Eyeliner Nasıl Sürülür? (Videolu Anlatım)

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

sürme nasıl çekilir video sürme nasıl çekilir araba sürülür videolu anlatım türkçe aylaynır sürülür türkçe video araba videolu anlatım eyeliner nasıl sürülür, teknikleri, sürme şekilleri, nasıl çekilir, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili Melekler,
    Makyaj yapmak bir el becerisidir.Özellikle eyeliner çekmeyi herkes beceremez.Ama şimdi ekleyeceğim videoyu izleyerek pratik yapabileceğinizi düşünüyorum.Kolay gelsin..:tik:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Mayıs 2011
  2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye

baya kalin yapti... ama böyle kalin bile cekemem :))) ince cekmeyi zaten denemiyorum bile artik :))

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir de buna bakın isterseniz:D

4. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

çok güzel cekiy ilki beğendim bayağı prof olmuş o hahaha

Eyeliner Nasıl Sürülür? (Videolu Anlatım) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hepatit A nasıl Bulaşır ? videolu anlatım

Hepatit A hastalığının bulaşma yollarına dair bir görsel anlatım. drTrT02gcj0
  2. Eyeliner nasıl sürülür?

göz kalemi nasıl sürülür likit nasıl sürülür eyeliner likit çekilir aylaynır eyeliner nasıl sürülür, çekilir, çekmek, nedir, sürme teknikleri Nasıl Sürülür? Eyelinerı düzgün şekilde sürebilmek için göz kenarlarınızı alnınıza doğru kaldırın, kirpiklerinizin başlangıç noktasından sonuna kadar düz bir çizgi çekin. Göz kapağınızın şakaklarınıza yakın kısmından dışarıya doğru açılı şekilde ince...
  3. Balıksırtı örgü nasıl yapılır? (Videolu Anlatım)

balık sırtı nasıl örülür balıksırtı nasıl örülür balık sırtı yapılır videolu anlatım ters balıksırtı saç örgüsü, nasıl örülür, nasıl yapılır, şekilleri, videolu anlatım, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, En çok ta çocuklarımızın saçlarını örerken balıksırtı modelini kullanırız.Hem derli toplu hem de şık duran bu örgü şeklini bilmeyenler için videolu anlatımını...
  4. Saç Düzleştiricisiyle Dalga Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

düzleştiriciyle dalga nasıl yapılır düzleştirici ile bukle yapma resimli anlatım saç düzleştiriciyle dalga, bukle, nasıl yapılır, nedir, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Son zamanlarda saçlarda bukleler ve doğal dalgalar çok revaçta.Saçlarınızda bu hoş hareketlenmeyi yapabilmek için kuaförlere gitmeye hiç gerek yok.Artık her evde bulunan düzleştiriciyle...
  5. Parmak Dalgası Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

hürrem saçı nasıl yapılır parmak dalgası saç yapımı video ders dersleri parmak dalgası, nedir, nasıl yapılır, nasıl uygulanır, saç modelleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Herşeyde olduğu gibi saçta da eskiye dönüş moda.1920-1930 larda çok revaçta bir saç modeli olan parmak dalgası nasıl yapılır öğrenmek ve uygulamak isterseniz,buyrun...:tik:...
  6. Kaş Nasıl Alınır?(Videolu Anlatım)

kaş nasil alinir görselli anlatim kaş nasıl alınır, şekillendirme, düzeltme, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Çoğunluğumuz kaş aldırmak için kuaför salonlarını doldururuz.Oysa yüzümüzün şekline göre nasıl alacağımızı bilirsek bunu kolaylıkla evde kendimiz alabiliriz.İzleyeceğiniz videodan yüzümüzün hangi kısımlarının baz alınarak kaşa şekil verileceği...
  7. Lens Nasıl Takılır? (Videolu Anlatım)

lens takma video lens nasıl takılır resimli anlatım nasıl çıkarılır resimli anlatım takılır video çıkarılır lens, nasıl takılır, kullanımı, takılışı, takma yöntemleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yeni lens sahibi olup takmaya elleri bir türlü alışamaynlar ya da lens göze o en hassas organa nasıl takılır merak edenler,bu video sizler için...:tik:...
  8. Boy Abdesti Nasıl Alınır Videolu Anlatım

boy abdesti nasıl alınır gusül abdesti nasıl alınır Gusül Boy Abdesti Nasıl Alınır Videolu Anlatım Sevgili melekler, bu konumuzda her müslümanın bilmesi gereken islami bilgiler içinde yer alan gusül abdesti nasıl alınır konusunun videolu anlatımını paylaşıyoruz sizlerle :) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4CbF-OTiqCE
  9. Eyeliner Kolayca Nasıl Sürülür?

eyeliner nasıl sürülür, eyeliner sürmek, eyeliner sürerken Sevgili melekler, çoğu kadının makyaj yaparken en zorlandıkları şey eyeliner sürmektir. Bazısı için çok kolay olan eyeliner sürmeyi öğrenmek isteyenlere ve bu konuda zorlananlara şimdi anlatacağımız teknik son derece faydalı olacak ve bundan sonra kusursuz bir makyaja sahip olacaklar... Eyeliner sürerken öncelikle gözün burnuna...

Sayfayı Paylaş