gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Ey Rabbim! muhteşem bir dua.. okuyun arkadaşlar...

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

muhteşem bir dua muhteşem dualar dua ey rabbim ile başlayan dualar nasib açma duası
    Ey Rabbim! [​IMG]
    Gönlüme genişlik ver. İşimi kolaylaştır. Dilimdeki tutukluğu çöz. Tâ ki!.. sözümü iyice anlasınlar. Allah'ım sırlar semasının güneşi; nurların mazharı; Celâl dairesinin merkezi; Cemal feleğinin kudbu olan, Ehadiyete mensub Muhammed(asm) ın lâtif zatına salât ve selam eyle!

Allah'ım! O’nun Sen’in katındaki sırrı ve O’nun Sana olan manevi Yâkınlığı hürmetine, korkumu emniyete çevir. Hatalarımı sil. Hüzün ve hırsımı gider. Benim destekçim ol. Beni benden alıp kendine götür, kendine Yâklaştır. Benliğimden geçmeyi bana nasib et. Beni nefsime meftun ve hislerimle perdelenmiş kılma. Bana her gizli sırrını aç.

Yâ Hayyu! YâKayyum! Yâ Hayyu! Yâ Kayyum! Yâ Hayyu!Yâ Kayyum! Bana merhamet et. Ehli iman ve Talebe-i Kur'an’a merhamet et. Duamızı kabul buyur. Ey merhamet edenlerin en merhametlisi.! Ey Kerem sahiplerinden daha çok kerem sahibi olan Allah'ım!

Yâ Rabbî! Yedi kebairi terk, beş farz namazı kılmayı, elden geldiği kadarda Sünneti Seniyye’ye uymayı sana söz veriyoruz. Yapmış olduğumuz günahları terk, Yaptığımızdan dolayı da pişmanlık duyuyoruz. Pişmanız! Pişmanız! Pişmanız!

Yâ Rabbî! Şu derslerde ki füyûzat hürmetine! Hastalıklarımıza şifâ-i âcili, borçlularımıza hakkıyla edayı, gurbette olanlara hayırlı vuslatı, yolcularımıza emniyet ve selameti, dertlerimize devayı nasip eyle. Fakirlik hakirlik eleminden bizi kurtar! Son nefesimizde kelime-i şahadeti nasib eyle...amin...

AMİNNN..

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ey Rabbim! muhteşem bir dua.. okuyun arkadaşlar...
    AMİN ALLAH razı olsun canım emeğine sağlı...

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ey Rabbim! muhteşem bir dua.. okuyun arkadaşlar...

amin emeğine sağlık

Ey Rabbim! muhteşem bir dua.. okuyun arkadaşlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yakarisim Sanadir Ey Rabbim!

Yakarisim Sanadir Ey Rabbim!

Yakarisim Sanadir Ey Rabbim! Gecelerden sabahalara, karanliklardan güneslere dogru açilan yüreklerimizin perde araliklarindan süzülen nur katreleriyle geldim kapina! Biliyorum, güllerden gecer sana giden yollarI Yakarislarla, dualarla, tahiyyatlarla bezenir. Ey rahmetiyle kalpleri evirip çeviren, Sana kalbimi getirdim. Ey kalpleri nuruyla sarip oksayan! Onulmaz...
  2. zihnin gücü muhteşem bir hikaye okuyun :)

zihnin gücü muhteşem bir hikaye okuyun :)

Nick adinda bir demiryolu isçisinin öyküsü bu. Nick güçlü, saglikli bir isçi, manevra sahasinda çalisiyor.Arkadaslariyla iliskisi iyi ve isini iyi yapan güvenilir bir insan. Ne var ki,kötümser biri, her seyin kötüsünü bekler ve basina kötü seyler geleceginden korkar. Bir yaz günü, tren isçileri, usta basinin dogum günü nedeniyle bir saat önceden serbest birakilirlar. Tamir için gelmis olan...
  3. harika bir dua..Ey Allah'ım bağışla bizleri..

harika bir dua..Ey Allah'ım bağışla bizleri..

harika bir dua müthiş dualar harika dualar bağış duası insanlığın yapması gereken çok güzel bir dua.. Kalpleri dünyanın dert duvarı arasında ezilmiş bizleriz. Ruhları zehir parmaklıklar ardında tutuklu kalan bizleriz. Bencilliğin dehlizlerinde ümitsizce sürünenler bizleriz. Ellerine cimrilik kelepçeleri vurulmuş zavallılar bizleriz. Ayaklarını dar zamanların prangalarına kaptırmış...
  4. Rabbim (çok güzel bir dua )

Rabbim (çok güzel bir dua )

rabbime dualar Rabbim Seninle dolup taştığım bir gecenin sabahında,sarılıyorum kalemime.. Muhtacız yardımına, Muhtacız sevgine… . . . Rabbim… Sen ; Kan çanağına dönen gözlerimin feri, SANA adanmış bir ömrün nefesisisin.. Adını zikrederken tir tir titreyen bedenim, Geçmişimi , geleceğimi eksiksiz bilenimsin… . . . Rabbim… Sen ; Dilime dua dua düşen “aşk”sın Her defasında açılan kapımız,...
  5. Hayata Kaçiyorsun(Muhteşem bir yazı mutlaka okuyun)

Hayata Kaçiyorsun(Muhteşem bir yazı mutlaka okuyun)

Özellikle dünyada bu kadar acı varken neden mutlu olabiliyorsunuz diyenlere mutlaka okutulmalı.Birde çok derin tahliller yaparak basit olan hayatı zorlaştıran kişilere..Keyifli okumalar... hayata kaciyorsun!!! dostum’a Dostum sen hayata kaciyorsun. Kendi erdemlerini hayatin icinde bize inat siradanlastiriyorsun. Bizlere berrak bir ay isigindan korunmak icin siginacak bir...

Sayfayı Paylaş