gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eyeliner Kolayca Nasıl Sürülür?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

eyeliner nasıl sürülür, eyeliner sürmek, eyeliner sürerken
    Sevgili melekler, çoğu kadının makyaj yaparken en zorlandıkları şey eyeliner sürmektir. Bazısı için çok kolay olan eyeliner sürmeyi öğrenmek isteyenlere ve bu konuda zorlananlara şimdi anlatacağımız teknik son derece faydalı olacak ve bundan sonra kusursuz bir makyaja sahip olacaklar...

eyeliner-nasil-surulur.jpg

Eyeliner Kolayca Nasıl Sürülür? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oje nasıl sürülür

Oje nasıl sürülür

oje nasıl sürülür beyaz oje nasıl sürülür güzel çatlayan çatlayan video Oje Sürüş Teknikleri Bazı kadınlar oje sürmenin çok zahmetli bir iş olduğunu düşünür. Ancak bazı püf noktalarına dikkat ederek, oje sürmeyi eğlenceli ve kolay bir işe dönüştürebilirsiniz. *Oje sürmek için mümkün olduğu kadar açık renkleri tercih edin. Çünkü koyu renkler, sürülme hatalarını daha çok...
  2. Eyeliner nasıl sürülür?

Eyeliner nasıl sürülür?

göz kalemi nasıl sürülür likit nasıl sürülür eyeliner likit çekilir aylaynır eyeliner nasıl sürülür, çekilir, çekmek, nedir, sürme teknikleri Nasıl Sürülür? Eyelinerı düzgün şekilde sürebilmek için göz kenarlarınızı alnınıza doğru kaldırın, kirpiklerinizin başlangıç noktasından sonuna kadar düz bir çizgi çekin. Göz kapağınızın şakaklarınıza yakın kısmından dışarıya doğru açılı şekilde ince...
  3. Eyeliner Nasıl Sürülür? (Videolu Anlatım)

Eyeliner Nasıl Sürülür? (Videolu Anlatım)

sürme nasıl çekilir video sürme nasıl çekilir araba sürülür videolu anlatım türkçe aylaynır sürülür türkçe video araba videolu anlatım eyeliner nasıl sürülür, teknikleri, sürme şekilleri, nasıl çekilir, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Makyaj yapmak bir el becerisidir.Özellikle eyeliner çekmeyi herkes beceremez.Ama şimdi ekleyeceğim videoyu izleyerek...
  4. Oje Nasıl Sürülür?

Oje Nasıl Sürülür?

düzgün oje nasıl sürülür oje, nasıl sürülür, incelikleri, dikkat edilmesi gerekenler, ipuçları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Herkes oje sürmeyi bir türlü beceremez.Oysa biraz el becerisi varsa bazı noktalara dikkat edilerek çok kolay bir şekilde sürülebilir. Renk seçimini tırnaklarınızın şekline göre yapmalısınız. Kısa ve Köşeli tırnaklar için koyu renkler, uzun...
  5. Kırmızı Ruj Nasıl Sürülür?

Kırmızı Ruj Nasıl Sürülür?

Bu sayfa; Kırmızı Ruj Nasıl Sürülür konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kırmızı ruj sürmek insanı güzel de edebilir, rezil de edebilir. Zira son derece dikkat çekici olan kırmızı ruju sürmek hem cesaret hem de el becerisi ve zevk gerektirir. Doğru sürülmediği takdirde hoş olmayan bir görüntü veren kırmızı ruj nasıl sürülür işte bilgiler... Ten renginiz önemli Eğer...

Sayfayı Paylaş