gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eyeliner sürmeyi beceremiyorum nasıl süreceğim yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ne yaptıysam şu eyelinerı bir türlü sürmeyi beceremedim. Nasıl sürüyorsunuz da düzgünce çekiliyor o çizgi. Yardım edin yok mu bir kolayı ? :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Çoğu kadına göre eyeliner sürmek zahmetli iştir, pratik gerekir. Tersine, birkaç deneme ile bunu başarmak aslında çok kolay.Eyeliner’ı çok ince uçlu bir fırçayla sürmek güzel bir görüntü oluşturacaktır. Eğer eyeliner sürmeyi bir türlü beceremiyorsanız işte size bir öneri.

Mümkün olduğunca aşağıya doğru bakın ve elinizle gerdiğiniz üst gözkapağınızdaki kirpiklerin dibine mümkün olduğunca yakın bir çizgi çekin.

Bu çizgi göz kuyruğunda sona ermeli, dışa doğru uzamamalıdır. Alt gözkapağına kesin bir çizgi çizmek istemiyorsanız, buraya eyeliner’la yanyana noktalar yapın veya eğrilemesine kısa kısa çizgiler çizin.

Bazen gözün üst kapağındaki kirpiklerin altına çizgi çizilmesi de hoş bir görünüm kazandırır. Bunun da yine ince ve düzgün olmasına dikkat edin.

eyeliner sürmeyi beceremiyorum nasıl süreceğim yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eyeliner Sürme Taktikleri

Eyeliner Sürme Taktikleri

eyeliner sürme teknikleri eyeliner sürme sürmenin püf noktaları likit teknikleri çekmek Eyeliner sürmeyi ben şahsen pek beceremiyorum...Ama sürebilmeyi çok isterdim çünkü gözü ayrı bir güzel gösteriyor...Eyeliner sürebilen bayanlara da bu yüzden çok özeniyorum... Bu yazıyı okuduktan sonra eyeliner sürmenin çok ta zor olmadığını öğrendim meleklerim ve eyeliner sürme tekniklerini sizinlede...
  2. Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Eyeliner Sürmeyi Beceremeyenlere Yapışkanlı Eyeliner

Evvet bayanlar benim gibi eyeliner çekmeyi beceremeyenler için kesinlikle harika fiyatı biraz tuzlu da olsa :D:D zamanla daha uygunları da çıkıcaktır diye düşünüyorum yapanın bulanların ellerine sağlık diyelim :D:D Etrafa dağıldı,taştı,derdi yok Dior’un sticker eyelineri ile gözlerinizde harika etkiler yaratmak artık daha kolay..Dior makyajsanatçıları tarafından hazırlanan kadife dövmeler ile...
  4. Eyeliner Sürme Modelleri :)

Eyeliner Sürme Modelleri :)

Eyeliner Valla bir öğrenemedim arkadaş şu eyeliner sürmeyi ama olsun kalemle başarabiliyorum az kaldı bi kaç denemeden sonra eyeliner de sürmeyi başaracağım efenim :789: şimdi bakın bu eyeliner modelleri nasıl güzel mi kendinize göre varmı seçin beğenin uygulayın :D:D süren yapan becermiş abicim :D:D
  5. nasıl uçurtma yapabilirim yardım edin

nasıl uçurtma yapabilirim yardım edin

Kardeşime bir söz verdim hay vermez olaydım. Uçurtma yapmam gerekiyor, yoksa beni yiyip bitirecek. Nasıl yapılır bu uçurtma?

Sayfayı Paylaş