gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Eylem, Mız Mız

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Mız Mız Mız mız sevgilim, çok seksisin Mız mız sevgilim, çocuktan da betersin
    Bir gidip gelirsin, ne istersin
    Mız mız olup da, beni kaybettin

Hani beni sevgiyle saracaktın
    Beni sıkı sıkı tutup benim olduğunu anlayacakdın
    Gökyüzünden yıldızları alacaktın
    Günden güne sevgimiz artacaktı
    Ben sana, sen bana tapacaktın

Hiç sanmam fazla kalayım
    Senin gibi mızmız mızmızla, mızmızla
    Hiç sanmam fazla durayım
    Senin gibi mızmız mızmızla, mızmızla

......

Bu saçma yalanlardan ben usandım
    Aslında ben seni ah çok şımarttım
    Yalan laflardan ben dinleyip dinleyip ben bıkmışım
    Ama sen de şaştın hep dırdır yaptın
    Sende attın attın, bol keseden attın
    Canın birtanesi bile, bile tutmadı

Eylem, Mız Mız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ATA mızın çok Özel Fotografları..

ATA mızın çok Özel Fotografları..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Eylem biyografisi

Eylem biyografisi

1984 Londra doğumlu. R&B tarzında şarkıları, Mezzo Soprano ses ve 3 oktav vokal yeteneğine sahip. Vocal Tech School eğitim gördü. 2 yıl sanat kursunda sahne aldı. (BTEC)“STEAMY KNIGHTS” isimli kız grubunda yer aldı. 2002 Eurovision şarkı yarışmasında son 8 e kalan şarkı First Night ile büyük ilgi topladı. Black History Month Lewisham tiyatrosunda performansıyla başarı grafiğini yükseltti....
  3. Eylem_ Mız Mız

Eylem_ Mız Mız

Mızmız sevgilim,çok isteksizsin Mızmız sevgilim,çocuktan betersin Bir gidip gelirsin.Ne istersin? Mızmız olupta beni kaybettin Hani beni sevgiyle saracaktın Beni sıkı sıkı tutup,benim olduğunu anlayacaktın Gökyüzünden yıldızları alacaktın Günden güne sevgimiz artacaktı Ben sana,sen bana tapacaktın Hiç sanmam fazla kalayım,senin gibi mızmız mızmızla Hiç sanmam fazla durayım,senin gibi mızmız...
  4. Ata´mızı Rahmet Ve Şükranla Aniyoruz...

Ata´mızı Rahmet Ve Şükranla Aniyoruz...

Büyük önder Atatürk'ü resimler ve şiirler ile şükranla anıyoruz. Bugün hüzünlü bir gün 69 yıl oldu bugün unutamadık atam seni kaybettiğimiz acı gün bugün 7 düvel dize getiremedi seni 10 kasım da kendi isteğinle teslim oldun sen ki baş kumandandın dünyalar kadar savaş kazandın cumhuriyeti kurdun istiklale erdin gelecek nesile bir ülke kurdun 10 kasım da kendi isteğinle teslim oldun...
  5. Eylem-istanbul

Eylem-istanbul

buara severek dinliyorum kıt Türkçesiyle güzel seslendirmiş :salıncak: ah senin gibisi yok İstanbul, anlat anlat bitiremem istanbul, dur taksi götür beni taksime, bütün havasını hissedeyim içimde, eski günler meyilli ritim bu tatlı bir melodi sihirli bir köprü bağlar iki güzel cenneti masal tamam kış gecesi gecesi gündüzü sihirli biri o görüntüsü hiç bitmeyen çümbüşü ah senin...

Sayfayı Paylaş