gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Eylem – Yapışırım Yakana Şarkı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Yapışırım Yakana isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar.

Hiç olacak sanmazdım oldu

Bakış o bakış kaldım kovdu

Aklımı başımdan noldu anlayamam

Gece yarısı güneş doğdu

Sonra bir baktım soldu

Bana böyle neler oldu anlayamam

eslime yaklaşmam azını da anlaşmam

Bana tek yeter sensin ahh

Gel bana gel buraya, yakışırım yanına

Yarı yolda cayarsan, yapışırım yakana

Yere baktın yürek yaktın

Suluyordum çiçek açtın

Beni nasıl esir aldın anlatamam

Teslime yaklaşmam azını da anlaşmam

Gel, gel, gel, gel, gel, gel

Gel, gel, gel yapışırım yakana

Gel, gel, gel, gel, gel, gel

Gel, gel, gel yapışırım yakana

Teslime yaklaşmam azını da anlaşmam

Eylem – Yapışırım Yakana Şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylem – Kaldır Elleri Şarkı Sözleri

Eylem – Kaldır Elleri Şarkı Sözleri

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Kaldır Elleri isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Ben bu oyundan bıktım Sınıfta kaldım zalim dersinden Hiç köşenden kalkma Ben havlu attım gittiysem dönmem Sandın ki çaresiz biriyim avucunda Girince ben burada beklerim Sen kal ben bu gece dans etmek istersem Kendimi tutacak değilim...
  2. Eylem –Koptuysa Bırak Şarkı Sözleri

Eylem –Koptuysa Bırak Şarkı Sözleri

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Koptuysa Bırak isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Üzülme sen ağlama sen Boşver geçer bak gör sen Yaşadıkça öğrenirsin sen, sen, sen Gölgede üstüme gölge düştü Eğrile doğrula hayata küstüm Koskoca dünyayı bölüşemedik evlerden uzak Beni yollara serdin onlarda tuzak Bana bunları verdin...
  3. Eylem Helal Olsun Şarkı Sözü

Eylem Helal Olsun Şarkı Sözü

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Helal Olsun isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Bir yara gibi açık senin bendeki yerin Sarmadım bile, bile sızlıyor geceleyin Sanki tüm yükünü geçmişin geleceğin Topladım yine sabah edeceğim Bu saatlerden sonra açılır bu defterler Geceler iflah olmaz feda olsun Beni kendimden aldın...
  4. Eylem Yana Yana Şarkı Sözleri

Eylem Yana Yana Şarkı Sözleri

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Yana Yana isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Yana yana… Yana yana… Yana yana Yana yana… Yana yana… Yana yana Tepe taklak baş aşağı oldu her şey bir anda Engeller beni aştı her yeni çıktığım yolda Tepe taklak baş aşağı oldu her şey bir anda Engeller beni aştı her yeni çıktığım yolda...
  5. Eylem Aktaş'tan Kömür Gözlerin Şarkısının Sözleri Burada

Eylem Aktaş'tan Kömür Gözlerin Şarkısının Sözleri Burada

Eylem Aktaş Kömür Gözlerin Şarkı Sözleri Eylem Aktaş Kömür Gözlerin Sevgili melekler, Eylem Aktaş 'ı pek çok dizide ki beste , söz ve vokallerinden tanıyoruz. Bu sayfamızda da Eylem Aktaş Kömür Gözlerin Şarkı Sözleri ile sizlerle birlikte oluyoruz... Kömür gözlerin Bu yarayı ta ezelden tanırdım Bir kaşı karaya kul etti beni Ben bu derdi yere çaldım sanırdım Bir kuru çalıya dal...

Sayfayı Paylaş