gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Eylem_ Aman

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

oooooooooooooo tüm dünyanın yükü bende olsa bugün aşkın beni bıraksa
    kalbimi bin defada kırsa
    yeniden yeniden düşünüp kalsam
    inancım yıkılsa bildiğim doğrular yalan olsa ah yalan olsa

can bu mu can benim can yapılacak tek şey
    aman unut herşeyi
    aman salla dertleri
    aman nasıl olursa yeni bir gün doğacak bak gör sen(tatlıdüşünüp herşey güzel olacak bak görsen)
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    artık dünyamda değilsin umrumda hiç değilsin
    üzülmem boş konulara anlamsız anılara
    ne olmuş seni sevdiysem bak yeniden doğdum ben
    seni çok sevmiştim ben canımdan çok sevdim ben
    inancım yıkılsa bildiğim doğrular yalan olsa ah yalaaaaaan olsa
    AAAAA İNANCIM YIKILSA BİLDİĞİM DOĞRULAR YALAN OLSA AH YALAAAAAN OLSA
    can bu mu can benim can yapılacak tek şey
    aman unut herşeyi
    aman salla dertleri
    aman nasıl olursa yeni bir gün doğacak bak gör (sen tatlı düşünüp herşey güzel olacak bak gör sen)amaaaaaaaaaaaaaaaaaaan (4)can bu can benim can yapılacak tek şey
    aman unut herşeyi
    aman salla dertleri
    aman nasıl olursa yeni bir gün doğacak gör sen
    (tatlı düşünüp herşey güzel olacak bak gör sen

Eylem_ Aman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  2. Eylem_ Yanlızım

Eylem_ Yanlızım

Kaybeden kaybeden yine biz Sarsılan sarsılan yine biz Kalp kıran kalp kıran yine biz Sevgisiz kalıp kaybeden yine biz Yine biz ... Yalnızım yalnız ... Ellimdeki varken sıkı tutmasını bilmedim Sende benim gibi pişmanmısın pisman dertli Gözler hiç doymuyor ki karanlık doğdu bak benim içime İnsanlık sardı bir yanımı bir yanımı yalnızım çok yalnız Satılığa koymadan ben satmışım Bir küçük...
  3. Eylem_ Mız Mız

Eylem_ Mız Mız

Mızmız sevgilim,çok isteksizsin Mızmız sevgilim,çocuktan betersin Bir gidip gelirsin.Ne istersin? Mızmız olupta beni kaybettin Hani beni sevgiyle saracaktın Beni sıkı sıkı tutup,benim olduğunu anlayacaktın Gökyüzünden yıldızları alacaktın Günden güne sevgimiz artacaktı Ben sana,sen bana tapacaktın Hiç sanmam fazla kalayım,senin gibi mızmız mızmızla Hiç sanmam fazla durayım,senin gibi mızmız...
  4. Eylem_ Allah Allah

Eylem_ Allah Allah

Allah Allah, Allah Allah O a love like this O I can�t resist O a love like this O I can�t resisit Allah Allah, Allah Allah Allah Allah, Allah Allah When you looked and smiled at me, made me go weak at the knees When you looked and smiled at me, I think am going crazay When you looked and smiled at me, made me go weak at the knees When you looked and smiled at me, this feelin�s so crazay...

Sayfayı Paylaş