gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Eyeliner Sürme Taktikleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

eyeliner sürme teknikleri eyeliner sürme sürmenin püf noktaları likit teknikleri çekmek Eyeliner sürmeyi ben şahsen pek beceremiyorum...Ama sürebilmeyi çok isterdim çünkü gözü ayrı bir güzel gösteriyor...Eyeliner sürebilen bayanlara da bu yüzden çok özeniyorum...
    Bu yazıyı okuduktan sonra eyeliner sürmenin çok ta zor olmadığını öğrendim meleklerim ve eyeliner sürme tekniklerini sizinlede paylaşmak istedim :tik:

Tek kalemde eyeliner çekebilmek ve smoky eyes’ın sırrını keşfetmek sandığınız kadar zor değil. İşin sırrı, doğru tekniği bilmekte….

* Toz, kalem, kalıp, likit ve jel olmak üzere farklı eyeliner çeşitleri var. Jel ve likit eyeliner, sıcağa ve suya dayanıklı olması açısından, yaz için çok daha uygun!
    *Eyeliner’ı göz kapaklarının içine uygulamayın. Enfeksiyon ve irritasyon oluşabilir. Ayrıca, göz içlerine koyu renk eyeliner çekmek, gözleri küçük gösterir.
    * Eyeliner’ı göz kapağının sadece yarısına ya da bir kısmına sürmeyin. İç köşeden dış köşeye kadar tüm hatta uygulayın. Bu uygulama, gözleri daha büyük gösterir.
    * Tam kirpik dibinden uygulayın. Böylece, kirpikleriniz daha gür ve çekici görünür.
    * İç köşede daha ince, dışarı doğru daha kalın uygulayın. Göz şekliniz belirginleşir!

2. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyeliner çok hoşuma gidiyor fakat, gözlerim kapaklı olduğundan hoş durmuyor

3. anıçisil

anıçisil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende dışına pek süremem buyüzden dağıtırım elimle gölgeli gibi oluyor..

Eyeliner Sürme Taktikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürme

Sürme

Basirete, ferasetli olmaya, mala ve diğer iyi şeylere; İyi bir kimsenin kendine sürme çektiğini görmek hayra, kötü birinin sürme çektiğini görmek şerre, Bekar kızın sürme (rimel) çekmesi evlenmesine, kul kadının gözlerine sürme çekmesi kocaya varmaya, evvli kadının göslerini sürmelemesi kocası tarafından çok sevilmeye ve ona karşı anlayışlı olmaya; Sürme çubuğu çocuğa, hizmetçiye, elçiye,...
  2. Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Evvet bayanlar benim gibi eyeliner çekmeyi beceremeyenler için kesinlikle harika fiyatı biraz tuzlu da olsa :D:D zamanla daha uygunları da çıkıcaktır diye düşünüyorum yapanın bulanların ellerine sağlık diyelim :D:D Etrafa dağıldı,taştı,derdi yok Dior’un sticker eyelineri ile gözlerinizde harika etkiler yaratmak artık daha kolay..Dior makyajsanatçıları tarafından hazırlanan kadife dövmeler ile...
  4. Eyeliner Sürme Modelleri :)

Eyeliner Sürme Modelleri :)

Eyeliner Valla bir öğrenemedim arkadaş şu eyeliner sürmeyi ama olsun kalemle başarabiliyorum az kaldı bi kaç denemeden sonra eyeliner de sürmeyi başaracağım efenim :789: şimdi bakın bu eyeliner modelleri nasıl güzel mi kendinize göre varmı seçin beğenin uygulayın :D:D süren yapan becermiş abicim :D:D
  5. eyeliner sürmeyi beceremiyorum nasıl süreceğim yardım edin

eyeliner sürmeyi beceremiyorum nasıl süreceğim yardım edin

Kızlar ne yaptıysam şu eyelinerı bir türlü sürmeyi beceremedim. Nasıl sürüyorsunuz da düzgünce çekiliyor o çizgi. Yardım edin yok mu bir kolayı ? :S

Sayfayı Paylaş