gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Eylem biyografisi

Konu, 'YerLi sanatçı biyoqrafiLeri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1984 Londra doğumlu. R&B tarzında şarkıları, Mezzo Soprano ses ve 3 oktav vokal yeteneğine sahip. Vocal Tech School eğitim gördü. 2 yıl sanat kursunda sahne aldı. (BTEC)“STEAMY KNIGHTS” isimli kız grubunda yer aldı. 2002 Eurovision şarkı yarışmasında son 8 e kalan şarkı First Night ile büyük ilgi topladı. Black History Month Lewisham tiyatrosunda performansıyla başarı grafiğini yükseltti. Western Union Yunanistan reklam kampanyasındaki fotomodellik yaptı. İngiltere’de yayınlanan ve raiting rekorları kıran X-faktör programı içerisinde yer alan pop star yarışmasında 50 bin kişi arasından ilk 50 ye kaldı. Playstation reklamı, Kanal 4 reklamı, Lisa Roxanne, Streets, Third edge, Appleton Sister’ ın müzik videoları ve kısa film “Son Perde” de rol aldı.. Mazes & Wind Chimes : Physical Theatre’ da ( açık hava performansı dans performansı sergiledi. )

Eylem biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Rap Eyleme

Sagopa Kajmer - Rap Eyleme

Hos geçinmek isteyen düsmanla onlari iyilige kandirsin, Aci söz istemeyen ademde herkesin agizini tatlandirsin. Gönül yarasindan sakinmak gerek ki yoktur merhemi. Elinden gelirse gönül yikma ki; yikik gönlün ahi yikar alemi. Dostlarin hatrini yapmak için ne behis var ? babanin bagini sat !... Odunun yoksa eger mutfakta; ocaga evdeki esyalari at !... Çekme el düsmana da iyilikten, köpegin...
  2. Eczanelerin şok edecek eylemi

Eczanelerin şok edecek eylemi

Eczaneler yarın kepenk indiriyor. Üstelik de süresiz. Bugünden önleminizi alın çünkü ilaçsız kalacaksınız. Nöbetçi eczaneler ise sadece paralı satış yapacak. Eczacılar ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında yeni sözleşme koşullarında anlaşma sağlanamayınca, Eczacılar kepenk kapatma kararını aldı. Yarın sabahtan (Salı) itibaren Türkiye genelinde eczacılar kepenk kapatacak. Eczacılar...
  3. Eylem-istanbul

Eylem-istanbul

buara severek dinliyorum kıt Türkçesiyle güzel seslendirmiş :salıncak: ah senin gibisi yok İstanbul, anlat anlat bitiremem istanbul, dur taksi götür beni taksime, bütün havasını hissedeyim içimde, eski günler meyilli ritim bu tatlı bir melodi sihirli bir köprü bağlar iki güzel cenneti masal tamam kış gecesi gecesi gündüzü sihirli biri o görüntüsü hiç bitmeyen çümbüşü ah senin...
  4. Eylem Yıldız kimdir

Eylem Yıldız kimdir

eylem yıldız kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, dizileri "Asmalı Konak" dizisinde Zeynep olarak tanıdığımız, başarılı oyuncu Eylem Yıldız hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri, bu yazımızda sunuyoruz Melek'ler! Eylem Yıldız Doğum tarihi 1978 Doğum yeri Türkiye / İstanbul Mesleği Oyuncu Eylem Yıldız, ( 1978, İstanbul ) doğumlu, Türk oyuncu....
  5. Eylem Hayat Devam Eder

Eylem Hayat Devam Eder

giden gider hayat devam eder Eylem Hayat Devam Eder şarkı sözü Bazen senli düşler kurdum öyle bağlandım Bazen zincir oldun ayaklarıma dolandın Bazen yara açar bazen savar geçer Olan olur biten biter hayat devam eder Şimdi bu tümsekli yolun çukurundayım Ben tırmandıkça geride kalır güller Karşılaşırsak sor ki pişman mıyım Olan olur biten biter hayat devam eder Bazen gözün görmez kulaklarınla...

Sayfayı Paylaş