavrularım sana emanet ilahisi ilahisi dinle ilahi ey ey yavrularım sana emanet gözlerimin yaşı akıp durmasın yalvarım öksüzlügü bildirme arada boynunu büküp durmasın imanın ufacık körpe kuzular degişmezmiş kaderdeki yazılar ac koymaha kemiklerim sızılar kara toprak beni sıkıp durmasın onlar hediyemdir sakla yanında ne olur mezarım göster...
  4. Sus gönlüm.

Sus gönlüm.

sus gönlüm Sus gönlüm. Çok dile getirme. Sen dile getirdikçe gönlün daha da coşuyor,daha meraklanıyor ve beklemek daha da zorlaşıyor. Sus gönlüm. Çok laf etme.Az söyle ki işimiz olgunlaşsın. Az söyle ki Hakka karşı yanlış kelam çıkmasın. Sus gönlüm. Bir elif miktarı sus.Az kaldı bahara.Dayan gönlüm. Denizin içinde meydana gelen görünmeyen dalgalar gibi yüreğin biliyorum. Beklemekten başka...

Sayfayı Paylaş