gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Evvet bayanlar benim gibi eyeliner çekmeyi beceremeyenler için kesinlikle harika fiyatı biraz tuzlu da olsa :D:D zamanla daha uygunları da çıkıcaktır diye düşünüyorum yapanın bulanların ellerine sağlık diyelim :D:D Etrafa dağıldı,taştı,derdi yok Dior’un sticker eyelineri ile gözlerinizde harika etkiler yaratmak artık daha kolay..Dior makyajsanatçıları tarafından hazırlanan kadife dövmeler ile muhteşem sonuçlar alacaksınız. Setin içinde mat siyah, Swarovski kristalli ve gri eyeliner bulunuyor.
    Bu ayarlanabilir stickerlar rahat ve kolay uygulanır. Ustalıkla tasarlanmış olduğundan her göz şekline uygundur.
    Sticker eyelinerları $59′a Dior mağazalarında bulabilirsiniz.

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    madem o kadar tuzlu yap sil yap sil öğrencez:D:Dyapacak birşey yok:D:D:D:D:D

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

hahaha hahaha çok doğru yap sil öğrencez mecbur

Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eyeliner Sürme Taktikleri

Eyeliner Sürme Taktikleri

eyeliner sürme teknikleri eyeliner sürme sürmenin püf noktaları likit teknikleri çekmek Eyeliner sürmeyi ben şahsen pek beceremiyorum...Ama sürebilmeyi çok isterdim çünkü gözü ayrı bir güzel gösteriyor...Eyeliner sürebilen bayanlara da bu yüzden çok özeniyorum... Bu yazıyı okuduktan sonra eyeliner sürmenin çok ta zor olmadığını öğrendim meleklerim ve eyeliner sürme tekniklerini sizinlede...
  2. Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eyeliner Sürme Modelleri :)

Eyeliner Sürme Modelleri :)

Eyeliner Valla bir öğrenemedim arkadaş şu eyeliner sürmeyi ama olsun kalemle başarabiliyorum az kaldı bi kaç denemeden sonra eyeliner de sürmeyi başaracağım efenim :789: şimdi bakın bu eyeliner modelleri nasıl güzel mi kendinize göre varmı seçin beğenin uygulayın :D:D süren yapan becermiş abicim :D:D
  4. eyeliner sürmeyi beceremiyorum nasıl süreceğim yardım edin

eyeliner sürmeyi beceremiyorum nasıl süreceğim yardım edin

Kızlar ne yaptıysam şu eyelinerı bir türlü sürmeyi beceremedim. Nasıl sürüyorsunuz da düzgünce çekiliyor o çizgi. Yardım edin yok mu bir kolayı ? :S
  5. Kuyruklu eyeliner nasıl çekilir ?

Kuyruklu eyeliner nasıl çekilir ?

Öncelikle eyelinerin dağılmasını önlemek için kapatıcı yardımıyla göz kapaklarınızı pürüzsüz hale getirin. Kapatıcıyı cilt tamamen emdikten sonra eyelineri uygulamalısınız. Eyelinerden önce makyajın kalıcılığı için farınızı sürün. Farınızı tüm göz kapağına fırça yardımıyla sürün. Kalem ya da sıvı formdaki eyelinerinizi göz kapağının tam ortasına sürülerek işaretleme yapın. Kuyruklu göz...

Sayfayı Paylaş