gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ey insan

Konu, 'Dini Resimler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: ey insan
    paylaşım için saol arkadaşım seni çok seviyorummmmmmmmmmmmm

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ey insan

bnde seni canim dostumbnm,,yorumlar icin sagoll

4. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ey insan

emeğine sağlık

ey insan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ey insan

Ey insan

EY INSAN ey yüz akı gönül aydınlığı kabul olmuş sadaka kadar güzel bir duygu sarıyor seni anan yüreğimi bastığın toprakla yıkadığın gözüme şimdi güneş bile siyah görünüyor ey yüz akı gönül aydınlığı ben kendime ağlarken Uhud'da ağlar mıymış Hira'yı mahzun gördüm soramadım sevgili hasretinin dışında başka derdi var mıymış ey insan içimde büyüttüğüm tüm çiçekleri sana adıyorum...
  2. İnsan

İnsan

insan, dünyadaki en baskın canlı türüdür. Kendilerini biyolojik, sosyal ve ruhsal yönleri ile tanımlarlar. İnsanın bilimsel ismi Homo sapienstir, Latince "akıllı adam" anlamına gelir. Homo sapiens'in ilk kez nasıl ortaya çıktığı bugün için hâlâ kesinlik kazanmamıştır. Bugün yaşayan insanlar üzerinde yapılan bazı genetik araştırmalar bu türün yaklaşık 130,000 yıl önce Afrika kıtasında...
  3. Ey Ey Yavrularım İlahisi

Ey Ey Yavrularım İlahisi

giyindir kuşandır bayram gününde ey ey yavrularım yavrularım sana emanet ilahisi ilahisi dinle ilahi ey ey yavrularım sana emanet gözlerimin yaşı akıp durmasın yalvarım öksüzlügü bildirme arada boynunu büküp durmasın imanın ufacık körpe kuzular degişmezmiş kaderdeki yazılar ac koymaha kemiklerim sızılar kara toprak beni sıkıp durmasın onlar hediyemdir sakla yanında ne olur mezarım göster...
  4. İnsanlar

İnsanlar

Aç mısınız?: Yaşamınız boyunca 30.000 kilo kadar yemek yersiniz.Buda 6 filin ağırlığına eşittir. Bunu yut: Yutulan yiyecek vücudunuzda 3,5metre yol alır yani bir otomobilin uzunluğu kadar. Saç: Bilinen en uzun saç Hint'li bir rahibindi.1949'da saçının boyu 8metre olarak ölçüldü.Yani kolunuzdan 13 kat daha uzun. Isı: Vücudun normal ısısı 37 derecedir.Eğer ısı 25 dereceye düşerse ölebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş