Eylem Aktaş Kan Damlar Yüreğime şarkısı sözleri | Melekler Mekanı FORUM - 26 Eylül 2016

Eylem Aktaş Kan Damlar Yüreğime şarkısı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eylem Aktaş Beni Unutma sözleri
    Eylem Aktaş Kan Damlar Yüreğime şarkısı sözleri

Merhaba Melek'ler ve Eylem Aktaş hayranı oaln tüm ziyaretçiler, sizler için bu yazımızda Eylem Aktaş'ın Beni Unutma adlı şarkısının sözlerini paylaşıma açıyoruz :)

Kan damlar yüreğime
    Gözlerine haram değerse
    Gül teninde günah gezerse
    Günün birinde

Eller ayırsa, yollar kapansa
    Sol yanımda senin aşkınla
    Dolanırım koca dünyada
    Beni unutma

Eller ayırsa yollar kapansa
    Sol yanımda senin aşkınla
    Kaybolurum koca dünyada
    Beni unutma

Sevdalı bakışınla
    Yüreğimde dağlar devrilir
    Bütün ömür feda edilir
    Senin uğruna

Sevdalı gülüşünle
    yüreğimde dağlar devrilir
    bütün ömür feda edilir
    senin uğruna

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mhmt efendi sana halil sezai nin yeni albümünden- paramparça - sarkısını armağan ediyorum...

Eylem Aktaş Kan Damlar Yüreğime şarkısı sözleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eylem Feslikan şarkısı sözleri

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Feslikan isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Sensin Benim Canım Tatlı Sevgilim Sensin Benim Canım Tatlı Sevgilim Sen Gönlümde Açan Feslikan Çiçeğim Sen Gönlümde Açan Feslikan Çiçeğim Yar Seni Görünce Oynar Yüreğim Yar Seni Görünce Oynar Yüreğim
  2. Eylem Aktaş Beni Unutma şarkı sözü

Eylem Aktaş Beni Unutma şarkı sözü Arkadaşlar slm olsun hepinize acaba aranızda Eylem Aktaş Beni Unutma şarkı sözlerini bilen var mı
  3. Kan Damlar Yüreğime - Beni Unutma Şarkı sözü

Kan Damlar Yüreğime - Beni Unutma Şarkı sözü Merhaba kızlar Kan Damlar Yüreğime - Beni Unutma Şarkı sözleri acil tarafından lazım bana sizden yardım bekliyorum
  4. Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkı Sözü

Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkısı Sözleri Eylem Aktaş Kan Damlar Yüreğime Şarkı Sözleri Adını Feriha koydum dizisinde çalan ve çok beğenilen Eylem aktaş'ın seslendirdiği Kan Damlar yüreğime adlı şarkının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Kan Damlar Yüreğime Beni Unutma Şarkı Sözü Kan damlar yüreğime Gözlerine haram değerse Gül teninde günah gezerse Günün...
  5. Eylem Aktaş Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

eylem aktaş kimdir eylem aktaş hayatı Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Adını Feriha Koydum, Bir Çocuk Sevdim gibi diziler başta olmak üzere pek çok diziye beste ve vokal yapan başarılı sanatçı Eylem Aktaş hayatı ile ilgili bilgiler veriyoruz sizlere.. Eylem Aktaş, Batman’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Batman da, lise ve üniversiteyi İstanbul’da bitirdi. Pera Güzel...

Sayfayı Paylaş