gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Konu, 'Çöplük' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ırmak21

ırmak21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için tşkler.

3. ayminem

ayminem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben düz çekemiyorum ama bunu bir türlü ya

Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eyeliner Sürme Taktikleri

Eyeliner Sürme Taktikleri

eyeliner sürme teknikleri eyeliner sürme sürmenin püf noktaları likit teknikleri çekmek Eyeliner sürmeyi ben şahsen pek beceremiyorum...Ama sürebilmeyi çok isterdim çünkü gözü ayrı bir güzel gösteriyor...Eyeliner sürebilen bayanlara da bu yüzden çok özeniyorum... Bu yazıyı okuduktan sonra eyeliner sürmenin çok ta zor olmadığını öğrendim meleklerim ve eyeliner sürme tekniklerini sizinlede...
  2. Doğru Allık Sürmenin Püf Noktaları

Doğru Allık Sürmenin Püf Noktaları

allık sürmenin püf noktaları allık fırçası nasıl olmalı doğru pudra sürmenin püf noktaları makyaj yapmayı öğreten videolar Hepimiz makyaj yapsakta yapmasakta yüzümüze renk vermek için allık kullanırız ama allık kullanırken hangi tonları tercih etmeliyiz nasıl fırça kullanmalıyız diyorsanız buyrun kızlar :tik: Allığın rengi çok koyu veya yoğun kaçtıysa ten renginizden daha açık bir pudra...
  3. Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Evvet bayanlar benim gibi eyeliner çekmeyi beceremeyenler için kesinlikle harika fiyatı biraz tuzlu da olsa :D:D zamanla daha uygunları da çıkıcaktır diye düşünüyorum yapanın bulanların ellerine sağlık diyelim :D:D Etrafa dağıldı,taştı,derdi yok Dior’un sticker eyelineri ile gözlerinizde harika etkiler yaratmak artık daha kolay..Dior makyajsanatçıları tarafından hazırlanan kadife dövmeler ile...
  4. Eyeliner Sürme Modelleri :)

Eyeliner Sürme Modelleri :)

Eyeliner Valla bir öğrenemedim arkadaş şu eyeliner sürmeyi ama olsun kalemle başarabiliyorum az kaldı bi kaç denemeden sonra eyeliner de sürmeyi başaracağım efenim :789: şimdi bakın bu eyeliner modelleri nasıl güzel mi kendinize göre varmı seçin beğenin uygulayın :D:D süren yapan becermiş abicim :D:D
  5. Eyeliner nasıl çekilir? Eyeliner çekmenin püf noktaları

Eyeliner nasıl çekilir? Eyeliner çekmenin püf noktaları

eyeliner nasıl çekilir, eyeliner'ı nasıl sürmeli, eyeliner çekmenin püf noktaları, eyeliner çekme yöntemleri, eyeliner çekme hakkında bilgiler Eyeliner geçmişten günümüze herzaman trendlere girmeyi başaran ve etkisini hiç kaybetmeyen en efsane makyaj uygulamasıdır. İnce uygulanmış bir eyeliner'ı günlük kullanabildiğiniz gibi, iyi uygulanmış bir eyeliner'ı en özel geceler ve hatta...

Sayfayı Paylaş