gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

ey insanoğlu halamı şükretmiyorsun haline!

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: ey insanoğlu halamı şükretmiyorsun haline!
    ben çok kötü oluyorum bu resimlere bakarken:(düşünsenize biz yemek seçerken kimbilir dünyada milyonlarca böle aç sefil hayatlar var:(
    emeğine sağlık canım

ey insanoğlu halamı şükretmiyorsun haline! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Bazen Zarİf Bİr SÖz Unutturur HerŞeyİ DÜŞÜnmeden SÖyledİm En Aci SÖzlerİ İstemezdİm Aslinda Kalbİnİ Kirmayi Bu Masum GÖzlerİ Yenİden AĞlatmayi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Bİze HİÇbİr İhtİmal Kalmadi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Yİne AŞk Bİze HİÇbİr İhtİmal Birakmadi İnsanoĞlu Yalniz Gelİr Bu DÜnyadan Yalniz GÖÇer Ben Senİnle GelmİŞİm Ya Sensİz Ölemem...
  2. Mağrur Olma insanoğlu İlahisi

Mağrur Olma insanoğlu İlahisi

mağrur olma insanoğlu ilahisi insanoğlu kuş misali ilahisi Makamımız kuş misali Daldan dala konabilir İnsanoğlu yok misali Birgün olur ölebilir Dağlar taşlar kül misali Birgün olur tozabilir İnsanoğlu gül misali Birgün olur solabilir Hakikata eren erler Mevlasım bulabilir Kendini kemter görenler Birgün yüce olabilir Bu can bana emanettir Birgün olur uçabilir Dünya malı bir zinnettir...
  3. İnsanoğlunun zekası geriliyor

İnsanoğlunun zekası geriliyor

İsveçli araştırmacılar, düşünmeye gerek bırakmayan basit hayat tarzının yükselmesiyle birlikte insanoğlunun ortalama zekasının ve IQ seviyesi giderek düştüğünü bildirdi. Yerel basın, ülkenin tanınmış profesörlerinden James R. Flynn'ın "İnsanlık olarak gittikçe ahmaklaşıyoruz ve zekamız geriliyor. Araştırmalara göre IQ'muz sürekli düşüyor" sözlerini gündeme taşıdı. James R. Flynn,...
  4. halamın zor kararıı

halamın zor kararıı

evet arkadaşlar siz bugün halamın bir anısını anlatacağım benim halam ile amcam berdeller yani değişik evlilik aynı anda evlendiler berdeli bilirsiniz belki fazla girmiyecem o konuya haliyle halamla amcamın çocukları yaşıt şimdi bir gün tabi 20 yıl öncesi:D:D halamların evleri eski evlerden bahçeli damlı falann damın ucunda merdiven başında halamın oğlu duruyo tahmini 1 yaşlarında gibi tam...
  5. halam

halam

benim halam annemim neyi olur

Sayfayı Paylaş